مجله دلتا |
4 روز پیش

کیف مناسب با استایل کیف مناسب برای دانشگاه کیف مناسب اندام کیف مناسب پاییز مجله دلتا

یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها برای یک استایل بی‌نقص، انتخاب کیف مناسب است. قطعا شما نیز بارها درگیر این مساله مهم شده‌اید.

با درنظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم می‌توان سختی انتخابکیف مناسب با استایلخود را کمی آسان کرد. در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی چند نکته برای انتخاب کیف می‌پردازیم.

نکاتانتخاب یک کیف مناسب با استایل شما

سبک پوشش و استایل

در قدم اول به سبک پوشش و استایل شخصی خود و همچنین به مکان و موقعیتی که قرار است در آن حضور داشته باشید باید توجه لازم را داشته باشید.

کیف مناسب با استایل

رنگ و جنس

در قدم بعدی برای انتخاب کیف مناسب با استایل خود باید حواس ما بهتونالیتهرنگی استایل باشد. باید انتخابی داشته باشیم تا نه تنها از لحاظ رنگ بلکه از نظر جنس نیز با دیگر آیتم‌ها همخوانی داشته باشد. سعی کنید از رنگ‌های خنثی مثل مشکی، طوسی و کرم استفاده کنید که با تمام ست‌های شما همخوانی داشته باشد و از ست کردن رنگ و جنسکیفو کفش بپرهیزید.

کیف مناسب با استایل

کیف مناسب با اندام و فرم بدن

آخرین قدم در انتخاب کیف مناسب با استایل خود شاید بی‌‌ربط به‌نظر بیاید اما اگر به آن توجه نداشته باشیم رعایت دیگر موارد نیز آنچنان تاثیری نخواهند داشت. درنظر گرفتن اندام در انتخاب کیف می‌تواند شما را کوتاه یا بلند و چاق یا لاغر نشان دهد.

اگر لاغر هستید کیف‌های خیلی بزرگ کیف مناسب با استایل شما نیستند زیرا قطعا در پشت کیف پنهان خواهید بود و اگر اندام درشتی دارید بهتر است از کیف‌های خیلی کوچک استفاده نکنید زیرا این کیف‌ها اصلا دیده نخواهند شد. همچنین بهتر است از کیف‌های خیلی بزرگ نیز استفاده نکنید زیرا آن‌ها نیز شما را چاق‌تر نشان می‌دهند، سعی کنید از کیف‌های متوسط بزرگ استفاده کنید.

برای اینکه بلندتر به‌نظر برسید از کیف‌هایی متوسط و کوچک با بند بلند استفاده کنید. اگر قد بلندی دارید شما آزاد هستید از هر کیفی استفاده کنید اما ما به شما توصیه می‌کنیم از کیف‌های کوچک کمی دوری کنید.

کیف مناسب با استایل

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبچگونه کیف مناسب استایل‌ خود را انتخاب کنیم؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب‌وهوای فصل پاییز تصمیم‌گیری در مورد لباس را با دشواری همراه می‌کند. با این تفاسیر مناسب‌ترین استایل دورهمی های پاییزی را بررسی خواهیم کرد.

2 روز پیش

نگهداری از مو تقریبا دغدغه همه افراد است، مخصوصا اگر خشک و شکننده باشند. در این مطلب نکات مهم برای مراقبت از مو را معرفی کرده‌ایم.

3 روز پیش

در این فکر هستید که چگونه می‌توانید باعث پنهان کردن غبغب خود شوید؟ با انجام چند سری از نکات در خانه غبغب خود را بپوشانید.

3 روز پیش

گاهی پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و قسمت‌هایی از آن‌ها خالی می‌شود. راه‌هایی وجود دارد که رشد ابرو را تحریک می‌کند.

5 روز پیش

دندان‌های زیبا و شفاف، هنگام مواجهه با افراد دیگر اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهد، راه حل‌هایی برای جرمگیری خانگی دندان وجود دارد.

5 روز پیش

کفش چرم همیشه نقش مهمی در تقویت شخصیت ایفا می‌کند. این کفش ها گرانقیمت و استاندارد هستند بنابراین مراقبت ویژه از آن‌ها مهم است.

6 روز پیش

یسریاز اشتباهات در لباس پوشیدن که باعث می‌شود سن شما بیشتر دیده شود را بشناسید. اینگونه زمانی که سن شما را حدس می‌زنند، خیال شما راحت است.

۱ هفته پیش

نکاتی به ظاهر ساده درباره‌ی حالت دادن مو وجود دارد که زیبایی موها را برای شما از یک آرزو به یک امر طبیعی تبدیل می‌کند.

۱ هفته پیش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال روش‌هایی برای تقویت و محکم کردن ناخن‌های خود هستید با روش‌های تقویت ناخن خانگی آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...