مجله دلتا |
۱ هفته پیش

ترسناک ترین جنگل جهان وحشتناک ترین جنگل جهان جنگل های عجیب جهان مجله دلتا

درست است که جنگل‌ها جذابیت خاصی دارند، اما بعضی از آن‌ها احساسی از ترس و وحشت را در آدمی به وجود می‌آورند.
ترسناک ترین جنگل جهان

درختان آن‌قدر انبوه و سربه‌فلک کشیده هستند که نمی‌گذارند نور خورشید فضا را کاملا روشن کند. از طرفی مه غلیظ و صدای جانوران هم فضای جنگل را وهم‌آلودتر می‌کنند. ترسناک‌ترین جنگل دنیا در نزدیکی شهر « کلوژ-نپوکا» کشور رومانی قرار دارد، جنگلی به اسم هویا باچو (Hoia Baciu Forest) که می‌گویند به دست ارواح تسخیر شده است. با ما درمجله دلتاهمراه باشید تا باترسناک ترین جنگل جهانآشنا شوید.

ترسناک ترین جنگل جهان

این جنگل بزرگ ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و اتفاق‌های عجیبی که در آن رخ می‌دهد باعث شده که به آن مثلث برمودای رومانی بگویند. امروزه گردشگران زیادی به رومانی می‌روند که این جنگل را ببینند. بازدیدکنندگان گزارشاتی از وجود ارواح سرگردان، چهره‌های خبیث و حتی وجود موجودات فضایی در این جنگل داده‌اند. اما متاسفانههرگزنتوانستند از این وقایع عکس بگیرند و سریع پا به فرار گذاشته‌اند.

وحشتناک ترین جنگل جهان

گزارشات عجیب درباره این جنگل

در این جنگل تا به حال گزارش‌های زیادی از دیدن ارواح به ثبت رسیده که ناگهان در مقابل چشمان گردشگران ظاهر می‌شوند. البته شاید ترسناک‌تر از این ارواح، صورت‌هایی باشند که در پس‌زمینه عکس‌های گردشگران سبز شده‌اند. اتفاقات عجیب این جنگل فقط محدود به ارواح نیست و حتی بشقاب پرنده و آدم فضایی‌ها هم در آن دیده شده است.

به گفته گردشگرانی که به این جنگل می‌روند، از همان لحظه ورود به داخل جنگل احساس ترس و نگرانی وجودشان را پر می‌کند و هر لحظه فکر می‌کنند کسی در حال تماشای آن‌هاست. حتی گیاهان و درختان جنگل هم ظاهری عجیب و ترسناک دارند.

مردم محلی آن منطقه می‌گویند که هر کس به این جنگل برود، دیگر هیچ‌وقت به خانه برنمی‌گردد. هر کسی هم که تا به حال به این جنگل رفته و برگشته است از آسیب‌های روانی و جسمانی و احساس بیماری حرف می‌زند. البته این جنگل فقط زورش به آدم‌ها نمی‌رسد بلکهتجهیزات الکتریکیرا هم مختل می‌کند!

جنگل های عجیب جهان

پیشنهاد مطالعه:شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مطلب ارزشمنداین چاه عجیب پر از پول است!

دانلود اپلیکیشن


#‌گردشگری #‌سفر منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در کال جنی می‌توانید به تماشای طبیعت بی‌نظیر یا تمدنی باستانی بنشینید. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کال جنی در شهر طبس آشنا شوید.

۱ هفته پیش

هشتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران AGRICULTECH 2022 برگزار می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

وزارت جهاد کشاورزی به دریافت گواهی سلامت از سازمان غذا دارو تاکید کرد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

در این روستا شاخه‌ای از سرچشمه‌های کوهستان‌های زرد کوه چهارمحال و بختیاری می‌گذرد. با ما همراه باشید تا با روستای لیراه در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

ممنوعیت صادرات، بازار را در اختیار رقبا قرار می دهد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

تاکید معاون اول رییس جمهور بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

در این روستای شگفت‌انگیز خبری از هیچ دزدی نیست! با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با تنها روستای بدون دزد در جهان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

تراکتوری که با اپلیکیشن موبایل هدایت می شود پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

دره‌ عشق یکی از این مناطق بی‌نظیر و خارق‌العاده در این استان است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با دره عشق در ایران آشنا شوید.

۱ هفته پیش

این داستان درختی است که در یک پارک دورافتاده در آمریکا واقع شده است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با اسرار درخت شیطان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

رسیدگی مسائل ظرفیت های مغفول بخش کشاورزی منابع طبیعی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

حداکثر قیمت هر کیلو زعفران ۳۸ میلیون تومان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

۱ هفته پیش

گردشگران به این‌جا سفر می‌کنند تا خود را در زندانی از قرن نوزدهم غرق کنند. با ما همراه باشید تا با زندان اینورری در اسکاتلند آشنا شوید.

۱ هفته پیش

مردم قوم مایا، از شکلات به عنوان پول استفاده می‌کردند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با خوشمزه ترین پول دنیا آشنا شوید.

۱ هفته پیش

انسان‌ها در هر منطقه‌ای که فکرش را بکنید، خانه ساخته‌اند. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با کوچک ترین جزیره در جهان آشنا شوید.

۱ هفته پیش

بیشتر...