خبرآنلاین |
10 ماه پیش

لطفا کرونا را بهانه تسویه حساب سیاسی نکنید

این رفتارها درحالی صورت می گیرد که در بلایای طبیعی و بیماری‌هایی وخیم و همه‌گیر چون کرونا تمامی اقشار، گروه‌ها و جناح‌های سیاسی می‌بایست بسیج شده و دست به دست هم دهند تا این مشکل جامعه را حل کنند.

&#‌13;
&#‌13;

اینکه برخی بخواهند از این موضوع بهره ببرند تا رقیب خود را از میدان به در کنند یا از آن به عنوان سوژه و دست‌آویزی برای تخریب فرد یا جناح مقابل خود بهره ببرند، امری غیراخلاقی و البته غیرانسانی است.

&#‌13;
&#‌13;

اگر عملکرد دولت در مبارزه با کرونا دچار ضعف است، می‌بایست نقد صحیح، منصفانه و عادلانه شود و البته باید در این مبارزه به دولت کمک کنیم. نباید این تفکر را داشته باشیم که دولت باید تمامی اقدامات را انجام دهد، در چنین شرایطی همه ما ملزم هستیم تا حد توان خود کمک کنیم تا این معضل هر چه زودتر از جامعه رخت ببندد و تمام شود.

&#‌13;
&#‌13;

سواستفاده از بلایای طبیعی و مشکلات توسط گروه‌های سیاسی برای شکست رقیب و تخریب وجهه عمومی آن‌ها از نظر اخلاق سیاسی، اخلاق اسلامی و شرعی اشکال دارد و نه تنها دردی را دوا نمی‌کند بلکه بر درد مردم نیز می‌افزاید.

&#‌13;
&#‌13;

گروه‌های سیاسی همانطور که برای انتخابات آماده‌باش می‌دهند و آحاد جامعه را برای حضور در این رویداد دعوت می کنند، الان هم باید تمام مردم را به حمایت از دولت و همکاری کردن برای حل این مشکل فرا بخوانند. همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم و قرار نیست که کشتی را سوراخ کنیم و توقع داشته باشیم به ره منزل مقصود برسیم.

&#‌13;
&#‌13;

در حال حاضر باید احزاب و گروه های سیاسی بسیج عمومی بدهند و هر آنچه از دست خود و نهادهایشان بر می‌آید انجام دهند و کمک کنند تا این مشکلات را پشت سر بگذاریم.

&#‌13;
&#‌13;

* عضو جبهه ایستادگی و دبیرکل حزب سبز

&#‌13;
&#‌13;

۲۷۲۱۵

&#‌13;
#‌سیاسی
منبع: خبرآنلاین


تبلیغات

مطالب مرتبط

روستای هوجقان,طرح حاج قاسم سلیمانی,طرح غربالگری خانه به خانه رابطین سلامت خانه بهداشت هوجقان

یک ربع پیش

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح فعالیت های زیرساختی در بخش توسعه ارتباطات روستایی استان سیستان و بلوچستان ، اظهار داشت: با کمک و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از محل طرح USO، توسعه شبکه ملی اطلاعات و توسعه ارتباطات تلفن ثابت و دیتا از طریق 1197 کیلومتر فیبرکشی، به عنوان یکی از اولویت های مهم در خصوص محرومیت زدایی و گسترش عدالت ارتباطی در این استان تعریف شده که در سه مرحله انجام می شود.

نیم ساعت پیش

با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، صنعت خودروی روسیه با بحران مواجه شد، بطوریکه بازار این کشور را خودروهای دست دوم خارجی فرا گرفت، اما امروزه شرکت روسی «آوتوواز» (AvtoVAZ) معروف به لادا نه تنها در داخل این کشور بلکه در سراسر اروپای شرقی، بزرگترین تولیدکننده اتومبیل های سواری است.

1 ساعت پیش

آمریکا که تا چند ماه پیش با سونامی صادرات نفت عربستان سعودی روبرو شده بود، هفته گذشته برای نخستین بار در ۳۵ سال گذشته واردات نفت از این کشور نداشت.

1 ساعت پیش

پایگاه خبری لقمه: قیمت انواع مرکبات در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد که براساس آن، پرتقال تامسون شمال با قیمت هر کیلوگرم ۹۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

1 ساعت پیش

دروازه‌بان کروات پرسپولیس هم در مسیر جدایی از این تیم قرار گرفته است و شرایط به سمت پایان همکاری طرفین پیش می‌رود.

1 ساعت پیش

مبلغ یارانه جدید در سال 1400,شرط اصلی دریافت یارانه 100 هزارتومانی,یارانه 120 هزارتومانی به کجا رسید,,,

2 ساعت پیش

شرایط بازگشایی مدارس از اول بهمن,آموزش مجازی دانش-آموزان دو هفته تعطیل می شود؟, برنامه تعطیلی دو هفته‌ای آموزش مجازی,واکنش وزیر آموزش و پرورش به کاهش حقوق فرهنگیان,

3 ساعت پیش

حضور دانش آموزان در کلاس درس اجباری است؟,بازگشایی مدارس از اول بهمن 99,بازگشایی مدارس,جزییات حضور دانش آموزان مناطق زرد در مدارس,شرایط حضور دانش آموزان با بازگشایی مدارس,,,,

4 ساعت پیش

یک پایگاه نظامی در شمال شرق نیجریه به دست گروه تروریستی بوکوحرام تصرف شده است.

4 ساعت پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: کاهش روند ابتلای به ویروس کرونا مستلزم رعایت مردم، صنوف و دستگاه‌ها و نظارت جدی مسوولان امر است.

5 ساعت پیش

آبفا منطقه یک اصفهان,اصلاح شبکه آب میدان امام علی (ع) تا میدان امام خمینی اصفهان

6 ساعت پیش

انتصاب دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر,فرهنگ و ارشاد اسلامی,

7 ساعت پیش

 شهردار, تعاونی مسکن جماران,کلاف سردرگم بیست سال بلاتکلیفی قسمت اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز

7 ساعت پیش