|
6 روز پیش
رسانه مردم

: نمایندگان مجلس یازدهم تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی ، علاوه بر

: نمایندگان مجلس یازدهم تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی ، علاوه بر
:
نمایندگان #‌مجلس_یازدهم تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای ارائه‌دهنده #‌خدمات_مخابراتی ، علاوه بر قیمت هر #‌پیامک ، مبلغ ۱۰ ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت کنند.

نمایندگان در جلسه علنی عصر امروز (سه شنبه) #‌مجلس و در ادامه بررسی جزییات #‌لایحه_بودجه ۱۴۰۰ در بخش درآمدی بند (ی) تبصره ۶ ماده واحده این لایحه را تصویب کردند.

طبق مصوبه مجلس، کاربر (اپراتور)های ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی باید علاوه بر قیمت هر پیامک مبلغ ده (۱۰) ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند.

همچنین حق الامتیاز و حق السهم #‌دولت از کاربر (اپراتورهای) ارائه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ده درصد (۱۰%) افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل واریز می شود.

در جریان بررسی این بند پیشنهادات متعددی برای افزایش قیمت پیامک مطرح شد که در واکنش به آن ها پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه توضیح داد که این مصوبه بدان معناست که مشترکین باید علاوه بر پول اپراتور، مبلغ دیگری را پرداخت کنند که این افزایش هزینه ها باعث نارضایتی #‌مردم می شود.

او از نمایندگان خواست که به گران شدن هیچ موضوعی از جمله هزینه پیامک رای مثبت ندهند و دولت #‌مخالف است.

#‌علی_نیکزاد نایب رییس مجلس نیز تاکید کرد که مجلس طرفدار مردم و ارزانی است اما اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد، این وضعیت رخ نمی داد.
.
.
.
#‌آذری_جهرمی
#‌وزارت_ارتباطات

بیشتر...

تبلیغات


مطالب مرتبط