کلن در کالاف دیوتی موبایل ایموجو

در مورد کلن در کالاف دیوتی موبایل سؤالات زیادی مطرح می‌شود. در واقع نوعی قبیله دربازی‌های ویدئویی است که برای نخستین ‌بار توسط شرکت سوپرسل روی بازی “کلش آف کلنز” مورد استفاده قرار گرفت. شما می‌توانید به‌واسطه حضور در کلن‌ها یا گروه‌های چندنفره در یک ایونت یا مأموریت‌های گروهی حضور پیدا کنید. یکی از اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین مسائل در مورد کلن در کالاف دیوتی این است که می‌تواند باعث تعامل و پیشرفت سریع‌تر شما در فضای بازی شود.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

محبوبیت بازی کالاف دیوتی

راهنمای کلن وار در کالاف دیوتی موبایل

حتما ببینید

با جالب‌ترین مودهای gta v آشنا شوید

راهنمای زره های god of war ragnorak

کامل‌ترین آموزش پرک های کالاف دیوتی وارزون 2

هرچیزی که درباره قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون…

کالاف دیوتی یک عرصه جدید در سری بازی‌های اکشن و سوم‌شخص نیست، اما توانسته در دنیای موبایل موفقیت‌های زیادی را به دست بیاورد. شرکت اکتیویژن به‌خوبی می‌داند که در حال حاضر دنیای بازی‌های موبایل تا چه حد جدی است. ازاین‌رو اهمیت ویژه‌ای برای آن قانع است.

Call of Duty به‌عنوان یک بازی برجسته و شناخته شده با اضافه‌کردن Clans، سیستم Modern Warfare و Warzone’s Regiment را گسترش داده است. با Clan، بازیکنان می‌توانند برای بازی با دوستان خود بنرهای XP دریافت کنند؛ بنابراین در اینجا نحوه ایجاد یا ملحق شدن به آن آورده شده است.

نبرد برای قلمرو و پیشرفت در لیگ یا همان کلن در بازی محبوب کال آف دیوتی در جنگ‌های قبیله‌ای، راهی جدید برای رقابت برای کسب افتخار و پاداش است.

بیشتر بخوانید :+25مپ معروف در بازی کالاف دیوتی موبایل

نحوه ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل

ایجاد و ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل

درصورتی‌که قصد ورود به دنیای کلن‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل را دارید لازم است که کمی با تنظیمات و نحوه ساخت آن آشنا شوید. در واقع شما می‌توانید پیش‌شرط‌هایی را تعیین کنید که کاربر با رعایت آن‌ها وارد کلن شما شود. کلن دارای بخش‌های مختلف برای گفتگو و همین‌طور ارسال داده خواهد بود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از کلن‌ها این است که شما تجربه بازی مولتی پلیر را در کالاف دیوتی از زاویه‌ای متفاوت خواهید داشت.

پس از باز کردن قفل Clans در سطح 5، روی Clans در پایین صفحه اصلی و سپس روی Create Clan تپ کنید.

از منوی اصلی Call of Duty، دکمه Clan را در مرکز پایین صفحه فشار دهید. این شما را به منوی Clan می‌برد. در اینجا لیستی از قبیله‌هایی را می‌بینید که می‌توانید به آنها بپیوندید؛ اما می‌توانید روی دکمه Create Clan در سمت راست‌بالای صفحه کلیک کنید تا خودتان قبیله را بسازید.

تنظیمات کلن در کالاف دیوتی موبایل

اگر قصد ساخت کلن در کالاف دیوتی موبایل را دارید، لازم است که نخست در مورد تنظیمات آن بدانید. با این تنظیمات می‌توانید معین کنید که آیا هر کسی به‌راحتی وارد کلن شما شود یا خیر؟ پیش‌شرط خاصی برای او وجود دارد یا صرفاً می‌تواند با پاس‌کردن یک سری پیش‌شرط‌ها این کار را انجام دهد. همین‌طور می‌توانید بخواهید که یک درخواست ارسال کند و این درخواست به‌صورت اعلان در دیوایس شما به نمایش درمی‌آید.

هنگام ایجاد یک قبیله، گزینه‌های زیر را دارید:

 • Emblem

روی فضای سمت چپ ضربه بزنید تا نمادهای قبیله موجود را ببینید. توجه داشته باشید که فقط می‌توانید از نمادهای قبیله موجود انتخاب کنید. شما نمی‌توانید نشان خود را آپلود کنید.

