زومیت |
1 ماه پیش

کاکتوس تسلا دو نمایندگی یو پی اس استابلایزر فاراتل در تهران زومیت

کاکتوس و تسلا؛ دو نمایندگی یو پی اس و استابلایزر فاراتل در تهران

کاکتوس و تسلا؛ دو نمایندگی یو پی اس و استابلایزر فاراتل در تهران

تسلا و کاکتوس دو نمایندگی شرکت فاراتل هستند که برای خدمت‌رسانی به مشتریان تلاش می‌کنند و محصولاتی همچون استابلایزر، یو پی اس، کابینت باتری، باتری، تجهیزات جانبی و نرم‌افزار ارائه می‌دهند.

 پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از تجهیزات حساس همانند کامپیوترهای پیشرفته و سرورهای با سرعت بالا و همچنین تجهیزات پزشکی دقیق نیاز بیشتری به تجهیزات پیدا می‌کنیم که بتواند از وسایل الکترونیکی مورد استفاده ما در مقابل نوسانات برق محافظت کند.

در همین راستا فروشگاه کاکتوس  با همکاری چند نفر از متخصصان همین حوزه فعالیت خود را آغاز کرده است و در هدف کلیه همکاران ما در این مجموعه بر آن است که بتوانیم با ارائه محصولات و خدمات بهتر نسبت به سایر فعالان همین عرصه رضایتمندی مشتریان را جلب کنیم.

کاکتوس

نمایندگی‌های یو پی اس و استابلایزر فاراتل

فاراتل از شرکت‌های ایرانی فعال در زمینه صنعت الکترونیک است که در سال ۱۳۵۲ توسطخسرو افقهی و بهرام مکانیکشده است نام شرکت فاراتل از ترکیب کلماتفاراده و تلفانکه دو شرکت فعال در این زمینه بوده‌اند به وجود آمده است.

اقدامات شرکت فاراتل

سابقه شرکت فاراتل به چند دوره تقسیم می‌شود که هر دوره به نوبه خود باعث پیشرفت صنعت الکترونیک ایران شده است. در سال ۱۳۴۸ شرکت‌های فاراده و تلفان اقدام به عرضه نخستین محصول خود با نام تله باکس کردند و سپس در سال ۱۳۵۰ نخستین دستگاه صفربند تلفن هم‌زمان با نخستین خطوط ارتباطی میان استان‌های تهران شیراز و اصفهان کرد. پس از این اقدامات شرکت فاراتل از ترکیب این دو شرکت تأسیس شد و دستگاه تلفن مولتی لاین الکترونیکی را طراحی و تولید کرد و امتیاز آن را به شرکت فرانسوی بارفون واگذار کرد.

از مهم‌ترین اقداماتشرکت فاراتلمی‌توان به تولید نخستیندستگاه یو پی اس یا همان دستگاه برق اضطراری در کشور اشاره کرد که توسط سازمان‌ها بانک‌ها و ادارات بسیار استقبال شد پس از آن شرکت فاراتل اقدام به طراحی و تولید دستگاه‌های ترانس اتوماتیک برای محافظت از یخچال و فریزر و دستگاه‌های الکترونیکی کرد این دستگاه‌های شرکت فاراتل با گذشت زمان پیشرفت کرده و از تکنولوژی‌های به‌روز دنیا در آن‌ها استفاده شده است.

شرکت فاراتل به نوبه خود توانست تجهیزات مورد نیاز کشور را طراحی و تولید کند و باعث خودکفایی و رفع نیازهای کشور شود. علاوه بر موارد گفته‌شده شرکت فاراتل اقدام به تولید دستگاه آمپلی‌فایر صوتی برای تقویت صدا کرد که در سال‌های آتی این دستگاه‌ها پیشرفت کرده و زمینه تولید آکو آمپلی‌فایرهای دیجیتال را فراهم کرد.

بیشتر فعالیت‌های شرکت فاراتل متمرکز بر طراحی و تولید دستگاه‌ها و تجهیزات محافظ دستگاه‌های الکترونیکی است. این شرکت از در سال ۱۳۶۵ شروع به طراحی و تولید تثبیت‌کننده‌های ولتاژ یا همان استابلایزر که کاربرد آن‌ها برای محافظت از سیستم‌های الکترونیکی در برابر جریان برق است که با گذشت زمان استابلایزرها را در توان‌ها و مدل‌های متفاوت تولید کرد.

