بزرگ داشتن ساحت بانوان از سوی فولاد اکسین افتخار است all tv logo

محبوبه ایزدی پناه سرپرست اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری خوزستان با اشاره به کارگاه اختصاصی عفاف و حجاب ویژه بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان، گفت: کیفیت برنامه این کارگاه بسیار بالا بوده است،یک الگوی خوب برای دیگر ارگان ها و سازمان ها می تواند باشد و یقینا شعوری بالنده برای برگزاری این رویداد به کار گیری شده است.

او می‌گوید: وارد هفته عفاف و حجاب شده ایم و از این رو از برگزار کنندگان این رویداد فرهنگی آموزشی بسیار خوب در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان نهایت تشکر را دارم.

خانم ایزدی پناه افزود: اینکه یک شرکت عظیم صنعتی مثل فولاد اکسین خوزستان به چنین بلوغی می رسد که ساحت بانوان خود را چنین عظیم می بیند و برای آن ها چنین رویدادهایی برگزار می کند بسیار باعث افتخار و مباهات است.

او اضافه کرد: زیر ساخت اصلی توسعه آموزش است و توسعه در مهارت های فردی و ارتباطی با مبنای آموزش قطعا به نقاط درخشان تری خواهد رسید.

سرپرست اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری خوزستان با تشکر از شرکت فولاد اکسین خوزستان برای برگزاری کارگاه عفاف و حجاب ادامه داد: به برکت نفس کشیدن در جمهوری اسلامی ایران، این نظام احترامی که برای بانوان بر مبنای تعالیم وحیانی و آموزه های دینی قائل می شود به حدی از ارتقا رسیده که برای خانم ها بسیار خوشایند است.

او در پایان یادآور شد: شعوری بالنده برای برگزاری این رویداد به کار گیری شده است و همچنین احترام بسیار بالایی برای بانوان در این رویداد وجود داشت که برای ارتقا این سطح آگاهی خدا را بسیار شاکر هستیم.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ مشخص شد.

7 دقیقه پیش

عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر اصفهان و کارشناس صنعت طلا و جواهر به خریداران سکه و طلا پیشنهاد کرد که به جای سکه، طلای آب‌شده بخرند.

14 دقیقه پیش

تیزر تبلیغاتی پژو 405 را مشاهده می کنید. این ویدئو تبلیغاتی مربوط به بیش از 30 سال پیش است.

7 دقیقه پیش

شرایط تبدیل حواله های خودرو پژو پارس ELX به دیگر محصولات ویژه تیرماه ۱۴۰۳ را اعلام شد.

13 دقیقه پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

9 دقیقه پیش

شرکت تیونینگ خودرو «منصوری» از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود. منبع: خبرآنلاین

13 دقیقه پیش

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری موضوع معوقات فرهنگیان با جدیت ادامه دارد و نتایج آن به فرهنگیان اعلام می‌شود.

10 دقیقه پیش

با بررسی آمار تولید از سوی خودروسازان بزرگ، مشخص شده است که تولید خودروهای سواری (و وانت سایپا) در اولین ماه از سال جدید، توسط ایران‌خودرو و سایپا، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۲۱ درصد کاهش داشته است.

9 دقیقه پیش

چهره شاخص موتورسواری بانوان در ایران، با بیان این که عده‌ای از افراد با پول خرج کردن به جای قهرمانان مجوز واردات موتور گرفته‌اند، گفت: من با ۱۸ سال سابقه فعالیت در این رشته هنوز هم نتوانسته‌ام حتی یک موتورسیکت وارد کنم!

11 دقیقه پیش

بیشتر...