ساحل بندر بوشهر از لکه های نفتی پاک سازی شد all tv logo

ساحل بندر بوشهر از لکه‌های نفتی پاک‌سازی شد
بوشهربوشهر

احسان گلستانی در حاشیه این برنامه اظهار کرد: براساس پایش‌های انجام شده و همچنین دریافت گزارش‌هایی مردمی مبنی بر وقوع آلودگی نفتی در دریا و ساحل بوشهر، مرکز مقابله با آلودگی دریایی اداره کل تشکیل نشست فوری داد.

وی بیان کرد: در این نشست پس از هماهنگی با شهرداری، اداره کل حفاظت محیط زیست و سمن‌های محیط زیستی برای پاک‌سازی ساحل بوشهر تصمیم گیری و هماهنگی لازم انجام شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: به دنبال این نشست در ۲ نوبت صبح و عصر با حضور حدود ۵۰ نیرو متشکل از این اداره کل و سایر دستگاه‌های یاد شده نسبت به پاک‌سازی ساحل بوشهر حدفاصل پارک باسیدون تا اسکله جفره اقدام شد.

گلستانی افزود: به منظور ارزیابی محیط دریایی پیرامون سواحل، همزمان با پاک‌سازی ساحل از هفت شناور متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت پایانه‌های نفتی و شرکت نفت فلات قاره منطقه خارگ برای پایش منطقه و امحاء لکه‌های نفتی اقدام شد.

وی ادامه داد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر مقابله با آلودگی دریایی را در اولویت‌های ماموریت خود دانسته و در این زمینه اهتمام جدی دارد.

باشگاه خبرنگاران جوانبوشهربوشهر#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

نیم ساعت پیش

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

نیم ساعت پیش

به همت کسبه بازار مسگران ۱۶ هزار صبحانه نذری بین عزاداران حسینی مراغه توزیع شد.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

نیم ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

نیم ساعت پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

نیم ساعت پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

نیم ساعت پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...