مجله دلتا |
۲ هفته پیش

رنگ های استایل پاییزی شیک پوشی رنگ استایل های پاییزی استایل های پاییزی جدید

در پاییز با خوش‌پوشی و زیبایی خود درخشش رنگ‌ها را بیشتر کنید و با این مطلب اصول خوش‌پوشی در این فصل را بیشتر بشناسید.
رنگ های استایل پاییزی

رنگ‌ها هرکدام می‌توانند جلوه‌هایی درخشان داشته باشند. برای اینکه شما هم بدرخشید بایدرنگ های استایل پاییزیمناسب خود را براساس سلیقه خود انتخاب کنید. بامجله دلتامی‌توانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید تا به درخشش این فصل نزدیک شوید.

زرد، مثل خورشید

زرد از رنگ‌های غالبی است که در فصل پاییز دیده می‌شود. نشاط این رنگ در فصل‌هایی مانند پاییز و زمستان که هوا تیره‌تر و روزها کوتاه‌تر است، تضاد خوب و مناسبی ایجاد می‌کند. رنگ زرد را به لباس‌های پاییزی‌تان اضافه کنید و حواستان باشد که آن را با رنگ‌های خنثی ترکیب کنید. زرد طیف‌های متنوعی دارد. هماهنگ‌کردن آن با رنگ مشکی هم همیشه در رنگ های استایل پاییزی شما جواب می‌دهد.

رنگ های استایل پاییزی

قرمز شرابی؛ شیک و خاص

قرمز شرابی از آن طیف‌های رنگ قرمز است که همه را راضی نگه می‌دارد و با پوست بیشتر افراد در هماهنگی است. این رنگ را برای لباس بخش‌های مختلف استایلتان انتخاب کنید و ببینید که نتیجه بسیار راضی‌کننده است. یادتان باشد که این رنگ برای کیف و کفش هم گزینه خوبی در پاییز است. نیم‌بوتی به این رنگ بسیار شیک و خاص می‌شود.

رنگ های استایل پاییزی

صورتی؛ پر از ملاحت

این رنگ هم ملیح است و هم پر از لطافت. برای پاییزتان حتما تکه‌ای لباس صورتی فراهم کنید. ترکیب آن با جین فوق‌العاده می‌شود. اگر به‌دنبال استایل‌هایی با رنگ‌های متفاوت هستید هم می‌توانید روی صورتی، حساب کنید. چون با طیف وسیعی از رنگ‌ها هم‌خوانی دارد.

شیک پوشی

قرمز؛ در رنگ های استایل پاییزی خود یک رد پررنگ به جا بگذارید

قرمز را فراموش نکنید. هیچ‌گاه زیبایی این رنگ جذاب را دست‌کم نگیرید. پاییز و زمستان هم که فرامی‌رسند، حضور قرمز از همیشه ضروری‌تر می‌شود. برای مثال، کت یا پالتویی به این رنگ را در نظر بگیرید و به روزهای پاییزی‌تان رنگی جذاب اضافه کنید. بنا به اینکه کدام رنگ این طیف، بیشتر با پوستتان هماهنگ است، مورد مناسب را انتخاب کنید.

شیک پوشی

سبز؛ یک طراوت پردوام

در پاییز و زمستان از سبزی طبیعت اطرافمان کم می‌شود. وجود چنین رنگی در استایل باعث می‌شود که در پالت رنگ‌هایی که مقابل دیده‌هایمان می‌آیند، تعادل و تناسب بیشتری به‌وجود آید. رنگ سبز هم در طیف‌های مختلفش زیباست. سبز پررنگ را برای شلوار یا یقه اسکی و حتی کیف و کفشتان در نظر داشته باشید. شلوار سبز هم انتخاب جذاب و متفاوتی است.

سبز؛ یک طراوت پردوام

خردلی؛ تنوع با این رنگ

خردلی گرما و نشاط زیادی دارد که مناسب فصل‌های سرد است. برای کیف، کفش و اکسسوری‌های مختلف به خردلی فکر کنید. حتی اگر می‌خواهید که پالتو بخرید و رنگی متنوع برای امسال به‌ تن کنید هم به فکر خردلی باشید.

خردلی؛ تنوع با این رنگ

آبی/خاکستری؛ پر کاربرد اما بدون تکرار

رنگ آبی/خاکستری هم‌رنگ آسمان پاییز است؛ این رنگ هم می‌تواند گزینه مطلوبی برای بخش‌های مختلف استایل پاییزی‌ تان باشد و شما را حسابی شیک کند. آبی/خاکستری هم می‌تواند در طیفرنگ‌های خنثیقرار بگیرد. داشتن لباس‌هایی به این رنگ برای شما امکان ست‌های متنوع و متعدد را فراهم می‌کند.

آبی/خاکستری؛ پر کاربرد اما بدون تکرار 

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر درباره مد و زیبایی مطلب۷ مدل موی چتری برای زیبایی صورت شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روی هر محصول زیبایی و آرایشی علائمی وجود دارد که شاید همه آن‌ها را ندانیم. در این مطلب با مهم‌ترین علائم روی محصولات آرایشی آشنا می‌شویم.

9 ساعت پیش

پالتوی تدی یکی از نمونه‌های شیک و جذابی است که این روزها تبدیل به یک ترند جذاب شده است. کت تدی یا پالتوی تدی یک انتخاب زیبا، راحت و پشمی است.

دیروز

آرایش چشم تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد و باید با ظرافت و دقت صورت گیرد. در این مطلب از مجله دلتا آرایش مناسب انواع چشم را بررسی کردیم.

5 روز پیش

اگر بدانید که چه رنگ مویی با تُن پوست شما هماهنگی دارد،‌ می‌توانید با انتخاب رنگ مو مناسب بر جذابیت چهره خود بیفزایید.

۱ هفته پیش

هر فصلی استایل مخصوص به خود را دارد. در این مطلب از مجله دلتا به شما اطلاعات لازم در مورد بهترین نوع پوشش در فصل پاییز را خواهیم داد. 

۱ هفته پیش

پارچه چرم طبیعی یا مصنوعی با رنگ‌های مختلف، یک پارچه مناسب برای انواع لباس‌های پاییزه و زمستانه است که استایل خیابانی شما را تکمیل می‌کند.

۱ هفته پیش

بیشتر...