خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

صحنه گردانان اغتشاشات در مازندران بازداشت شدند رضوی

فرمانده سپاه مازندران:
صحنه گردانان اغتشاشات در مازندران بازداشت شدند
به گزارشخبرگزاری رضوی، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه نهضت کمک مومنانه در آمل با اشاره به اغتشاشات اخیر، گفت: جریان نفاق ، سلطنت طلبها و همه معاند ان در این برهه از عمر انقلاب ، با یک بهانه مترصد ضربه زدن به انقلاب بودند که شروع این فتنه فوت خانم امینی بود و اگر این حادثه نبود یک حادثه دیگر را رمز فتنه خود قرار میدادند.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه حضور گسترده مردم و همه آنهایی که دغدغه ایران و انقلاب اسلامی را دارند، به میدان آمدند و فتنه را خنثی کردند، افزود: مازندران در محکومیت اغتشاشات اخیر ثابت کرد که دیار علویان است.

مسلمی در ادامه به بازداشت عده ای از بازیگران اصلی این اغتشاشات هم اشاره کرده و گفت: افرادی که به صورت عامدانه و آگاهانه در این اغتشاش صحنه گردانی کردند مثل جریان نفاق، سلطنت طلبها و گروه های تجزیه طلب که با انواع وسایل سرد و گرم ، به بیت المال خسارت وارد کردند و به جان ماموران مدافع امنیت و بسیجی ها حمله کردند، این افراد بازداشت شدند.

فرمانده سپاه کربلا خاطرنشان کرد: به واسطه حضور مردم وضعیت بسیار خوبی را در مازندران شاهد هستیم . از خانواده هم در خواست می کنیم مراقب فرزندان خود که سرمایه های نظام هستند ،باشند تا فریب جریان های رسانه ای دشمن را نخورند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هافبک تیم ملی فوتبال آرژانتین اعلام کرد که از نظر بدنی در شرایط خوبی است و امیدوار است که فرصت بازی را در ادامه جام جهانی پیدا کند.

5 ساعت پیش

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: تقریباً 103 هزار میلیارد تومان در بخش داخلی و 3 میلیارد دلار نیز در بخش ارزی برآورد اعتبار شده تا در بودجه سال 1402 برای اجرای قانون هوای پاک پیش‌بینی شود.

5 ساعت پیش

وزیر ناکارآمد و برکنار شده دولت روحانی می‌گوید برخی هم‌طیفان او می‌خواهند نقش میانه و میانجی را در حوادث اخیر ایفا کنند اما هیچ یک از دو طرف نمی‌پذیرند(!)

6 ساعت پیش

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تهران را ترک کرده است.

6 ساعت پیش

چند روز قبل مرد جوانی از یک باشگاه ورزشی در خیابان ولیعصر تهران بیرون آمد و سوار بر خودروی بنز خود شد. اما به محض سوار شدن ناگهان صدایی از صندلی عقب شنید و قبل از آنکه بتواند واکنشی نشان دهد، مرد نقابداری که همزمان با او سوار خودرو شده بود، دستش را دور گردن او انداخت.

5 ساعت پیش

اینجاست که سؤال و ابهام عجیبی ذهن را درگیر می‌کند که چطور اصولگراها با این جریان فکری و دیدگاه نسبت به بازیکنان فوتبال، یکباره حامی دوآتشه آنها از آب درآمده و هرکسی را که از گل نازک‌تر به تیم ملی و بازیکنانش بگوید، با الفاظ ناخوشایندی خطاب قرار داده و گاه زمینه بازداشت این چهره‌ها را فراهم می‌کنند.

5 ساعت پیش

فصل زمستان در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا، با دانه‌های ریز برف که بر سنگ فرش خیابان‌ یا باغچه حیاط خانه‌ها می‌نشیند، رونمایی می‌کند. این در حالی است که در برخی مناطق دیگر، سالانه بیش از ۱۰۰ اینچ برف می‌بارد و در لیست برفی ترین مناطق دنیا قرار دارند. آیا این مناطق را می‌شناسید؟ اگر نمی‌شناسید، این مقاله جذاب را که قرار است آنها را به شما معرفی کند از دست ندهید.

6 ساعت پیش

با قطعی شدن واردات نسل جدید کیا پیکانتو قصد دارد این آفرودر شهری را راهی بازار ایران می شود. مشخصات این خودروی کره ای چیست؟

5 ساعت پیش

سرمربی سابق تیم ملی درباره عملکرد ایران در جام جهانی صحبت کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...