|
۱ هفته پیش
Digiato | دیجیاتو

بیل گیتس به خریداران رمزارز محبوب جهان که می خواهند در این حوزه با الگوبرداری از ایلان ماسک سرمایه گ

بیل گیتس به خریداران رمزارز محبوب جهان که می خواهند در این حوزه با الگوبرداری از ایلان ماسک سرمایه گ
‌ ‌ ‌ ‌
❌ «بیل گیتس» به خریداران رمزارز محبوب جهان که می‌خواهند در این حوزه با الگوبرداری از ایلان ماسک سرمایه‌گذاری کنند، هشدار داد.

🔹 وی در گفتگویی با بلومبرگ به این موضوع اشاره کرد که ایلان ماسک به تکنیک‌های پیچیده مدیریت معامله و تجارت مسلط است، حال آنکه اکثر سرمایه‌گذاران این حوزه دسترسی به چنین تکنیک‌هایی ندارند.
‌‌
🔺در مصاحبه مطبوعاتی، از بیل گیتس در مورد نوسانات شدید قیمت بیت کوین و رابطه آن با توییت‌های ایلان ماسک نیز سوال شد. بیل گیتس در پاسخ به این سوال، ایلان ماسک را در سقوط قیمت بیت کوین مبرا دانست، اما اشاره کرد: «ایلان ماسک فردی ثروتمند و پیچیده است. به نظر من قیمت بیت کوین به صورت تصادفی بالا و پایین نمی شود.»
‌‌
🔸بیل گیتس اعتقاد دارد سرمایه گذاری کورکورانه در بازار رمزارزها کاری بسیار اشتباه است. وی می‌گوید افرادی که میلیاردر نیستند باید به شدت مراقب باشند و با خوش بینی و به اشتباه با الگوبرداری از افرادی مانند ایلان ماسک، وارد چنین حوزه‌ای نشوند. وی در ادامه گفت:«به نظر من افرادی که پول زیادی برای پس انداز ندارند، نباید در این هیجانات موقتی وارد شوند. انتظار نمی‌رود قیمت بیت کوین افزایش پیدا کند و به طور کلی می‌گویم،‌ اگر به اندازه ایلان ماسک پول ندارید،‌ مراقب باشید.»


=======================
#‌ایلان_ماسک #‌ماسک #‌بیلگیتس #‌بیل_گیتس #‌بیتکوین

بیشتر...

تبلیغات


مطالب مرتبط