مجله دلتا |
2 ماه پیش

آرایش حرفه ای آرایش حرفه ای صورت آرایش حرفه ای لب آرایش حرفه ای عروس مجله دلتا

برای این که حرفه‌ای آرایش کنید گاها تفکرات غلطی بر ذهن شما حاکم می‌گردد.
گاهی فکر می کنیم فقط ریمل زدن، کرم پودر زدن و غیره آرایش کردن حساب می‌شود!
آرایش حرفه ای

بعضی از افراد تصور می‌کنند با استفاده از یک سری از لوازم آرایشی و با زدن ریمل، کرم پودر و غیره می‌توانند یکآرایش حرفه ایو مناسب صورت خود انجام دهند. اما با رعایت یسری نکات که در این مطلب ازمجله دلتابه آن‌ها می‌پردازیم شما می‌توانید آریشی حرفه‌ای انجام دهید.

نکاتی برای داشتن آرایش حرفه ای

اولین نکته‌ای که باید در آرایش خود رعایت کنید این است که کرم پودر یا کانسیلر برای پایه زیرین آرایش پشت پلک چشم مناسب نیستند، زیرا بعد از گذشت زمان باعث ایجاد چین و چروک بر روی پوست می‌شوند.

دقت داشته باشید فقط زمینی از قلم برای کرم پودر زدن استفاده کنید که بخواهید پوشش زیادی بر روی صورت خود ایجاد کنید. در غیر این صورت از انگشت خود برای کرم زدم استفاده کنید.

در آرایش حرفه ای صورت از پنکک فقط برای نقاطی که مستعد برق زدن هستند (نقطه T صورت) استفاده کنید.

آرایش حرفه ای

اگر خواستید از پودر برنز کننده استفاده کنید آن را روی گردن و قفسه سینه خود هم بزنید که هیچ نقطه‌ای از شما دو رنگ متفاوت دیده نشود.

آرایش حرفه ای

برای رژ گونه زدن با لب‌های بسته لبخند بزنید و بالای خطی که روی گونه ایجاد می‌شود را رژ گونه بزنید.

فراموش نکنید در آرایش حرفه ای از مداد ابرو فقط برای شکل دادن به انتهای ابرو استفاده کنید و داخل ابرو را باید با سایه ابرو پر کنید.

در آرایش حرفه ای برای رژ لب زدن از وسط لب شروع کنید و از وسط به دو طرف رژ بزنید.

برای ریمل زدن از ریشهمژه‌ها شروع کنید و به آرامی به سمت بالا بکشید. هیچگاه ریمل را از وسط مژه‌ها شروع به ریمل زدن نکنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلبچگونه به‌درستی ریمل بزنیم؟!را بخوانید.

در یک آرایش حرفه ای توجه شما یا باید روی چشم‌ها باشد یا رژگونه و رژلب. به این صورت که اگر آرایش چشم تیره انجام می‌دهید رژگونه و رژلب پررنگ استفاده نکنید.

مداد سیاه چشم وسرمه باعث ریز دیده شدن چشم‌ها می‌شوند، بنابراین اگر چشم‌های بزرگی ندارید از آن‌ها دوری کنید.

آرایش حرفه ای

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبساده‌ترین ماسک موهای آبرسان در خانهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یکی از روش‌های مؤثر و موردتأیید از بین بردن موهای زائد بدن الکترولیز است. هرآنچه را که باید درباره الکترولیز موهای زائد بدانید گفتیم.

2 ماه پیش

بدون شک راهکارهای پاکسازی پوست در خانه یکی از بهترین روش‌هایی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2 ماه پیش

تزریق دوز بوستر می‌تواند بخشی طبیعی از فرایند واکسیناسیون باشد. اما می‌دانید واکسن بوستر کرونا چیست و چه موقع باید دریافت شود؟

2 ماه پیش

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است امروز به موضوع ایجاد پوستی شفاف و شاداب می‌پردازیم.

1 ماه پیش

همچنین بخوانید: فرکردن مو در یک دقیقه چند ترفند جالب برای مرتب کردن موی بانوان ویتامینه کردن مو در منزل! آموزش تصویری بافت موی مجلسی کودکانه این شایعات را درباره مو باور نکنید!

2 ماه پیش

در بهار سال 1401 ترندهای زیبا و متفاوتی از اکسسوری را مشاهده خواهیم کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با اکسسوری های بهار 1401 آشنا کنیم.

2 ماه پیش

امروز با چند نکته و ترفند آشنا می‌شوید که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند باعث از بین بردن وز مو شود. در این مطلب از مجله دلتا همراه ما باشید.

1 ماه پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

2 ماه پیش

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام طراحی روی ناخن چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل فوت و فن داشتن ناخن‌های زیبا و محکم این روغن‌ها ناخن‌های شما را درمان می‌کنند!

1 ماه پیش

بیشتر...