خبرداغ |
۱ هفته پیش

تحقق دولت اسلامی در گام دوم انقلاب نیازمند بهبود حکمرانی است

نماینده مردم تنکابن در مجلس گفت: تحقق دولت اسلامی در گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن اسلام که مورد تاکید رهبر انقلاب است نیازمند بهبود حکمرانی است.

تحقق دولت اسلامی در گام دوم انقلاب نیازمند بهبود حکمرانی استبه گزارشخبرداغبه نقل از  فارس، سید شمس الدین حسینی نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه 25 اردیبهشت مجلس در نطق میان دستور خود اظهار داشت: دومین سال خدمت در مجلس شورای اسلامی رو به اتمام است، تصویب قوانینی چون قانون راهبردی لغو تحریم ها و قانون تسهیل برخی مجوزهای کسب و کار و... از تصمیمات مهم بود است.

وی افزود: تحقق دولت اسلامی در گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن اسلام که مورد تاکید رهبر انقلاب است نیازمند بهبود حکمرانی است.

نماینده مردم تنکابن در مجلس عنوان کرد: امیدوارم تحکیم مجلس در سال سوم به عنوان هدف راهبردی دنبال شود.

حسینی ادامه داد: فشارهای اقتصادی برای اقشار کم درآمد به عنوان یک واقعیت تلخ همچنان حل نشده باقی مانده است.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شیراز- فرمانده انتظامی فارس گفت: شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین ۲ محیط بان در دستور ویژه پلیس فارس قرار دارد.

5 ساعت پیش

سنگربان تیم فوتبال رئال مادرید به‌عنوان بهترین بازیکن بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 22-2021 انتخاب شد.

3 ساعت پیش

نشست سران قوا به میزبانی رئیس قوه قضائیه و با حضور آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور و قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

5 ساعت پیش

تهران_ متاسفانه هرساله چندین تن نوزاد در سطح شهر رها می شوند و گویا این درد را پایان نیست.

5 ساعت پیش

هواداران فوتبال امشب شاهد برگزاری مهم‌ترین بازی لیگ قهرمانان اروپا بین لیورپول و رئال‌مادرید هستند.

5 ساعت پیش

رئیس دفتر سیاسی حماس در آستانه برگزاری «راهپیمایی پرچم» شهرک‌نشینان در بیت‌المقدس گفت که همه گزینه‌ها روی میز است و برای همه سناریوها و احتمالات ناشی از «راهپیمایی پرچم‌» آماده هستند.

4 ساعت پیش

خروج عجیب و غریب دروازه‌بان شمس آذر در بازی روز گذشته برابر شهرداری همدان را ببینید.

4 ساعت پیش

قشم- رییس تبلیغات اسلامی قشم از آغاز دهه کرامت امسال در جزیره قشم با برگزاری تجمع بزرگ دختران فاطمی و دختران حاج قاسم خبر داد.

5 ساعت پیش

رئال مادرید در شبی موفق به ارتقای رکوردش به‌عنوان پرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان اروپا شد که با وجود برابری در تملک توپ کمتر از انگشتان یک دست موقعیت گلزنی به دست آورد.

3 ساعت پیش

بیشتر...