مجله دلتا |
۲ هفته پیش

قد بلند چگونه قد بلند داشته باشیم بلند شدن قد دختر قد بلند بلند کردن قد مجله دلتا

زمانی که یک خانم قدی بلندتر از نرمال جامعه دارد، در صورت حضور در هر مکانی، به احتمال زیاد بسیاری از نگاه‌ها را به‌خود جلب می‌کند. با در نظر داشتن برخی نکات در انتخاب لباس می‌توان تا حدی از کشیده به نظر رسیدن کاست و ظاهری متناسب‌تر داشت.
قد بلند

در حال حاضر در بسیاری از جوامع داشتنقد بلندیکی از فاکتورهای زیبایی به حساب می‌آید. به‌گونه‌ای که افرادی که اندکی کوتاه‌قدتر هستند، تلاش می‌کنند بلندقد‌تر دیده شوند. اما قد بلند هم تا اندازه‌ای زیبا و جذاب بشمار می‌آید و چنان‌چه قد فردی بیش از اندازه بلند باشد، خصوصاً در صورت همراه شدن این قدبلندی با چاقی یا لاغری بیش از اندازه، دردسرهایی را برای او ایجاد می‌کند. اما به هر صورت قد یک فرد فاکتوری است که آن‌چنان قابل تغییر نیست و تنها چاره‌ای که می‌توان برای بلندی قد بیش از اندازه اندیشید، استفاده از پوشش و اکسسوری مناسب است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

نکاتی که باید رعایت شود:

  • بهتر است از پوشیدن لباس‌های تک‌رنگ خودداری شود. لباس‌های چهارخانه و همچنین لباس‌هایی که دارای خطوط افقی هستند باعث می‌شوند تا فرد کوتاه‌قدتر به نظر برسد.
  • از پوشیدن لباس‌های ماکسی خیلی بلند و یا خیلی کوتاه خودداری کنید.
  • استفاده از لباس‌های کمربنددار انتخاب خوبی برای متناسب به نظر رسیدن افراد قدبلند است.
  • استفاده از اکسسوری‌های غیرظریف نیز تأثیر به‌سزایی در بهبود ظاهر افراد بلندقد دارد. به عنوان مثال اکثر افراد بلندقد دارای گردنی کشیده هستند. استفاده از گردن‌بندهای شلوغ و رنگارنگ می‌تواند این کشیدگی را کمتر کند. با استفاده ازدست‌بندهای بزرگ و زمخت نیز می‌توان کشیده بودن دست‌ها را پوشاند. استفاده از این روش‌ها باعث پرت شدن حواس بیننده می‌شود.

چگونه قد بلند داشته باشیم؟

  • افراد بلندقد لازم است در انتخاب کفش نیز دقت کافی به خرج دهند. بهتر است که کفش انتخابی این افراد بیش از ۳ سانتی‌متر پاشنه نداشته باشد. از طرف دیگر، پاشنه‌ کفش باید در تناسب با اندازه‌ آن باشد. بهتر است از کفش‌های تخت استفاده کنند.
  • شلوار کوتاه یا پاکتی کوتاه، قد شما را بلند‌تر نشان می‌دهد. در عین حال شلوار دم پا گشاد و خیلی بلند هم باعث بلندی قد شما می‌شود.
  • بطور کلی لباس‌هایی که فیت و اندامی هستند باعث می‌شوند اندام فرد بلند‌تر و کشیده‌تر دیده شود.
  • از استایلمونوکرومیا تک‌رنگ استفاده نکنید.
  • استفاده از لباس‌های چندلایه ترفند دیگری است برای متناسب نشان دادن ظاهر افراد بلندقد. برخی از لباس‌ها، خود به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای یک پوشش زیرین و یک پوشش رویی برای جذابیت بیشتر هستند. چنین لباس‌هایی برای افراد قدبلند بسیار مناسب هستند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبخوش‌تیپ باشید حتی اگر قد کوتاهید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دلیل تنوعی که در دوخت و شکل دامن بلند در بازار وجود دارد. انتخاب تا حدی سخت می شود و انتخاب دامن و ست کردن آن با مانتو کار آسانی نیست.

6 روز پیش

انتخاب لباس مناسب مهمانی زیبایی را در زنان چند برابر می‌کند. با این مطلب در مجله دلتا می‌توانید بهترین لباس را برای مهمانی‌ انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

برای داشتن یک استایل تابستانی، از شومیز بلند همراه دامن شلواری یا شلوار بگی استفاده کنید. با ما در این مطلب در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

راز خوش تیپ شدن در داشتن اعتماد به نفس بالا به شما کمک می‌کند. شما با ترکیب لباس‌هایی که در کمدتان دارید می‌توانید استایل‌های بهتری بسازید.

۱ هفته پیش

در این مطلب ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب در خرید مانتو را داشته باشید. تا از سر در گمی در انتخاب لباس راحت شوید.

۱ هفته پیش

استفاده از ضد آفتاب از پوست شما در برابر اشعه‌های فرابنفش، از پوست شما محافظت می‌کن. همه افراد، فارق از جنسیت یا سن به ضدآفتاب نیاز دارند.

۱ هفته پیش

بیشتر...