زومیت |
1 ماه پیش

افت درآمد هواوی زیر سایه تحریم های آمریکا همچنان ادامه دارد زومیت

براساس گزارش رسمی هواوی، درآمد این شرکت در نیمه‌ی اول ۲۰۲۲ کاهش یافته است. تحریم‌های آمریکا در دو سال اخیر توانسته بخش‌هایی از کسب‌و‌کار هواوی را فلج کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آسیب پذیری بحرانی واتساپ CVE-2022-36934 دسترسی به گوشی را برای هکر امکان‌پذیر می‌کند. آپدیت جدید WhatsApp واتس اپ را سریعا نصب کنید.

دیروز

ایرنا نوشت: پژوهشگران با مطالعه قدیمی‌ترین جلبک سبز دریافتند که این گیاهان به احتمال زیاد زودتر از زمانی که تصور می‌کردند، به‌وجود آمده‌اند.

15 ساعت پیش

تعرفه‌های جدید تلفن ثابت از این ماه بر قبض‌ها اعمال شد.

20 ساعت پیش

ظاهرا دو کوون مؤسس رمزارز لونا و UST با اخطار قرمز پلیس بین‌الملل مواجه شده است و کره‌ی جنوبی سعی دارد وی را به این کشور بازگرداند.

22 ساعت پیش

شرکت MRI تولیدکننده بیلبورد تبلیغاتی می‌گوید سامسونگ الکترونیکس پنج پتنت را نقض کرده و کمیسیون تجارت بین الملل آمریکا تحقیقات را شروع کرده است.

22 ساعت پیش

زومیت نوشت: دو آسیب‌پذیری واتساپ که یکی از آن‌ها در مرحله‌ی بحرانی قرار دارد، در جدیدترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن برطرف شده‌اند. اگر به اینترنت دسترسی دارید، سریعاً واتساپ را به‌روزرسانی کنید.

22 ساعت پیش

اولین تبلت برند ردمی موسوم به Redmi Pad با نمایشگر ۱۰٫۶۱ اینچی LCD در تاریخ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ رسما معرفی خواهد شد.

22 ساعت پیش

براساس گزارشی جدید، به‌نظر می‌رسد سامسونگ سری گلکسی S23 خود را زودتر از آنچه انتظار می‌رود معرفی خواهد کرد.

16 ساعت پیش

اینتل Intel و سامسونگ دیسپلی Samsung در رویداد Innovation نمایشگر کشویی برای لپ تاپ و کامپیوتر شخصی به نمایش درآوردند. صفحه نمایش کشویی چه مشخصاتی دارد.

23 ساعت پیش

بیشتر...