شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

تفاهم نامه همکاری آستان قدس رضوی کمیته ملی المپیک امضا شد احداث پایگاه المپیکی در مشهد فیلم شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز،مناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری آستان قدس رضوی و کمیته المپیک برای احداث پایگاه المپیک در شرق و شمال‌شرق کشور گفت: امضای تفاهم‌نامه در آستانه المپیک ۲۰۲۴ پاریس صورت گرفت و خدا را شکر در مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی به پاریس و تقدیر از آن‌ها توسط وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک هستیم.

وی افزود: در چند ماه گذشته، یک کار کارشناسی با آستان قدس رضوی به عنوان اولین پایگاه متصل به آکادمی ملی المپیک انجام دادیم. نظر کمیته ملی المپیک بر این بوده که سه‌چهار نقطه به عنوان کمپ و مرکز استعدادیابی را به عنوان زیرمجموعه کمیته المپیک داشته باشیم و تفاهم‌نامه اولین کمپ در استان خراسان‌رضوی با حضور عزیزان در آستان قدس رضوی امضا شد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: به این ترتیب، عزیزان در شمال‌شرق ایران می‌توانند از تجهیزات و امکاناتی که از سوی آکادمی ملی المپیک و کمیته ملی المپیک تهیه شده است و نیز از حضور افراد متخصص، بهره ببرند. امیدواریم سه نقطه در شمال، جنوب و مرکز و چند نقطه دیگر را به عنوان مراکز رسمی کمپ تیم‌های ملی داشته باشیم.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مجید قربانخانی معروف به مجید سوزوکی یکی از شهدای مدافع حرم است؛ که ماجرای تحول تا شهادتش تنها ۴ماه به طول انجامید.

2 ساعت پیش

فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف گوشی‌های سرقتی در مرز شمال استان خبر داد.

2 ساعت پیش

یک نویسنده استرالیایی در صفحه فضای مجازی خود یکی از سخنان امام خمینی (ره) درمورد آمریکا را بازنشر کرد.

1 ساعت پیش

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری، ۶ نفر راهی بیمارستان شدند.

2 ساعت پیش

مصرف بی‌رویه‌ داروهای مسکن را زمینه‌ساز تشدید سردردها در افراد دانست و گفت: فردی که حداقل یک روز در میان یا هر روز، مصرف مسکن را به مدت حداقل سه ماه دارد و سردردش بهبود نمی‌یابد، باید مصرف داروی مسکن را متوقف کند.

2 ساعت پیش

خواننده مطرح کشورمان در گفت‌وگو با خبرورزشی از علایق و خاطرات فوتبالی خود صحبت کرده بود.

1 ساعت پیش

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

1 ساعت پیش

اتحادیه بار فروشان مشهد نرخ انواع میوه، صیفی جات و سبزیجات در این شهر را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

ورزش بازخبر

1 ساعت پیش

بیشتر...