زومیت |
2 ماه پیش

تصویب لازم نبود، اجرا شد زومیت

مقایسه بند به بند طرح نظام تنظیم مقررات فضای مجازی یا همان طرح صیانت با وضعیت فعلی اینترنت نشان می‌دهد کاربران به طرق مختلفی در حال صیانت شدن هستند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تاریخ معرفی و عرضه پردازنده رپتور لیک نسل ۱۳ لپ تاپ اینتل Intel Raptor Lake فاش شد. مشخصات فنی و قیمت لپ تاپ های ۲۰۲۳ جدید مجهزبه تراشه اینتل.

12 ساعت پیش

مشخصات مربوط به نمایشگر، دوربین و ظرفیت باتری گوشی گیمینگ بعدی نوبیا موسوم به ردمجیک ۸ پرو فاش شد.

16 ساعت پیش

ظاهراً توییتر قصد دارد رمزارز جدید مخصوص خود را با نام توییتر کوین معرفی کند.

9 ساعت پیش

مهر نوشت: محققان ژاپنی کوچک‌ترین شکل حیات که می تواند به تنهایی حرکت کند را ساخته اند. در حقیقت این یک باکتری مصنوعی است که قابلیت حرکت به آن افزوده شده است.

15 ساعت پیش

گوشی جدید ناتینگ ناثینگ Nothing Phone احتمالا در بازار آمریکا برای رقابت با آیفون اپل عرضه می‌شود. مشخصات و قیمت گوشی ۲۰۲۳ ناتینگ. درآمد و سود ناتینگ.

13 ساعت پیش

همشهری آنلاین نوشت: بورگوارد که در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ پس از بیش از نیم قرن خاموشی به صحنه خودرو بازگشته بود، بار دیگر از بین رفت.

11 ساعت پیش

ایرنا نوشت: پژوهشی که به‌ تازگی صورت گرفته، نحوه شکل‌گیری رعدوبرق را توضیح می‌دهد. آگاهی درباره این پدیده طبیعی به محافظت بهتر از ساختمان‌ها و افراد کمک می‌کند.

14 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: عجیب ترین شهر تاریخ بشر در چین ساخته می‌شود. چین ساخت یک شهر شناور بزرگ به عنوان جاه‌طلبانه‌ترین پروژه شهری تاریخ را در دستور کار خود قرار داد.

7 ساعت پیش

پدال نوشت: شرکت ایران‌خودرو دیزل طی مراسمی از جدیدترین پیکاپ خود با نام تونلند G7 اتوماتیک رونمایی کرد. این مدل، فعلا فقط با موتور بنزینی توربوشارژ و سیستم دو دیفرانسیل در ایران عرضه می‌شود.

15 ساعت پیش

بیشتر...