بیش از ۲هزار هکتار از اراضی غیرملی در لرستان تثبیت شد all tv logo

سید عماد شاهرخی تصریح کرد: انجام رفع تداخلات بسیار حائز اهمیت است چرا که خروجی آن خدمت به مردم است و با انجام رفع تداخلات صدور اسناد تک برگ و تثبیت مالکیت اراضی کشاورزی تسریع می‌یابد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان لرستان با اشاره به اهمیت رفع تداخلات اراضی و احقاق حق دولت و مردم افزود: ضمن تسریع در روند انجام کار، ضروری است دقت لازم نیز لحاظ شود.

بهرام میر دریکوند امور اراضی استان نیز گفت: در این کمیسیون ۱۵ پلاک از اراضی استان به مساحت حدود ۱۴ هزار و ۲۲۵ هکتار مربوط به شهرستان‌های خرم‌آباد، سلسله، پلدختر، دلفان، الیگودرز مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت میزان بیش از ۲هزار و ۳۰۸ هکتار به عنوان اراضی غیرملی (مستثنیات) تثبیت شد.

کمیسیون رفع تداخلات استان لرستان با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر امور اراضی استان، و سایر اعضا در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

8 دقیقه پیش

دو جنایت اخیر رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا چند ده فلسطینی دیگر را به شهادت رسانده است.

1 ساعت پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

10 دقیقه پیش

با اعلام باشگاه تراکتور تبریز، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان‌ فصل گذشته پرسپولیس با امضای قرارداد یک ساله به جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ اضافه شد.

2 ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

11 دقیقه پیش

تصویری از گوهر خیراندیش در روز عروسی اش با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

13 دقیقه پیش

وزارت صنعت و تجارت روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت تویوتا موتور ژاپن تصمیم گرفته است که کارخانه خود در روسیه را تعطیل کند.

13 دقیقه پیش

مراسم شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و اصحاب باوفای ایشان در تهران برگزار شد.

1 ساعت پیش

بازخبر پلاس بازخبر

2 ساعت پیش

بیشتر...