این شرکت به‌سرعت در زمینه طراحی و تولید یو پی اس ها حرکت کرده و یو پی اس های با مدل‌ها و تکنولوژی‌های متفاوت عرضه کرده است.شرکت فاراتلسال ۸۱ شروع به تولید و طراحی یو پی اس های میکروپروسسوری فروزونانت، یو پی اس های سینوسی و هوشمند با استفاده از تکنولوژی‌هایLine IntteractiveوOn Line Double Coversionکرد.

افتخارات شرکت فاراتل

شرکت فاراتل یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه صنعت الکترونیک است که دارای مجوز و گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۰ است و دریافت تندیس واحد صنعتی نمونه که نشان‌دهنده حسن مدیریت و تلاش این شرکت در زمینه کارآفرینی است.

شرکت فاراتل تاکنون توانسته با تکنولوژی روز دنیا هماهنگ شده و این تکنولوژی‌های به‌روز را بومی‌سازی کرده. این شرکت با گسترش یو پی اس ها و طراحی ترانس‌های اتوماتیک یخچال، یو پی اس سه فاز (کادیلاک سه فاز)، افزودن ویژگی پارالل به یو پی اس های با توان ۱۰ کیلوآمپر، افزودن ویژگی‌های خاص ضریب  توان خروجی 1 به یو پی اس های سری DSS، یو پی اس های Line Interactive، یو پی اس LIFT برای آسانسور، یو پی اس های دارای باتری داخلی با قابلیت نصب رو دیوار، سیستم نرم‌افزاری Fara Monitor جهت مدیریت یو پی اس یک مرکز جغرافیایی گسترده و محصول ATS توانسته جایگاه بالایی در ایران و جهان به خود اختصاص دهد.

نمایندگی‌های فاراتل در تهران

این روزها عملکرد درست اکثر تجهیزات سازمان‌ها، بانک‌ها، ادارات، مؤسسات و... وابسته به برق بدون نوسان است. به همین دلیل نیاز به یو پی اس پررنگ‌تر می‌شود تا علاوه بر افزایش طول عمر مفید دستگاه‌ها و باتری‌ها باعث کاهش چشمگیر طول زمان خارج از مدار بودن تجهیزات می‌شود.

این قبیل نیازها باعث شده تا کاربران فاراتل به خدمات پس از فروش نیز نیاز پیدا کنند تا علاوه بر تهیه محصول بتوانند مشکلاتی از قبیل تعمیر، نصب و سرویس را با کمک نمایندگی‌ها برطرف کنند. شرکت فاراتل برای رفع نیاز کاربران خود و خدمت‌رسانی به آنانبیش از۸۰ نمایندگی در سراسر کشوردارد و این شرکت برای اینکه روزبه‌روز سطح آگاهی نمایندگان خود را بالا برد دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

کاکتوس

کاربرانی که در تهران هستند و به دنبالنمایندگی‌های فاراتل در تهرانهستند می‌توانند به مجموعه‌های تسلا یا کاکتوس مراجعه کنند. این دو مجموعه از نمایندگی‌های معتبر شرکت فاراتل هستند که برای خدمات‌رسانی به مشتریان تلاش می‌کنند و محصولاتی همچوناستابلایزر، یو پی اس، کابینت باتری، باتری، تجهیزات جانبی و نرم‌افزار ارائه می‌دهند.

خدمات ارائه‌شده توسط نمایندگی‌های فاراتل در تهران

نمایندگی‌های شرکت فاراتل دارای خدماتی همچون:

  • ارائه اطلاعات درباره‌ی عملکرد دستگاه‌های استابلایزر و یو پی اس به‌صورت حضوری و غیرحضوری
  • بازدید و بررسی محل استفاده‌ی محصول برای ارائه‌ی محصول متناسب با محل استفاده و کاربرد دستگاه‌ها در صورت نیاز
  • تحویل کالای خریداری‌شده توسط مشتری با نهایت دقت و با حفاظت از بار در کمترین زمان در نمایندگی‌های فاراتل
  • برگزاری دوره‌های آموزش نصب، تعمیر و راه‌اندازی محصولات برای مشتریان خود
  • انجام کارهایی از قبیل نصب و راه‌اندازیدستگاههای استابلایزر و یو پی اس هابا توجه به حساسیت‌های این دستگاه‌ها توسط تکنسین‌های مجرب به‌صورت رایگان
  • تعویض محصولات فرسوده‌ی قدیمی با محصولات جدید شرکت فاراتل برای همسو کردن خود با به‌روزترین تکنولوژی‌های جهان
  • عقد قراردادهای دوره‌ای برای ارائه سرویس‌های دوره‌ای از قبیل بازدید، سرویس و تعمیر دستگاه‌ها در محل نصب آن‌ها

