مجله دلتا |
1 ماه پیش

سایه زدن به روش آرایشگرها مجله دلتا

همه خانم‌ها دوست دارند مانند یک آرایشگر آرایش کنند مخصوصا سایه زدن که کار نسبتا سختی است بنابراین همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه مانند یک آرایشگر سایه بزنید.
سایه زدن به روش آرایشگرها

سایه زدن به روش آرایشگرها

چشم اولین نقطه در صورت است که توجه همه را به سمت خود جلب می‌کند؛ بنابراین خانم‌ها باید همیشه تمرکز خود را بر روی آرایش چشم‌هایشان بگذارند. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

مراحل سایه زدن

در ابتدا شروع به زدن کانسیلر پشت پلت خود کنید تا کاملاً یک‌دست شود. سپس از یک سایه نود استفاده کنید و بالای پلکتان بزنید. (سایه‌ای کم‌رنگ) این سایه را کاملاً محو کنید.

در این مرحله باید از یک سایه اکلیلی استفاده کنید و روی پلکتان بزنید. برای زدن این سایه اکلیلی می‌توانید از انگشت دستتان استفاده کنید. حالا نوبت به خط چشم می‌رسد. خط چشم را با چندباره تمرین می‌توانید یاد بگیرید.

بعد از خط چشم با یک مداد مشکی داخل پلک پایینی را سیاه کنید و با یک سایه تیره پلک پایین را سایه بزنید. برای یادگرفتن ادامه این سایه زیبا به ویدئو بالا مراجعه کنید. اگر به موهای خود اهمیت می‌دهید به مطلباین ماسک‌ها برای مو فوق‌العاده هستند + ویدیومراجعه کنید.

سایه زدن

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبلب‌های خود را با چند ماده طبیعی خوش فرم کنیدرا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...