 • Clan Name

نامی را که می‌خواهید نماینده قبیله شما باشد انتخاب کنید.

 • Level Requirement

شما می‌توانید به‌صورت اختیاری انتخاب کنید که حداقل سطح موردنیاز برای پیوستن به قبیله خود داشته باشید.

 • Preference

اگر می‌خواهید Clan شما حالت بازی ترجیحی داشته باشد، می‌توانید آن را در لیست کشویی حالت مورد علاقه انتخاب کنید. اگر ترجیحی ندارید، لیست کشویی را روی همه تنظیم کنید.

 • Restrictions

در اینجا، شما سه گزینه دارید:

 1. No Restrictions :‌ به همه اجازه می‌دهد تا زمانی که محدودیت سطح شما را برآورده می‌کنند، بپیوندند.
 2. Application Required :‌ به شما این اختیار را می‌دهد که هر یک از اعضای بالقوه Clan را تایید یا رد کنید. هر زمان که کسی بخواهد به قبیله شما بپیوندد، پیامی دریافت خواهید کرد.
 3. Closed : قبیله شما را خصوصی می‌کند و فقط با دعوت‌نامه قابل پیوستن است.
 4. Recruitment Announcement : آهنگ را برای قبیله خود با پیام خوش آمد گویی برای اعضای جدید تنظیم کنید.

هنگامی که انتخاب‌های خود را انجام دادید، روی OK ضربه بزنید تا ایجاد قبیله خود به پایان برسد.

همیشه می‌توانید انتخاب‌های خود را در صفحه اصلی Clan خود تنظیم کنید. برای انجام این کار، روی نماد Clan ضربه بزنید تا ویرایشگر Clan خود را دوباره باز کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات را در تب دعوت انجام دهید. در زیر این بخش یک فضای Clan Notice وجود دارد. در اینجا می‌توانید اعلامیه‌هایی ایجاد کنید یا سایر اطلاعات مرتبط را به قبیله خود ارائه دهید.

بخش Create Clan به شما این امکان را می‌دهد که نام قبیله خود را نام‌گذاری کنید. علاوه بر این، حالت ترجیحی قبیله را به‌صورت چندنفره، بتل رویال یا هر دو تنظیم می‌کنید. سپس می‌توانید برنامه‌های اعضای قبیله خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که هیچ محدودیتی نداشته باشد.

برای ایجاد یک کلن در کالاف دیوتی موبایل باید 1500 اعتبار رایج در این بازی را هزینه ‌کرد. در واقع این راهی است که نشان می‌دهد شما به سطح خوبی از بازی رسیده‌اید. Credits سیستم ارزی منحصربه‌فرد Call of Duty Mobile است که ارزی جدا از COD Points بوده که می‌توانید در تمام بازی‌های Call of Duty خریداری کنید. اعتبارها به‌سادگی با انجام بازی و تکمیل چالش‌ها یا از طریق جوایز ورود روزانه و رویدادها به دست می‌آیند. اگر هنوز 1500 امتیاز برای ایجاد کلن در کالاف دیوتی موبایل ندارید فقط بازی را تا زمانی که ذخیره کافی داشته باشید ادامه دهید.

Clan Wars یک مسابقه هفتگی است که هر سه‌شنبه تنظیم و توسط سرورهای این بازی ریست می‌شود. اگر در اواسط هفته یک قبیله ایجاد کنید برای شرکت باید تا سه‌شنبه آینده صبر کنید.

نحوه عضویت در کلن در کالاف دیوتی موبایل

عضویت در کلن کالاف دیوتی موبایل

اگر نمی‌خواهید مبلغ 1500 امتیاز را بپردازید یا اصلاً برایتان اهمیتی ندارد که یک کلن داشته باشید و حوصله این کارها را ندارید، همیشه می‌توانید به یک قبیله از قبل موجود بپیوندید تا در جنگ قبیله‌ها شرکت کنید. دوباره با کلیک‌کردن روی دکمه Clan در مرکز پایین منوی اصلی در بازی کالاف دیوتی موبایل بدون توجه به سیستم‌عامل، این مورد در گزینه‌ها در دسترس شما خواهد بود.