ارائه می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع محصولات شرکت فاراتل و تهیه‌ی آن‌ها می‌توانید به سایت نمایندگی‌های شرکت فاراتل در تهران به آدرس اینترنتیteslaups.irوcactoos.netمراجعه کرده و همچنین از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«رژیم غذایی کتوژنیک» می‌تواند به سلامت جسمی آسیب زده و خطر ابتلا به بیماری‌هایی همچون بیماری قلب، سرطان، دیابت و حتی آلزایمر را افزایش دهد.

نیم ساعت پیش

هدست PSVR 2 پلی استیشن ۵ احتمالا مشخصات فنی بهتری نسبت به آن‌چه قبلا در شایعات شنیده بودیم، خواهد داشت. این دستگاه در هر چشم به جای پنل LCD از پنل OLED

نیم ساعت پیش

نشست سالیانه گروه دیجیتال مارکتینگ دی.ان.ای یونیون با محوریت «تحلیل تحولات بازار ایران در شرایط کرونا و تحریم» برگزار شد. در این رویداد اعلام شد که کرونا

2 ساعت پیش

در دو نشست جداگانه با حضور نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به منظور هم‌اندیشی درباره‌ طرح صیانت از فضای مجازی، نمایندگان موافق و مخالف

4 ساعت پیش

یوتیوب می‌خواهد ماهانه حداکثر ۱۰ هزار دلار بابت تولید ویدیوهای پرطرفدار در سرویس یوتیوب Shorts به تولیدکنندگان محتوا پاداش بپردازد. این شرکت بودجه‌ای ۱۰۰

4 ساعت پیش

مستندات مربوط به پتنت اپل برای حذف بریدگی بالای نمایشگر نشان می‌دهد این شرکت در تلاش است تا فیس آیدی و سایر حسگرها را در منطقه‌ای

4 ساعت پیش

در این مقاله قصد داریم با کمک مجله همراه مکانیک، به دو موضوع مهم و پردغدغه در زمان معامله خودرو یعنی خلافی خودرو و تعویض پلاک بپردازیم

4 ساعت پیش

آنر / Honor با انتشار پوستری زمان رونمایی گوشی هوشمند آنر ایکس 20 / Honor X20 با سخت‌افزار میان‌رده را تأیید کرد.

4 ساعت پیش

کاربران می‌توانند این نسخه معمولی کیبورد جدید را با قیمت ۱۵۰ دلار و مدل بزرگ‌تر را با قیمت ۱۷۲ دلار و بدون نیاز به خرید آی‌مک تهیه کنند.

5 ساعت پیش

گفتگوهای زیادی پیرامون پیچیدگی‌های نصب ویندوز ۱۱ و پیش‌نیازهای آن به وجود آمده بود و مایکروسافت اخیرا ویدیویی را برای ارائه توضیح در این زمینه منتشر کرد.

5 ساعت پیش

اپل در نظرسنجی‌ای غیر‌معمول، از کاربران چینی آیپد مینی ۴ خواسته است بازخوردشان را درباره ابعاد نمایشگر و سایر مشخصات این تبلت بیان کنند.

5 ساعت پیش

در حالی که رگولاتوری طی روزهای گذشته از ممنوعیت واردات برخی از گوشی‌های پرمصرف خبر داده بود، سخنگوی گمرک می‌گوید هنوز هیچ ابلاغی در مورد ممنوعیت واردات

5 ساعت پیش

شرکت چینی Luxshare Precision وارد زنجیره تامین اپل می‌شود تا کوپرتینویی‌ها بتوانند اهداف خود را در افزایش تولید احتمالی آیفون ۱۳ محقق سازد.

6 ساعت پیش

گوگل چند روز پیش رندرها و بخشی از مشخصات گوشی‌های سری پیکسل ۶ را اعلام کرد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، تراشه تنسور بود. حالا طبق گزارشی جدید به نظر می‌رسد

6 ساعت پیش

اوپو نسل جدید تکنولوژی دوربین زیر نمایشگر خود را معرفی کرد که در آن مشکل یکپارچگی نمایشگر بر اثر حضور دوربین را برطرف کرده است.

7 ساعت پیش

بیشتر...