مجله دلتا |
1 ماه پیش

انتخاب رنگ مو رنگ موی مناسب با پوست تن پوست خود را بشناسید مجله دلتا

اگر رنگ پوست خود را به درستی بشناسید می‌توانید رنگ موی مناسبی برای پوست خود بیابید که شما را از دیگران متفاوت کند و واقعا در جمع بدرخشید.
انتخاب رنگ مو

آیا تا به حال رنگی به موی خود زده‌اید که احساس کنید به شما‌ نمی‌آید؟ دلیل آن تن پوست شما است. اگر بدانید که چه رنگ مویی با تن پوست شما هماهنگی دارد،‌ می‌توانید انتخاب درستی داشته باشید و بر جذابیت چهره خود بیفزایید. برای این منظور ما در این بخش ازمجله دلتاانتخاب رنگ موبر اساس تن پوست را به شما می‌گوییم.

تن پوست خود را بشناسید

برای اینکه تشخیص دهید تن پوست شما چه رنگی است، باید از نور طبیعی استفاده کنید. برای این منظور به رگ‌های مچ دست خود نگاه کنید. اگر رگ‌های شما سبز رنگ هستند، تن گرمی دارید. اما اگر‌ نمی‌توانید رنگ آن‌ها را به درستی تشخیص دهید، تن پوست شما خنثی است. افرادی که تن خنثی‌ دارند، شانس با آن‌ها یار است زیرا هر رنگ مویی به آن‌ها‌ می‌آید.

بلوند سرد

به موی بلوندی که ته رنگ یخی، نقره‌‌ای یا پلاتینه داشته باشد، بلوند سرد‌ می‌گویند. موی بلوند برای افرادی که تن پوست سردی با ته رنگ قرمز دارند، مناسب است. سایه روشن آبی که در رنگ موی بلوند وجود دارد، با قرمزی پوست شما ست‌ می‌شود.

انتخاب رنگ مو

بلوند گرم

اگر بلوند شما ته رنگ طلایی، کاراملی یا عسلی داشته باشد، بدین معنی است که بلوند گرم را انتخاب کرده‌اید. این رنگ برای افرادی که ته‌رنگ پوست آن‌ها آبی است یا به بیان دیگر پوست زیتونی دارند، مناسب‌ است.

انتخاب رنگ مو

قهوه‌‌ای سرد

قهوه‌‌ای سرد شامل رنگ‌های موکا، بلوطی و شکلاتی‌ است و انتخاب خوبی برای آن‌هایی است که تن پوست گرمی دارند. اگر شما هم تن زرد روی پوست خود دارید، قهوه‌‌ای سرد را انتخاب کنید تا چهره شما را شاداب‌تر نشان دهد.

قهوه‌‌ای سرد

قرمز سرد

منظور از رنگ موی قرمز سرد رنگی است که متمایل به جیگری باشد. اگر تن پوست شما قرمزی دارد، باید از این رنگ دوری کنید اما اگر پوست تیره‌‌ای دارید، این رنگ بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

قرمز سرد

قرمز گرم

اگر تن پوست خنثی یا آبی دارید، قرمز گرم رنگ مناسبی برای شما خواهد بود. شما انتخاب‌های زیادی از کهربایی گرفته تا بلوند توت‌فرنگی و مسی دارید. فقط حواس‌تان باشد که از مصرف زیاد شامپو خودداری کنید زیرارنگ موی شمارا به مرور تغییر خواهد داد.

قرمز گرم

مشکی سرد

شاید با خودتان فکر کنید که مشکی مشکی است دیگر، اما این رنگ هم تن سرد و گرم دارد. مشکی سرد به رنگ اسپرسو یا مشکی که تن آبی داشته باشد، گفته‌ می‌شود که برای خانم‌هایی با تن پوست گرم مناسب است.

مشکی سرد

مشکی گرم

برای انتخاب رنگ مو مناسب اگر‌ می‌خواهید رنگ مشکی گرم به موهای خود بزنید، باید تن پوستی سردی داشته باشید. رنگ مشکی گرم به رنگ‌های موکا تیره، کاکائو و مشکی-قهوه‌‌ای گفته‌ می‌شود.

مشکی گرم

رنگ‌های فانتزی

اگر به دنبال رنگ‌های فانتزی هستید، باید این را مد نظر داشته باشید کهرنگ‌های گرممانند نارنجی، صورتی و زرد در کنار پوست‌هایی که تن سرد دارند، زیبا دیده‌ می‌شوند. در مقابل آن، رنگ‌های سرد مانند آبی و بنفش برای پوست‌هایی که تن گرم یا زرد رنگی دارند، مناسب است.

رنگ‌ های فانتزی

پیشنهاد مطالعه: مطلبگرد و غبار دشمن اصلی کیف‌های چرمرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک ماه مدت زمان لازم برای جایگزین شدن سلول‌های جدید به جای سلول‌های قدیمی است. در این مطلب تعدادی توصیه برای داشتن پوست شاداب آورده‌ایم.

5 روز پیش

قصد داریم مدل‌هایی از بلوزهای پاییزی که با برش‌هایی کاملا جدید و نوآوری شده‌اند به شما معرفی کنیم که ظاهر زیباتری به لباس‌های اورسایز می‌دهند.

6 روز پیش

رنگ مو مناسب پاییز دارای طیف گسترده‌ای است که باعث می‌شود تا خانم‌های خوش سلیقه حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

۱ هفته پیش

درست است که پارچه چهارخونه ظاهری پاییزی و عالی برای شما درست می‌کند اما بهتر است با چند پارچه طرح دار مناسب برای پاییز آشنا شوید.

۱ هفته پیش

در آرایش صورت به‌نظر می‌رسد استفاده از محصولات ضد آفتاب همراه با بقیه مواد آرایشی کاری سخت باشد، اما چگونگی استفاده از ضد آفتاب را می‌دانید؟

۱ هفته پیش

استایل جذاب و کاربردی پاییزه ویژگی‌های خاص خودش را دارد، از آیتم‌هایی که می‌توانید در ست پاییزی خود از آن‌ها استفاده کنید.

۱ هفته پیش

شاید برای شما هم یکی از سخت‌ترین کارها بستن چمدان و انتخاب لباس‌هایی باشد که باید در یک سفر همراه خود داشته باشید.

۱ هفته پیش

آرایش طبیعی صورت بیش از اینکه به صورت ظاهری و تقلبی نقص‌های صورت شما را بپوشاند، تنها ویژگی‌های صورت شما را زیباتر می‌کند.

۱ هفته پیش

پلیور یکی از لباس‌هایی است که در فصل سرد می‌توانید استایل‌های متفاوت و جذابی داشته باشید. اما فراموش نکنید پلیور خود را با چه لباسی ست کنید.

۱ هفته پیش

برخی از خانم‌ها یک گام جلوتر از مرحله آراسته به‌نظر رسیدن هستند و از نکته‌های هوشمندانه‌تری برای داشتن استایل جذاب استفاده می‌کنند.

۱ هفته پیش

بیشتر...