این گزینه، شما را به منوی Clan می‌برد که به شما امکان می‌دهد لیستی از قبیله‌های فعال را که به دنبال اعضای جدید هستند مشاهده کنید. می‌توانید نام هر قبیله، تعداد اعضا، حالت ترجیحی آنها و میزان فعال‌بودن آنها برای فصل جاری را مشاهده کنید. روی قبیله‌ای که می‌خواهید به آن بپیوندید کلیک کنید و سپس روی Join یا Apply در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

Clan Wars یک مسابقه هفتگی است که هر سه‌شنبه ریست می‌شود و برای بازی Clan Wars باید در آن زمان در یک قبیله باشید. اگر در اواسط هفته به یک قبیله ملحق شدید باید تا سه‌شنبه آینده صبر کنید تا با قبیله جدید خود شرکت کنید.

شرکت در کلن وار کالاف دیوتی موبایل چه امتیازاتی دارد؟

امتیازات شرکت در کلن کالاف دیوتی

بخش مهم و جذاب دیگر در کلن در کالاف دیوتی موبایل این است که شما می‌توانید وارد یک کلن شده و با دیگران به مبارزه بپردازید. امتیازاتی که دریافت می‌کنید به‌ مراتب بیشتر است. ازاین‌رو اگر به‌تازگی به نقطه قدرت رسیده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که هر چه سریع‌تر وارد یک قبیله یا کلن در بازی شوید.

هر هفته، کلن شما در بازی کالاف دیوتی موبایل با پنج کلن دیگر که برای کنترل نقشه جنگ قبیله‌ای رقابت می‌کنند روبرو می‌شود. در طول هر رویداد جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، گره‌های چالشی مختلفی روی نقشه ظاهر می‌شوند که اساساً فقط وظایف زمان‌بندی‌شده‌ای هستند که در اختیار قبیله‌های رقیب قرار می‌گیرند.

همه بخش‌های چالش در روز اول هفته چالش جدید در دسترس نخواهند بود؛ اما حداقل 3 بخش در هر روز در دسترس خواهند بود. یک چالش فعال را انتخاب کنید و وظیفه تعیین شده را انجام دهید. چالش‌های موجود در بخش کلن در بازی کالاف دیوتی موبایل ممکن است شامل بازی در یک حالت خاص، گرفتن تعداد مشخصی از کشتن یا استفاده از سلاح‌های خاص باشد. با انجام‌ وظیفه‌های محول شده در بازی، امتیازهای Clan را برای قبیله خود کسب می‌کنید.

همچنین شایان به ذکر است که گره‌هایی که در اواخر هفته فعال می‌شوند ارزش امتیازهای Clan بیشتری نسبت به گره‌های موجود در ابتدای هفته دارند؛ بنابراین حتی اگر قبیله شما شروع آهسته‌ای برای هفته داشته باشد همچنان می‌توانید در پایان هفته امتیازهای مناسبی را جمع‌آوری کنید.

بازیکنان می‌توانند برای امتیازات خود در بخش چالش‌های موجود در بازی کالاف دیوتی در قسمت کلن، پاداش‌های اضافی دریافت کنند:

 • 20% پاداش برای انجام مسابقات با حداقل یک عضو قبیله دیگر
 • 20% پاداش برای خرید پاس نبرد
 • اگر رهبر قبیله یک گره خاص را به‌عنوان هدف اصلی انتخاب کند 30٪ پاداش در اختیارشان قرار می‌گیرد
 • 200٪ پاداش برای سه مسابقه اولی که هر روز برای Clan Wars انجام می‌دهید
 • این پاداش‌ها به مجموع امتیازهای گره‌ای که بازیکن از هر بازی به دست می‌آورد اضافه می‌شود.

طول مدت‌زمان هر کدام از بخش‌های چالش هر نقشه از 24 ساعت تا 3 روز متغیر است. قبیله‌ای که بیشترین امتیاز را در پایان محدودیت زمانی داشته باشد گره را برنده خواهد شد. هنگامی که یک گره به پایان می‌رسد امتیازهای Clan را بر اساس کلن‌های دارای عملکرد برتر اعطا می‌کند.

فصل‌های لیگ و جوایز هفتگی در کلن

هر تورنمنت جنگ قبیله‌ای بخشی از فصل هشت‌هفته‌ای لیگ بزرگ‌تر است (در پایان فصل 5 به پایان می‌رسد). عملکرد شما در هر جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، قرارگرفتن شما در لیگ هفته آینده را تعیین می‌کند.

