مجله دلتا |
1 ماه پیش

رویش مجدد مو راه برای رویش مجدد مو مجله دلتا

امروزه به دلایل مختلف همه افراد با ریزش موهای خود درگیر هستند و به دنبال راهی برای کاهش ریزش مو و رویش مجدد آن‌ها هستند.
رویش مجدد مو

رویش مجدد موبرای اکثر افراد بسیار مهم است و همیشه به دنبال راه‌حل این مشکل هستند و بیشتر مواقع برای این موضوع هزینه‌های سنگینی پرداخت می‌کنند که گاهی هم با شکست مواجه می‌شوند. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید تا به موضوع رویش مجدد مو با چند راهکار آسان بپردازیم.

رویش مجدد مو

زمانی که مو می‌ریزد یا آسیب می‌بیند، برگرداندن این موها کار بسیار سخت و پرهزینه‌ای است که به‌راحتی انجام نمی‌شود؛ اما در شرایط عادی که اولین نشانه‌های ریزش مو و ضعیف‌شدن آن‌ها را دیدید باید دست‌به‌کار شوید تا جلوی آن را بگیرید.

ماساژ پوست سر برای رویش مجدد مو

ماساژدادن پوست سر مخصوصاً با یک‌سریروغنگیاهی باکیفیت می‌تواند هر تار مو را ضخیم کند. گاهی اوقات کشیدن آرام مو در ماساژ باعث تحریک فولیکول‌ها شده و رشد بیشتر و بهتر مو را در پی خواهد داشت.

ماساژ پوست سر برای رویش مجدد مو

رویش مجدد مو باآب پیاز

آب پیاز برای رویش مجدد موها عالی است البته اگر تحمل بوی تندوتیز پیاز را دارید، از آن برای تقویت موهایتان استفاده کنید. ثابت شده که عصاره پیاز می‌تواند به رشد مجدد موی سر کمک شایانی کند. پیاز با اختلالی که باعث می‌شود بدن به فولیکول‌های مو حمله کند و باعث ریزش موها شود مقابله کرده و از ریزش مو جلوگیری می‌کند. عصاره پیاز باعث کراتین کردن مو می‌شود که این مورد عاملی برای رشد فولیکول می‌شود.

رویش مجدد مو باآب پیاز

رویش مجدد مو باآلوئه‌ورا

آلوئه‌ورا مدت‌زمان زیادی است که برای درمان انواع بیماری‌ها استفاده می‌شود. از آلوئه‌ورا برای افزایش کیفیت مو و کاهش ریزش آن هم استفاده می‌شود. همچنین این گیاه پوست سر را تسکین می‌دهد، از شوره‌ سر جلوگیری می‌کند و باعث بهتر حالت گرفتن موها می‌شود.

همچنین آلوئه‌ورا فولیکول‌هایی که ممکن است در نتیجه‌ استفاده‌ بیش از حد از روغن‌ها به‌دام‌افتاده باشند را آزاد می‌کند و با این کار باعث رویش مو می‌شود.

رویش مجدد مو با آلوئه‌ورا

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبموهای خود را در خانه به آسانی شینیون کنید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...