مجله دلتا |
۱ هفته پیش

هتل ساحل طلایی در قشم هتل های قشم هتل های خوب قشم جاذبه های قشم مجله دلتا

هتل ساحل طلایی قشم از همه نظر هتلی بی‌نظیر در این جزیره است و طیف گسترده‌ای از خدمات و امکانات را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.
هتل ساحل طلایی در قشم

هتل ساحل طلایی در ۱۱ کیلومتری قشم است. این هتل قبل‌ها به ساحل سیمین یا پلاژ سیمین معروف بوده. ساحل اختصاصی هتل بسیار تمیز و خلوت است. علاوه بر این‌ها مسافران می‌توانند لذت ماهیگیری  را در اسکله‌ تفریحی هتل تجربه کنند. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا باهتل ساحل طلایی در قشمآشنا شوید.

هتل های قشم

هتل ساحل طلایی در قشم

این هتل چند نوع واحد اقامتی دارد: سوئیت و اتاق معمولی،سوئیت‌های وی آی پی و دوبلکس دوطبقه. رستوران ساحلی دوطبقه با نمای رو به دریا و آلاچیق‌های چوبی کنار ساحل همواره برای مسافران خاطرات خوشی را رقم می‌زند. این هتل در جاده‌ ساحلی جنوبی و در کنار زیارتگاه شاه شهید واقع شده است.

هتل های خوب قشم

این هتل کم‌تر از ۲۰ دقیقه با یکی از جاذبه‌های شگفت‌انگیز قشم فاصله دارد. دره‌ ستاره‌ها با قدمتی دو میلیون ساله، یکی از جاذبه‌های طبیعی قشم است که صحبت از آن همیشه با داستان‌ها و گاهی خرافه‌های جالبی همراه بوده. اقامت در این هتل زیبا و بازدید از این نقاط دیدنی می‌تواند بدل به یکی از بهترین تجربیات مسافران قشم شود.

تعداد اتاق‌ها

اینهتلدارای ۵۸ باب اتاق دوتخته و سه تخته و ۴ تخته و انواع سوئیت است.

جاذبه های قشم

موقعیت مکانیهتل

اینهتلدر ورودی ۱۱ کیلومتری شهر واقع شده است. فاصله آن تا فرودگاه ۴۵ دقیقه است و تا اسکله مسافربری شهید ذاکری ۱۵ دقیقه است.

هتل ساحل طلایی در قشم

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمندعجایب هفتگانه جزیره قشم.

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این جزیره تردد موتور سیکلت ممنوع است. با ما همراه باشید تا با دلیل این موضوع و همچنین برخی جاذبه های گردشگری در کیش آشنا شوید.

۱ هفته پیش

به عبارتی مردن در این شهر ممنوع است و هیچ جسدی در آن دفن نمی‌شود. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با شهر لانگیرباین در نروژ آشنا شوید.

۱ هفته پیش

ونیت، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان ایوان در استان ایلام ایران است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با روستای ونیت در ایلام آشنا شوید.

۱ هفته پیش

هرگز فکر کرده‌اید که کاش می‌توانستید در یکی از آن‌ها چند شبی بمانید. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با هتل های جالب در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

روستای زرگر، یکی از روستاهای قزوین است که مردم آن، به زبان رومانو حرف می‌زنند. با ما همراه باشید تا با روستای زرگر در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...