با جمع‌آوری جوایز کسب شده بر اساس جایگاه نهایی شما در مسابقات هر هفته به‌اضافه تعداد گره‌هایی که قبیله شما در آنها اول قرار می‌گیرد در رتبه‌های تازه‌کار، کهنه سرباز، نخبه، حرفه‌ای، استاد و افسانه‌ای پیشرفت کنید. شانس حضور در لیگ بعدی برای جنگ قبیله‌ای هفته بعد. در تلاش‌های قبیله خود برای کسب جوایز هفتگی بر اساس لیگ فعلی که در آن هستید به‌علاوه سهم هفتگی Clan War مشارکت کنید. جوایز فصلی در پایان فصل اهدا خواهد شد.

پس از اولین جنگ قبیله، قبیله‌ها با تعداد مشابهی از اعضای قبیله و تروفی‌ها در برابر سایر قبیله‌ها قرار می‌گیرند.

منظور از فصل در لیگ‌های کلن در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

هر تورنمنت Clan Wars بخشی از فصل بزرگ‌تر لیگ است که می‌تواند هشت هفته یا بیشتر طول بکشد. عملکرد قبیله شما در هر جنگ قبیله‌ای شش‌روزه، قرار گرفتن این قبیله را در لیگ برای جنگ هفته آینده تعیین می‌کند.

در فصل‌ها یا همان سیزن های کالاف دیوتی در کلن نسخه موبایل، شما با چالش‌های ریزودرشت زیادی مواجه می‌شوید که بسیار هم هیجان‌انگیز هستند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود کلن‌ها هر روز در این سبک بازی‌ها محبوب شوند، امکان حضور در مجامعی است که در نهایت هم می‌توانید از تجربیات آنها در زمینه بازی و گیم پلی استفاده کنید و هم در بسیاری از بخش‌های دیگر. از یک‌روی دیگر، پیشنهاد می‌کنیم که خیلی زود وارد کلن‌ها شوید. دنیای بازی تک‌نفره در کالاف دیوتی موبایل، خوب پیش نمی‌رود و معمولاً شما برای جمع‌آوری امتیاز باید مدت‌زمان زیادی صرف کنید.

فصل‌های لیگ و جوایز هفتگی در کلن

پیشرفت در رتبه‌ها: Rookie, Veteran, Elite, Pro, Master و همین‌طور افسانه‌ای یا همان لجند با کسب یک امتیاز نفیس است که بر اساس جایگاه نهایی شما در مسابقات هر هفته به‌اضافه تعداد گره‌هایی که قبیله شما در آنها اول قرار می‌گیرند به شما تعلق می‌گیرد. شانس شما برای ورود به لیگ بالاتر برای جنگ هفته بعد راه اصلی در کلن در کالاف دیوتی موبایل به‌حساب می‌آید.

امتیازات و جوایز در کلن COD موبایل

امتیازات و جوایز در کلن COD موبایل

یکی دیگر از مزیت‌هایی که در کلن در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد، امتیازات و جوایز بیشتر است. مشارکت در تلاش‌های کلن شما، بر اساس لیگ فعلی که در آن هستید و سهم هفتگی‌تان در Clan Wars، پاداش‌های هفتگی برای شما به همراه خواهد داشت.

این جوایز، ارزهای کلن یا قبیله‌ای نامیده می‌شوند و از این ارز می‌توان برای خرید آیتم‌های منحصر به‌ فردی مانند اسکین‌های کالاف دیوتی موبایل و نقشه‌ها و انواع سلاح از فروشگاه Clan Wars استفاده کرد. جوایز هر هفته به هر یک از اعضای قبیله یک مقدار پایه 1000 ارز قبیله برای یک قبیله تازه‌کار و 5000 برای یک قبیله ردیف افسانه‌ای می‌دهد. جوایز فصلی نیز در پایان هر فصل اهدا خواهد شد.

اگر به‌تازگی با Call of Duty Mobile شروع کرده‌اید، حتماً راهنمای Gunsmith ما را نیز بررسی کنید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید بارگذاری سلاح‌های خود را به بهترین شکل شخصی‌سازی کنید. ما همچنین توصیه‌هایی برای بهترین کلاس‌ها در حالت بتل رویال ارائه می‌دهیم.

