زومیت |
6 روز پیش

اولین گرافیک سری Intel Arc Pro در کره جنوبی دیده شد زومیت

اولین گرافیک دسکتاپی سری Arc Pro اینتل به‌تازگی در کره‌جنوبی مشاهده شده است. به‌نظر می‌رسد این گرافیک ۱٬۰۲۴ پردازنده‌ی جریانی دارد و محصولی پایین‌رده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دانشمندان در یافته‌ای غیرمنتظره متوجه شده‌اند مغز اختاپوس شباهت عجیبی به مغز انسان دارد. شاید این شباهت دلیل اصلی هوش بالای اختاپوس‌ها باشد.

15 ساعت پیش

TSMC قصد دارد قیمت تراشه‌ها را در سال ۲۰۲۳ حدود ۶ درصد افزایش دهد.

11 ساعت پیش

ماساهیرو ایدا پروفسور ژاپنی از اینتل / Intel به خاطر نقض پتنت ALM در پردازنده های FPGA و SoC شکایت کرد و خواستار دریافت غرامت سنگین شد.

15 ساعت پیش

فضاپیمای جدید ناسا با نام کپستون نخستین ماموریت برنامه آرتمیس محسوب می‌شود و قصد دارد مسیر تازه‌ای را برای ایستگاه فضایی قمری و فضانوردان آتی ماه بگشاید.

1 روز پیش

روسیه علاو‌ه‌بر پینترست، توئیچ، Airbnb و UPS، اپل را نیز به‌دلیل ذخیره‌نکردن اطلاعات کاربران در داخل این کشور به پرداخت جریمه تهدید کرده است.

1 روز پیش

تا به حال فکر کرده‌اید که وقتی دارویی را مصرف می‌کنید، چگونه به مقصد موردنظر در بدن شما می‌رسد و دردتان را تسکین می‌دهد؟ در این مقاله به این پرسش پاسخ می‌دهیم.

13 ساعت پیش

دوربین سلفی سری پیکسل ۷ احتمالاً امکان فیلم‌برداری با وضوح 4K را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

13 ساعت پیش

نیکون به‌تازگی دوربین تازه‌ Z30 خود را رونمایی کرده که به سنسور ۲۰٫۹ مگاپیکسلی APS-C، صفحه‌نمایش بازشو و توانایی ضبط ویدئو 4K 30p مجهز است.

9 ساعت پیش

تصاویر نسخه‌ مشکی رنگ Nothing (1) دقیقا مانند نسخه‌ی سفید رنگ بیش از ۹۰۰ چراغ LED کوچک تشکیل شده است.

13 ساعت پیش

بیشتر...