مناطق مختلف شهر غزه زیر آتش سنگین ارتش صهیونیستی all tv logo

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اهدافی را در اطراف بیمارستان الشفا واقع در غرب شهر غزه هدف قرار دادند.

براساس گزارش شبکه خبری الجزیره، مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.

خبرنگار شبکه خبری الجزیره گزارش داد اشغالگران منطقه «المغراقه» و شمال غرب اردوگاه «النصیرات» واقع در مرکز نوار غزه را هدف حمله راکتی خود قرار دادند و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملات گسترده جدیدی به مناطق غربی شهر غزه انجام دادند.

وی در ادامه افزود پهپاد رژیم اشغالگر منزلی را در اردوگاه النصیرات هدف قرار داد و یک منزل دیگر در منطقه «الزعفران» واقع در اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

شاهدان عینی نیز تاکید کردند که صدای انفجار‌های مهیب در شهر غزه شنیده شد.

در همین رابطه ارتش رژیم صهیونیستی از پایان ماموریت جنگی ۲ هفته‌ای نیرو‌های تیپ چتربازان این رژیم در محله الشجاعیه در شهر غزه خبر داد.

جنگنده‌های رژیم اشغالگر همچنین برج مسکونی «مشتهی» واقع در منطقه «انصار» در غرب شهر غزه را نیز هدف قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین مناطقی را در شرق خان یونس واقع در جنوب غزه و نیز مناطقی را در شمال اردوگاه النصیرات واقع در مرکز غزه را هدف بمباران خود قرار دادند.

هنوز جزئیاتی درباره آمار شهدا و مجروحان این حملات گزارش نشده است.

گردان‌های القسام نیز اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها طی کمینی در نزدیکی مسجد امین در محله تل الهوی در شهر غزه ۲ مین ضدنفر هدایت‌شونده را به محض رسیدن نیرو‌های اسرائیلی منفجر کردند که در این عملیات همه نیرو‌های دشمن کشته و زخمی شدند و بالگرد‌های اسرائیلی برای انتقال آنها در این منطقه به زمین نشستند.

همچنین یکی از مجاهدان تک‌تیرانداز القسام یک نظامی اشغالگر اسرائیلی را در منطقه الصناعه در محله تل الهوی در غرب غزه هدف قرار داد.

مجاهدان قسام در عملیاتی دیگر یک مین ضدنفر را در میان گروهی از نیروهای پیاده یگان مهندسی دشمن در نزدیکی مسجد ابوبکر صدیق در محله برزیل در شرق رفح منفجر کردند که طی آن این نیروها کشته و زخمی شدند.

مبارزان القسام ۳ تانک مرکاوای اسرائیلی را هم در منطقه «الصناعه» در غزه با راکت‌ ضدزره یاسین ۱۰۵ و بمب‌های "شواظ" هدف قرار دادند.

پیشتر نیز برخی منابع از وقوع انفجارهایی مهیب در شهر غزه خبر داده و گزارش دادند صدای این انفجارها حتی در عسقلان و اسدود هم شنیده شده است.

اخیرا شبکه «سی ان ان» طی گزارشی اعلام کرد مهماتی که رژیم صهیونیستی در بمباران مدارس خان یونس در جنوب نوار غزه مورد استفاده قرار داد، ساخت آمریکا بوده است.

در بمباران روز گذشته مدارسی که آوارگان فلسطینی در آن اسکان داده شده بودند، بیش از ۳۰ نفر به شهادت رسیده و ده‌ها نفر نیز زخمی شدند.

سی‌ان‌ان قبل از این نیز با بررسی ویدئوهای مربوط به بمباران مدرسه‌ای در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی گزارش داده بود این جنایت نیز با استفاده از مهمات ساخت آمریکا رخ داده است.

رژیم صهیونیستی علی‌رغم محکومیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای همچنان برای دهمین ماه، به تجاوزات خود به غزه ادامه می‌دهد. رژیم اشغالگر پس از آنکه گذرگاه مرزی رفح را اشغال و جریان ورود کمک‌ها به نوار غزه را متوقف کرد، قصد دارد به جنگ نسل‌کشی، قحطی و محاصره فلسطینی‌ها در غزه ادامه دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی با اشغال گذرگاه رفح، گذرگاه زمینی اصلی در نوار غزه را که کمک‌ها از طریق آن وارد این باریکه ‌می‌شد، بست؛ اقدامی که خطر تشدید فاجعه انسانی را به‌ویژه به دلیل کمبود مواد غذایی و سوخت به همراه دارد.

حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه وارد دویست و هفتاد و نهمین روز خود شده و بیش از ۳۸ هزار شهید و بیش از ۸۸ هزار زخمی برجای گذاشته است.

منبع: ایسنا#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شرکت تیونینگ خودرو «منصوری» از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود. منبع: خبرآنلاین

نیم ساعت پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

نیم ساعت پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...