پرشین وی |
4 روز پیش

فوت فن پس انداز کردن فوت فن پس انداز کردن با حقوق کارمندی

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندی!!

برای پس انداز کردن به میزان حقوق ماهیانه نباید توجه کرد زیرا با حقوق کم و برنامه ریزی دقیق هم می توان به راحتی در طول زمان پس انداز خود را افزایش داد و به اهداف مورد نظر رسید.

خانواده در برخی مواقع با مسائل و مشکلات متعددی مواجه می شود، که پس انداز نمودن بخشی از این مشکلات می کاهد و سبب امنیت خاطر اعضای خانواده می شود ، امنیت خاطر اضطراب و فشارهای روانی را کم تر می کند .خانواده هایی که پس انداز دارند، با مشکلات کمتری مواجهند و آسیب کمتری می بینند.
فوت و فن پس انداز کردن را در پرشین وی ببینید.

فوت و فن پس انداز کردن

پای صحبت همه کارمندان که می‌نشینیم دم از قسط ونداری و وام و مسائلی از این قبیل می‌زنند.بیشتر آنها هم معتقدند حقوقشان به نیمه ماه نمی‌رسد و پس‌اندازی ندارند.این جملات بسیار به گوش می‌رسد و به نوعی برای همه آشناست.بیشتر آنها متفق‌القول می‌گویند که با این دخل و خرج اصلا نمی‌توانیم به فکر پس انداز باشیم، اما برای این موضوع راه‌حلی برای شما داریم.شاید باورش سخت باشد که افراد پولدار و غیر پولدار در یک ویژگی تفاوت دارند و آن هم در نوع پس انداز است.

جالب است بدانید افراد پولدار زمانی که حقوق خود را دریافت می‌کنند ابتدا پس‌انداز خود را کنار می‌گذارند و مابقیپول خود را برای کارهای مختلف اختصاص می‌دهند، اما افرادی که وضعیت متوسط یا پایینی در اقتصاد دارند ابتدا هزینه‌های خود را انجام می‌دهند و اگر مبلغی باقی ماند آن را پس انداز می کنند.به بیان بهتر می‌توان گفت که هزینه دست خانوارهاست و اگر قصد پس انداز داشته باشید حتما می‌توانید آن را انجام دهید.

بهترین راههای پس انداز

در این مثال ساده افراد پولدار پس‌انداز را کنار گذاشته و هزینه‌های خود را براساس مبلغ باقی‌مانده تعیین می‌کنند کهاین موضوع یکی از رموز موفقیت در زندگی است.
سعی کنیم مقداری پس‌انداز کنیم که قدری فشار مالی به ما بیاید، البته نه آن‌قدر که زیر این فشار خم بشویم.این‌که بگوییم فقط مازاد درآمد را پس‌انداز کنیم درست نیست.باید قدری فشار را تحمل کنیم و بتدریج این فشار را بیشتر کنیم.

بهترین راههای پس انداز با حقوق

در کشور ما بسیاری از جوانان در زمان هایی با این که درآمد خوبی دارند پس انداز مناسبی ندارند، امازمانی که مسئولیت تشکیل خانواده را می‌پذیرند پس‌انداز و اندوخته آنها چند برابر می‌شود.برای این‌که بتوانید زندگی راحتی داشته باشید حتما در ابتدای هر ماه هزینه های خود را بررسی و روی کاغذبنویسید.به نوعی باید برای خود یک حسابدار خبره باشید و ترازنامه مالی شما باید در پایان ماه تطابق کامل داشته باشد.

راه های پس انداز با حقوق کم

حتما نام جدول روزنامه حسابداری را شنیده‌اید.برای این که هزینه هایتان مشخص شود یک دفتر روزنامه تهیه کنید و هر هزینه‌ای را که انجام می‌دهید آن را به دفتر مربوطه منتقل کنید تا به راحتی میزان هزینه به دست بیاید، البته این کار با وجود تلفن‌های همراه هوشمند و برخی نرم‌افزارها و اپلیکیشن ها خیلی راحت تر هم شده است که ما در این صفحه ودر هفته های آینده برخی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

خلاصه کلام این است: زمانی که بدانید چقدر هزینه می‌کنید قطعا برنامه ریزی شما برای انجام کارهای دیگر دقیق تر خواهد بود و دست باز‌تری در این زمینه دارید.

چهاردیواری جام جم#‌نکات_آشپزی منبع: پرشین وی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...