پله آخر: هوشمند حرکت کنید!

حالا و در قسمت پایانی بررسی جامع کلن در کالاف دیوتی موبایل، با ما همراه باشید تا رازهایی را در این زمینه برملا کنیم.

در ادامه با چند نکته کلیدی در مورد بازی کالاف دیوتی موبایل و بخش کلن آن آشنا خواهیم شد که اساساً شما را در این مسیر حرفه‌ای‌تر، دقیق‌تر و بهتر می‌کند. پیشنهاد ما این است که خیلی زود وارد جریان کلن‌ها در بازی شوید و روبه‌جلو حرکت کنید.

مزیت Battle Pass را جدی بگیرد

دارندگان Battle Pass امتیاز بیشتری برای تکمیل وظایف و همچنین دسترسی به تمام 50 ردیف پاداش‌های Battle Pass کسب می‌کنند.

ضرایب پاداش خود را به حداکثر برسانید

وقتی فقط چند مسابقه بازی کرده باشید، ضریب پاداش شما به بالاترین حد خود می‌رسد. حتی اعضای پرمشغله قبیله که می‌توانند فقط چند مسابقه در روز انجام دهند، با مشارکت اندکی در هر 24 ساعت، کمک زیادی به قبیله خود خواهند کرد. با تشکیل یک مهمانی با حداقل یک عضو قبیله دیگر، امتیاز بیشتری کسب کنید، و امتیاز کسب شده خود را در هنگام تکمیل وظایف با هم 20 درصد افزایش دهید.

در پایان به عقب برگرد!

چالش‌هایی که در اواخر هفته باز می‌شوند، ارزش امتیازهای Clan بیشتری نسبت به گره‌های موجود در ابتدای هفته دارند. اگر به تقویت نیاز دارید، با دوستان خود وارد مبارزه‌های هیجان‌انگیز شده و برای کسب امتیاز مسیر را ادامه دهید، زیرا این چالش‌های ارزشمندتر برای گرفتن امتیاز در دسترس هستند.

اگر شما هم تجربه ای درباره کالاف دیوتی دارید، در بخش نظراتemojoبا ما به اشتراک بگذارید.

بنر انتهای هر مقاله


#‌سرگرمی#‌بازی منبع: ایموجو - مجله بازی موبایل ایموجو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مقاله به معرفی لیستی 10تایی از بهترین مادهای اسکایریم برای طرفداران بازی جذاب جهان باز skyrim پرداخته ایم

4 ماه پیش

داشتن حیوانات خانگی در خانه هنگام تولد بچه‌ها، می‌تواند احتمال ابتلای آنها به آلرژی غذایی را کم کند به خصوص اگر سگ یا گربه باشد.

1 ماه پیش

هر چقدر هم که قرار دادن پاها روی هم راحت باشد آیا برای سلامتی و وضعیت بدن شما مفید است؟ در این جا نگاهی به مطالعات انجام شده می‌اندازیم.

2 ماه پیش

در این مقاله که با عنوان «بهترین سلاح‌های بازی کالیستو پروتکل کدامند و از کجا پیدایشان کنیم؟ ابتدا توضیح کوتاهی از فضای بازی خواهیم داشت و سپس به...

3 ماه پیش

یک تحقیق بزرگ از دانشگاه کمبریج ارتباط بین فعالیت بدنی و خطر مرگ زودرس را بررسی کرده و نتایج جالبی را نشان داده است.

2 ماه پیش

کامل ترین راهنمای معرفی شخصیت ها و اسم های کاراکترهای گنشین ایمپکت بهمراه قدرت و توانایی هرکدام از قهرمانان genshin impact

4 ماه پیش

همه داروها می‌توانند عوارض جانبی داشته باشند و تولیدکنندگان دارو باید تمام عوراض جانبی احتمالی دارو ها را در بروشور آن ذکر کنند

3 ماه پیش

از آن‌جایی که تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی بسیار زیاد است، ما در این مقاله که با عنوان «مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟» برای شما عزیزان

3 ماه پیش

در این مقاله با هدف حمایت از پیروزی شما در جنگ ها ترفندهای مهم وارزون 2 را افشا می کنیم که رمز موفقیت شما در عبور از مراحل دشوار این بازی خواهد بود

4 ماه پیش

بیشتر...