مجله دلتا |
7 ماه پیش

ترسناک ترین جنگل جهان وحشتناک ترین جنگل جهان جنگل های عجیب جهان مجله دلتا

درست است که جنگل‌ها جذابیت خاصی دارند، اما بعضی از آن‌ها احساسی از ترس و وحشت را در آدمی به وجود می‌آورند.
ترسناک ترین جنگل جهان

درختان آن‌قدر انبوه و سربه‌فلک کشیده هستند که نمی‌گذارند نور خورشید فضا را کاملا روشن کند. از طرفی مه غلیظ و صدای جانوران هم فضای جنگل را وهم‌آلودتر می‌کنند. ترسناک‌ترین جنگل دنیا در نزدیکی شهر « کلوژ-نپوکا» کشور رومانی قرار دارد، جنگلی به اسم هویا باچو (Hoia Baciu Forest) که می‌گویند به دست ارواح تسخیر شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا باترسناک ترین جنگل جهانآشنا شوید.

ترسناک ترین جنگل جهان

این جنگل بزرگ ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و اتفاق‌های عجیبی که در آن رخ می‌دهد باعث شده که به آن مثلث برمودای رومانی بگویند. امروزه گردشگران زیادی به رومانی می‌روند که این جنگل را ببینند. بازدیدکنندگان گزارشاتی از وجود ارواح سرگردان، چهره‌های خبیث و حتی وجود موجودات فضایی در این جنگل داده‌اند. اما متاسفانههرگزنتوانستند از این وقایع عکس بگیرند و سریع پا به فرار گذاشته‌اند.

وحشتناک ترین جنگل جهان

گزارشات عجیب درباره این جنگل

در این جنگل تا به حال گزارش‌های زیادی از دیدن ارواح به ثبت رسیده که ناگهان در مقابل چشمان گردشگران ظاهر می‌شوند. البته شاید ترسناک‌تر از این ارواح، صورت‌هایی باشند که در پس‌زمینه عکس‌های گردشگران سبز شده‌اند. اتفاقات عجیب این جنگل فقط محدود به ارواح نیست و حتی بشقاب پرنده و آدم فضایی‌ها هم در آن دیده شده است.

به گفته گردشگرانی که به این جنگل می‌روند، از همان لحظه ورود به داخل جنگل احساس ترس و نگرانی وجودشان را پر می‌کند و هر لحظه فکر می‌کنند کسی در حال تماشای آن‌هاست. حتی گیاهان و درختان جنگل هم ظاهری عجیب و ترسناک دارند.

مردم محلی آن منطقه می‌گویند که هر کس به این جنگل برود، دیگر هیچ‌وقت به خانه برنمی‌گردد. هر کسی هم که تا به حال به این جنگل رفته و برگشته است از آسیب‌های روانی و جسمانی و احساس بیماری حرف می‌زند. البته این جنگل فقط زورش به آدم‌ها نمی‌رسد بلکهتجهیزات الکتریکیرا هم مختل می‌کند!

جنگل های عجیب جهان

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمنداین چاه عجیب پر از پول است!

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ورود نیم میلیون تن کالای اساسی به بندر امام پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

حداقل حداکثر قیمت هر مثقال زعفران اعلام شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

نمک زیاد ترفند برخی از نانوایی ها برای کم فروشی آرد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

صادرات روزانه ۷۰۰ کانتینر هندوانه به ترکیه پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

به روز رسانی نظام تشکیل استقرار شرکت های کشت صنعت پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

راهنمای کامل سفر به وان ترکیه به شما کمک می‌کند که یک سفر مناسب با کمترین هزینه و بهترین تفریح‌ها را برای خود تدارک ببینید.

3 ماه پیش

قیمت برنج تایلندی با افزایش تقاضای ایران عراق بالا رفت پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

ربات مستقل خودکششی با الگوریتم پیشرفته برای حرکت در زمین کشاورزی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

3 ماه پیش

بلندترین آبشارهای ایران جزء جاذبه‌های ایران هستند که ایجاد می‌شوند تا در میانه کویر، جنگل‌هایی سر بر آورند که باورنکردنی‌اند!

3 ماه پیش

بیشتر...