رایزنی برای کشاورزی قراردادی با تاجران عراقی در جنوب کرمان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

رایزنی برای کشاورزی قراردادی با تاجران عراقی در جنوب کرمان
اقتصادسبز آنلاین: رییس سازمان جهاد‌کشاورزی جنوب کرمان از انجام رایزنی با بازرگانان عراقی برای تحقق کشاورزی قراردادی طی روزهای اخیر خبر داد.

اقتصادسبز آنلاین: رییس سازمان جهاد‌کشاورزی جنوب کرمان از انجام رایزنی با بازرگانان عراقی برای تحقق کشاورزی قراردادی طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، سعید برخوری، رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، به سفر اولین هیأت تجاری از کشور عراق طی روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: این سفر به منظور ترویج و تحقق کشاورزی قراردادی متناسب با نیاز منطقه با پیگیری های این سازمان انجام شد.
وی ادامه داد: این سفر با حضور کشاورزان پیشرو منطقه جنوب کرمان در زمینه قرارداد کشت های جدید و همچنین کشت های پیاز و سیب زمینی انجام شد.
برخوری با بیان اینکه در این نشست ظرفیت های کشاورزی منطقه جنوب کرمان تشریح شد اظهار داشت: همچنین در این نشست در زمینه تعرفه صادرات بحث و تبادل نظر انجام گرفت.
رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان قرارداد کشت بامیه در سطح زیاد را از جمله پیشنهادهای هیات عراقی اعلام کرد و گفت: در صورت به نتیجه رسیدن فرآیند انجام این قرارداد توسط کشاورزان، کشت این محصول اجرایی می شود.

بیشتر بخوانید:برنج‌هایی که بی‌آب هم قد می‌کشند!

وی با بیان اینکه تولید بر اساس تقاضای بازار تنظیم می شود افزود: با مشخص کردن بازار هدف می‌توانیم از تولیدات خود درآمد بالایی کسب کنیم.
برخوری گفت: کشاورزان در صورت تمایل به انعقاد قرارداد برای راهنمایی و دریافت اطلاعات می توانند به مدیریت بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا سالانه پنج میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان تولید می شود از این رو جنوب کرمان یکی از قطب های کشاورزی کشور به شمار می رود. / ایرنا#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چشمه هفت رنگ مجن در شاهرود از نوع چشمه‌‌های گوگردی محسوب می‌شود و در ۲۵ کیلومتری شمال شاهرود در میان شکاف دره‌‌های قله شاهوار واقع شده است.

19 ساعت پیش

قبرستان هایگیت لندن از دوره ویکتوریا در این شهر باقی مانده و افراد سرشناس و حتی خون‌آشام‌ها هم در بخش‌های مختلف آن دفن هستند.

22 ساعت پیش

خزانه جواهرات ملی خزانه‌ای است که تعدادی از برترین جواهرات ایران و جهان را در خود جای داده و به نام موزه جواهرات ملی نیز شناخته می‌شود.

دیروز

باغ شازده ماهان از زیباترین جاذبه‌های ایران، در جنوب شرقی کرمان قرار گرفته‌است که تا حد زیادی در بین گردشگران ایرانی مهجور مانده است.

1 روز پیش

خانه وحشت وایت چپل یک خانه ظاهرا جن‌زده است که تجربیاتی ترسناک را برای مهمانان خود تهیه و تدارک دیده است.

2 روز پیش

در استان تهران یکی از آبشارهای بسیار زیبا را به شما معرفی می‌کنیم که با یکی دو ساعت پیاده‌روی به آنجا می‌رسید. نامش آبشار ایگل فشم است.

3 روز پیش

نگاهی بر بازار میوه صیفی پرتقاضاترین اقلام کدامند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

علیرضا مهاجر ، سرپرست معاونت امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

آنالیز تولید صادرات گل گیاه پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

کاهش ۱۸ درصدی تولید برنج کشور پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

روکش تقویتی مخصوص محصولات گلخانه ای پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

واردکنندگان برنج دست به دامن رییس جمهور شدند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

در این بخش از گردشگری سیاه، ترسناک ترین مکان های دنیا را با هم می‌خوانیم که ترس را در وجود شما می‌اندازد. دیدن آن را از دست ندهید.

3 روز پیش

پیش بینی دولت قبل غلط از آب درآمد دولت جدید باید میلیون تن گندم وارد کند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 روز پیش

در یکی از مناطق شهری دانمارک دهکده سبز دایره ای قرار دارد. خانه‌های این منطقه در شبکه‌ای از فضاهای سبز دایره‌ای ساخته شده‌اند.

4 روز پیش

بیشتر...