عصرهامون |
1 ماه پیش

عصر هامون کاریکاتور بازتاب شهر موشکی جدید ایران در افکار عمومی وحشت زده رژیم صهیونیستی

کنار توجه رسانه‌های رژیم صهیونیستی به انتشار فیلمی از شهر زیرزمینی موشکی در سواحل خلیج فارس، افکار عمومی رژیم صهیونیستی و کاربران فضای مجازی اسرائیلی هم به آن واکنش نشان دادند که در حد خود قابل تأمل است.
به گزارش سرویس چند رسانه ایعصر هامونبه نقل ازتسنیم؛ کنار توجه رسانه‌های رژیم صهیونیستی به انتشار فیلمی از شهر زیرزمینی موشکی در سواحل خلیج فارس، افکار عمومی رژیم صهیونیستی و کاربران فضای مجازی اسرائیلی هم به آن واکنش نشان دادند که در حد خود قابل تأمل است.


#‌اخبار #‌سیستان_و_بلوچستان منبع: عصرهامون

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست مدیرعاملی باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: کادر فنی به تمامی بازیکنان تیم نیاز دارد و اجازه جدایی به هیچ بازیکنی نمی دهیم.

4 دقیقه پیش

گزینه دولت آمریکا برای تصدی سمت معاون وزیر دفاع آمریکا در امور سیاسی گفت که واشنگتن نباید تحریم‌ها علیه ایران را تا زمان بازگشت این کشور به تعهداتش در برجام رفع کند.

6 دقیقه پیش

جزییات آغاز سفر پاپ فرانسیس به عراق, برنامه های سفر پاپ به عراق,ریز برنامه های سفر پاپ فرانسیس به بغداد,جزییات دیدار پاپ با آیت الله سیستانی,پاپ در عراق,پاپ در بغداد

7 دقیقه پیش

آنچه در این گزارش می خوانید قیمت انواع گوشی های سامسونگ در روز شنبه ۹ اسفند ۹۹ در بازار موبایل ایران است .

9 دقیقه پیش

باشگاه استقلال در خصوص جذب سعید مهری از باشگاه تراکتور توضیحاتی ارائه داد.

10 دقیقه پیش

۲۸ فوریه سال ۱۸۸۹ میلادی نخستین گواهینامه رانندگی جهان صادر شد و حدود ۳۰ سال بعد در ایران هم کسانی بودند که می‌خواستند گواهینامه بگیرند و «اتومبیلچی» شوند؛ این لقبی بود به‌یادگار‌مانده از اتومبیلچی فرانسوی مظفرالدین قاجار.

10 دقیقه پیش

سالن بولینگ ایران مال با حضور رئیس کمیته ملی المپیک امروز (یکشنبه 10 اسفند) افتتاح شد.

یک ربع پیش

وزیر نیرو با اشاره به دریافت ضمانتنامه بانکی استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه، گفت: پروژه نیروگاه ۱۴۰۰ مگاواتی سیریک با وام یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی فدراسیون روسیه اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است.

یک ربع پیش

وینگر تیم فوتبال سایپا، حریف فردای این تیم در هفته ششم مسابقات فوتبال را تیم خاص توصیف کرد.

یک ربع پیش

در مراسم معارفه فرهاد مجیدی شاهد برخورد گرم او با وریا غفوری کاپیتان استقلال بودیم.

یک ربع پیش

در جریان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی که امروز د

یک ربع پیش

باتوجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی، کلیه مالکین

یک ربع پیش

کارشناس بازار سرمایه گفت: فروش و صادرات برخی شرکت‌های بورسی تحت تاثیر تحریم‌ها قرار دارد و بهبود شرایط اقتصادی به تسهیل صادرات آنها کمک می‌کند.

یک ربع پیش

شجاع خلیل زاده تنها بعد از یک نیم فصل حضور در فوتبال قطر از شرایطش در این لیگ راضی نیست.

نیم ساعت پیش

بی خوابی، یا مشکل در خوابیدن یک مشکل رایج است. تقریباً از هر هفت نفر یک نفر از بی خوابی رنج می‌برد. دلایل زیادی از جمله افزایش استفاده از نور مصنوعی دستگاه‌های الکترونیکی (مانند تبلت، تلفن‌های هوشمند و رایانه)، استرس ناشی از کار، مصرف کافئین و مواردی مشابه در بروز بی خوابی نقش دارند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...