??? ? گویا اپل تحقیقات جدیدی را با همکاری دانشگاه واشنگتن مرکز تحقیقات آنفولانزای سیاتل آغاز کرده اس

??? ? گویا اپل تحقیقات جدیدی را با همکاری دانشگاه واشنگتن مرکز تحقیقات آنفولانزای سیاتل آغاز کرده اس
???‍?
گویا اپل تحقیقات جدیدی را با همکاری دانشگاه واشنگتن و مرکز تحقیقات آنفولانزای سیاتل آغاز کرده است که در این تحقیقات توانایی اپل ‌واچ ‌در سنجش ابتلا به ویروس کرونا و دیگر بیماری ‌های تنفسی همچون آنفولانزا، مورد آزمایش قرار می گیرند.

همان طور که چند ماه پیش نیز اشاره کرده بودیم، محققان مرکز «Mount Sinai» بر روی توانایی اپل واچ در تشخیص کرونا، یک هفته زودتر از تست های «PCR» در حال تحقیق هستند. اما اکنون بر اساس گزارشی که توسط «Apple Insider» منتشر شده است، گویای این است که این پروژه به تازگی و به صورت رسمی کار خود را شروع کرده است.
بر اساس این گزارش، هدف اصلی این پروژه این است بتواند با جمع‌آوری اطلاعات سلامتی بدن توسط اپل واچ و گوشی‌های آیفون، علائم ابتلا به ویروس کرونا را زودتر از بروز این علائم تشخیص دهد.

برای انجام این تحقیقات گسترده، کمپانی اپل، تعدادی اپل واچ را ‌در اختیار افراد تحت آزمایش در منطقه سیاتل قرار داده است، تا اطلاعات سلامتی آنها توسط اپل واچ در طول شبانه‌ روز پایش شود و همچنین افراد تحت آزمایش موظف هستند تا به پرسشنامه های آنلاینی که از طریق برنامه‌ ی مربوطه بر روی گوشی آیفون خود در اختیار دارند، پاسخ دهند.
لازم به ذکر است که این تحقیقات در حدود 6 ماه صورت خواهد گرفت و در این مدت، افراد تحت آزمایش، باید همیشه اپل واچ را روی دست خود داشته باشند.

???‍?@beroozresani

#‌apple #‌applewatch #‌corona #‌coronavirus #‌covid_19 #‌tech #‌technology #‌hma #‌اپل #‌اپلواچ #‌اپل_واچ #‌کرونا #‌کروناویروس #‌کووید۱۹ #‌تکنولوژی #‌فناوری #‌بروزرسانی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط