خودروتک |
12 ماه پیش

اگر از سهام عدالت جا مانده اید بخوانید

اگر از سهام عدالت جا مانده اید بخوانید

رییس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت از تامین مالی برای عضویت چهار میلیون و ۶۰۰ هزار سهامدار جدید و جاماندگان سهام عدالت خبر داد.

اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، عسگر توکلی درباره تعیین تکلیفسهام عدالتفوت شدگان اظهار داشت: وراث این سهامداران پس از طی مراحل قضایی و حصر وراثت باید برای تعیین تکلیف اقدام کنند و در آخرین جلسه شورای عالی بورس برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، انتقال و تقسیم حقسهامتدابیری اتخاذ شده است.

وی گفت: در حال حاضر هنوز خدماتی بابت تعیین تکلیف سهام عدالتفوتشدگان در دفاتر خدماتالکترونیکو قضایی ارائه نمی شود و جزئیات آن به زودی اعلام می شود.

وی با بیان این که دو مرکز به صورت غیرقانونی در شهرستان قائمشهر اقدام به ارائه خدمات سهام عدالت می کنند، گفت: متاسفانه در این مراکز بین ۷۰ تا ۱۲۰ هزار تومان از مردم برای سهام عدالت وجه دریافت می شود که اقدام آن ها غیرقانونی است.

توکلی خواستار رسیدگی مسئولان و متولیان امر به پرونده دو مرکز اشاره شده در شهرستان قائمشهر شد و درباره عضویت اعضای جدید سهام عدالت گفت: برای عضویت چهار میلیون و۶۰۰ هزار سهامدار جدیدی در مرحله اول تامین اعتبار شده است.

رئیسهیئت مدیرهشرکت تعاونی سهام عدالت با بیان این که برای هر نفر ۱۰ میلیون تومان سهام عدالت درنظر گرفته شد، گفت: درباره سایر جاماندگان نیز قرار است جلساتی با وزیر تعاون داشته باشیم زیرا طبققانونفقط به شش دهکجامعهمی توان سهام عدالت ارائه کرد.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که عنوان مدرسه از برخی واحدهای آموزشی حذف شود.

یک ربع پیش

جوان یزدی مبلغ ۱۰ میلیون تومان اولین حقوق دریافتی خود را صرف آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد کرد.

یک ربع پیش

۱۰۰ نهال درخت بالندگی با حضور معاون سلامت اجتماعی بهزیستی کشور به نام نخبگان دارای معلولیت کرمان کاشته شد.

یک ربع پیش

وزیر خارجه قطر با محکوم کردن تداوم جنایات صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان غزه اعلام کرد باید یک بازنگری در نظام بین‌المللی برای ایجاد نظامی بدون زور و تبعیض انجام شود و بحران غزه میزان شکاف شرق و غرب و استانداردهای دوگانه جهانی را فاش کرد.

یک ربع پیش

رییس موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس گفت: حضوری که جامعه پزشکی در ۱۵-۱۰ روز اول جنگ غزه داشتند، بسیار ارزشمند بود.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف با وی بر ضرورت‌ گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی و فرهنگی دوجانبه تاکید کرد.

7 دقیقه پیش

بر اثر وقوع طوفان‌های سهمگین در ایالت تنسی آمریکا دستکم ۶ تن کشته و برق خانه ده‌ها هزار نفر قطع شده است.

یک ربع پیش

رزمایش فاطمی آبشارعاطفه‌ها در شهر فین استان هرمزگان برگزار شد.

8 دقیقه پیش

یکی از مسئولان حزب‌الله با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی بعد از گذشت بیش از ۲ ماه هیچ دستاوردی در جنگ غزه نداشته تاکید کرد این رژیم در شرایطی نیست که شروط خود را تحمیل کند و امروز ابتکار عمل در دست محور مقاومت است.

9 دقیقه پیش

بیشتر...