مجله دلتا |
1 ماه پیش

اکسسوری مهم برای آقایان اکسسوری آقایان ساعت مردانه مجله دلتا

اکسسوری‌های مختلفی وجود دارند، اما این به این معنا نیست که شما می‌توانید از همه آن‌ها استفاده کنید.
اکسسوری مهم مرد امروزی

استایل شما ترکیبی از لباس‌هایی است که می‌پوشید و اکسسوری‌هایی که در کنار لباس از آن‌ها استفاده می‌کنید. اکسسوری در حقیقت همان لوازم جانبی است که تکمیل کننده هر استایلی است. در این مقاله با چند اکسسوری خیلی مهم برای آقایان امروزی درمجله دلتاآشنا خواهید شد.

جوراب‌هایرنگی

یکی از اکسسوری‌‌های بسیار جالبی که جایش را در سبک زندگی مردان امروزی به ویژه جوان‌ترها باز کرده است، جوراب‌های خوشحال یا Happy Socks است.

جوراب‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌ها تند و متنوع که پوشیدن‌شان چاشنی بی‌نظیری به استایل مردان اضافه می‌کند، بخصوص کسانی که دوست دارند در استایل خود امضایی منحصر به فرد داشته باشند.

اکسسوری مهم برای آقایان جوراب رنگی

کراوات، اکسسوری مهم برای آقایان

کراواتاکسسوری‌ مهمی است برای آقایانی که دوست دارند استایل رسمی را به بالاترین حد خود برسانند. کافی است کراوات را به یک استایل مردانه رسمی اما ساده اضافه کنید، تا متوجه تغییرات زیبای ظاهر خود شوید.

 

دست‌بند را فراموش نکنید

انتخاب دست‌بند مردانه نیاز به دقت زیادی دارد. انواع دست‌بند‌های چرم یا پارچه‌ای و مهره‌دار مردانه که حالا با تنوع بالا موجود است، برای استایل‌های مختلف تعریف شده‌اند.

اکسسوری مهم برای آقایان دستبند

ساعت، اکسسوری مهم برای آقایان

در گذشته ساعت، نقش یک زمان سنج را بازی می‌کرد؛ اما امروزه بخش بسیار مهمی از استایل را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل داشتن یک یا چند ساعت مچی زیبا و شیک می‌تواند نقشی تعیین کننده در جذابیت استایل مردان داشته باشد.

 

عینک آفتابی، اکسسوری مهم برای آقایان

عینک آفتابی در لیست مهم‌ترین اکسسوری‌های مردانه قرار می‌گیرد.

انتخاب عینک آفتابی می‌تواند بازی را به نفع شما تغییر دهد یا شما را از دور خارج کند.

اکسسوری مهم برای آقایان عینک

گردن‌بند؛ آری یا نه

انتخاب گردن‌بند به عنوان یک وسیله مهم مردانه ارتباط زیادی به سلیقه شخصی شما دارد. بسیاری از پسران جوان دوست دارند به همراه سویشرت مردانه یا هودی آن‌را در لیست خرید خود قرار دهند و استایل پاییزه اسپرت و شیکی برای خود بسازند. بعضی دیگر هم دوست دارند زیر یقه تی‌شرت یا پیراهن، ردی از گردن‌بند دیده شود.

کیفی که در دست می‌گیرید

کیف بخش مهم دیگری برای شماست؛ حالا چه کیف پول باشد، چه کوله پشتی و چه کیف دستی.

بیشتر بدانید:برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“در موقعیت های مختلف چه رنگ کت شلواری بپوشیم؟”را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خوشتیپ بودن می‌تواند در شما احساس خوبی ایجاد کند. با این وجود چندین روش وجود دارد که شما می‌توانید خوش‌تیپ بودن با هزینه کم را تجربه کنید.

4 روز پیش

در این مطلب ۵ آیتم ضروری که برای خوش استایل بودن باید لباس‌هایی را به کمد لباستان اضافه کنید پس با ما در مجله دلتا همراه باشید

۱ هفته پیش

انتخاب مانتو برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد و بهتر است با توجه به فرم اندام انتخاب شود. برای آشنایی با اصول انتخاب مانتو با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...