مجله دلتا |
۱ هفته پیش

شومیز زیر مانتویی شومیز مجلسی شیک ۲۰۲۱ شومیز چهارخونه شومیز یقه قایقی مجله دلتا

پس اگر قصد دارید تا یک ترکیب زیبا و مناسب از شومیز و مانتو برای بیرون از خانه بسازید، این مقاله را از دست ندهید.
شومیز زیر مانتویی

مدل تاپ و شومیز زیر مانتویییکی از همین اجزای استایل شماست که در این زمان اهمیت زیادی پیدا کرده است. به نظر می‌رسد، دلیل چنین اتفاقی هم بیشتر رواج مانتوهای جلوباز باشد. در این مطلب به انواع شومیز که می‌توانید زیر مانتو بپوشیدمل‌پردازیم. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

شومیز زیر مانتو لمه!

شومیز مجلسی شیک ۲۰۲۱

لمهنوعی پارچه است که در بافت آن نخ براق به کار رفته است و نه‌تنها جلوۀ زیبایی دارد که در اندام شما را به زیباترین حالت ممکن جلوه‌گر می‌شود. شومیز زیر مانتو لمه خاکستری در ترکیب با مانتوی سفید یا مشکی یک ترکیب ایده‌آل را به وجود می‌آورد.

شومیز زیر مانتویی حریر، یک انتخاب بی‌نظیر

شومیز چهارخونه

جنسپارچه حریربه گونه‌ای است که به شما حس زیبای زنانه را القا می‌کند. بنابراین اگر قصد دارید در مناسبت محل خاصی با استایل زنانه و شیک ظاهر شوید، استفاده از شومیز زیر مانتویی حریر را فراموش نکنید. شومیز حریر برای مانتوهایی بیشتر کاربرد دارد که جلوباز هستند و زیبایی شومیز را نشان می‌دهند.

شومیز زیر مانتویی نخی، بهترین انتخاب برای روزهای گرم سال

شومیز یقه قایقی

اگر می‌خواهید یک شومیز زیبا و راحت برای زیر مانتو انتخاب کنید، یکی از بهترین گزینه‌های شومیز زیر مانتویی نخی است؛ به ویژه که جنس سبک آن برای فصل‌های بهار و تابستان یک انتخاب بی‌رقیب به حساب می‌آید. رنگ این نوع شومیز زیر مانتو عموما روشن است که حس خنکی را هم یادآور می‌شود.

انواع شومیز زیر مانتو بر اساس طرح و رنگ

انتخاب شومیز تنها به جنس آن‌ها معطوف نمی‌شود؛ بلکه عوامل دیگری هم در زیبایی استایل شما دخیل است که نباید به‌سادگی از کنار آن‌ها رد بشوید. در ادامه برخی از این عوامل را به شما معرفی می‌کنیم:

  • شومیز زیر مانتویی ساده، مناسب همه فصول!

مجله دلتا

این نوع شومیز می‌تواند از هر جنسی باشد. کرپ، نخی یا پنبه‌ای اما آنچه درمورد تمام این نوعشومیز زیر مانتوییصادق است، ساده و بدون طرح بودن پارچه آن است. این نوع شومیز را می‌توانید با مانتوهای طرح‌دار یا راه راه بپوشید تا طرح مانتوها را بیشتر و بهتر نشان بدهید.

  • شومیز زیر مانتویی چهارخونه، یک تیر و چند نشان

شومیز زیر مانتویی شیک

این نوعشومیز زیر مانتویی، دقیقا بر خلاف شومیزهای ساده هستند. آن‌ها سرشار از رنگ و طرح‌اند و به همین دلیل، بهترین مانتوهایی که می‌توانید با آن‌ها به تن کنید آن دسته از مانتوها هستند که طرح ساده‌ای دارند.

در مقابل اگر مانتو را به درستی انتخاب کنید، می‌توانید از تیپ متفاوت خود لذت ببرید.

  • شومیز زیر مانتو گلدار

شومیز زیر مانتویی زیبا

اگر قصد دارید تا با فصل تازه بیشتر خود را هماهنگ کنید، انتخاب یک مدل شومیز گل‌دار برای زیر مانتو می‌تواند بهترین گزینه باشد. نکته اینجاست که اگر از شومیز زیر مانتو گلدار یا به طور کلی طرح‌دار استفاده می‌کنید، بهتر است سایر اجزای لباس را ساده در نظر بگیرید تا از شلوغ شدن بیش از اندازه استایل خود جلوگیری کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلباین شومیزها، حتما به کارتان می‌آیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امروزه مدل مانتو زیادی در بازار کشورمان موجود است. اما ب انتخاب مانتو مورد نظر سخت به نظر می آید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

اگر هر بار خواستید سراغ تیپ رسمی مردانه بروید، و برای موقعیت‌های مهم آماده شوید، این فهرست قوانین مجله‌ی دلتا را دقیق چک کنید.

۱ هفته پیش

برای اینکه بدانید چگونه با انواع مدل تاپ زنانه استایل خود را کامل کنید، کافی است که این مقاله از مجله دلتا را مطالعه کنید.

۱ هفته پیش

خوشبختانه مدل تیشرت نخی تابستانه، زیاد است. هر فردی می‌تواند با توجه به سلیقه خود آن را تهیه کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

شومیز حریر طرح‌دار استایل شما را متفاوت می‌کنند. اگر می‌خواهید با مدل‌های جذاب شومیز حریر آشنا شوید، به این مطلب از مجله دلتا سر بزنید

۱ هفته پیش

بیشتر...