|
3 سال پیش
حواشی هنرمندان

ورزش سه نوشت محمدرضا مهدوی می گوید صحبت های او تولد همسرش روی آنتن شبکه سه برای او واکنش های زیادی

ورزش سه نوشت محمدرضا مهدوی می گوید صحبت های او تولد همسرش روی آنتن شبکه سه برای او واکنش های زیادی
ورزش سه نوشت:محمدرضا مهدوی می گوید صحبت های او و تولد همسرش روی آنتن شبکه سه برای او واکنش های زیادی به همراه داشته ولی او و همسرش فقط به اتفاقاتی که از روز گذشته رخ داده، خندیده اند.

او در واکنش به این سوال و اینکه این صحبت های او خیلی دست به دست شده است، اینطور واکنش نشان داد:« بله این چی بود که وایرال شد (باخنده)؛ از دیشب تا حالا با خانمم در حال خندیدن هستیم. من به نوعی تابو شکنی کردم. چند وقتی است که همیشه خبر ناراحتی می شنویم، گفتم تابو شکنی کرده باشم. چند دقیقه قبل تر من فوت مادر خاندان پیروانی را تسلیت گفته بودم؛ مادری که توانسته چنین فرزندانی تحویل جامعه داده است. به هر حال من تسلیت گفتم و این یک خبر منفی است. بعد چرا نباید این خبر باشد. چه بهتر است که با همین مسائل فرهنگ مان را بهتر کنیم. من بالای هزار پیام تبریک گرفتم. گفتند باریکلا و چقدر شهامت داری. شاید 10 هزار نفر هم فحش خیلی بد دادند. چرا باید اینطوری باشد؟ یعنی ما اینقدر فرهنگمان ضعیف است؟ من یک کار جدید و قشنگ را انجام دادم که امیدوارم همگان این کار را بکنند. شما تمام قهرمان ها و سوپراستارهای جهان را ببینید؛ مسی و رونالدو چرا هر کدام 4 فرزند دارند؟ تا حرف می زنند می گویند اول خانواده. رونالدو مصاحبه کرده و گفته من پول، مقام، شهرت و هر چیزی که بخواهم دارم ولی می خواهم خانواده ام را تکمیل کنم. زندگی یعنی خانواده. شما شب بعد از کلی درگیری به خانه می روید و یک لقمه کنار هم غذا می خورید و می خندید. اگر من باعث شدم مردم خوشحال بشوند و بخندند، خیلی خوشحالم و اگر باعث شدم که یک سری از زندگی ها متلاشی شود، خیلی متاسفم.»

من قشنگ ترین کار دنیا را انجام دادم. می گویند 40 میلیون نفر برنامه را دیده اند. بیننده ای که اهل خانواده باشد می گوید چه آدم باحالی ولی بیننده ای که هرزه باشد می گوید چه آدم آشغالی. این بستگی به برداشت دارد.»

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط