ورزش سه‌ |
۴ هفته پیش

دو سوال بزرگ در اردوی مس سپاهان ورزش سه

نیازمند و لک برمی‌گردند؟

دو سوال بزرگ در اردوی مس و سپاهان

یکی از مهم‌ترین سوالات هواداران سپاهان و اهالی فوتبال این است که چه کسی شماره یک طلایی‌پوشان و نارنجی‌پوشان خواهد بود.

دو سوال بزرگ در اردوی مس و سپاهان

به گزارش "ورزش‌ سه"، مصافسپاهانو گل‌گهر در حالی برگزار شد کهنیما میرزازادبه مانند سه دیدار قبلی جام حذفی برابر شمس آذر، استقلال ملاثانی و ملوان بندرانزلی در ترکیب اصلی طلایی‌پوشان اصفهانی وارد زمین شد وپیام نیازمندکه چند روز قبل‌تر در هنگ‌کنگ جلوتر از علیرضا بیرانوند در پیروزی تیم ملی در ترکیب اصلی قرار داشت، روی نیمکت نشست.

در اردویمس رفسنجانهم ماجرا به دلیل دیگری با تغییر در سنگربان شماره یک این تیم مقابل آلومینیوم در اراک همراه شد وداود نوشی صوفیانیبه دلیل محرومیتحامد لکدر ترکیب اصلی قرار گرفت.

در اصفهان نیما میرزازاد روی گل اول گل‌گهر اشتباه کرد ولی در مس رفسنجان داود نوشی صوفیانی در اراک نجات دهنده تیمش لقب گرفت و موفق شد با مهار دو ضربه پنالتی تیمش را به فینال برساند.

در این شرایط حالا دو سوال در اردوی مس و سپاهان وجود دارد؛ اول اینکه آیا ژوزه مورایس در بازی فینال هم بار دیگر به نیما میرزازاد فرصت می‌دهد یا پیام نیازمند برای اولین مرتبه در یک مسابقه جام حذفی این فصل در ترکیب قرار خواهد گرفت؟

2044852

از سوی دیگر باید دید محرم نویدکیا که پیش‌تر تاکید کرده بود علاقه‌ای به استفاده از سیستم چرخشی در دروازه ندارد، آیا بار دیگر حامد لک را به ترکیب بازمی‌گرداند یا مزد درخشش داود نوشی صوفیانی را با وارد کردن او به ترکیب اصلی دیدار برابر فینال خواهد داد؟

2044853

این دو سوال بزرگ پیرامون ترکیب اصلی سپاهان و مس در جام حذفی است که باید دید در نهایت جمع بندی مورایس و نویدکیا درباره این دو موضوع مهم چگونه خواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

الهیار صیادمنش تصویر جدیدی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

9 ساعت پیش

کاربران ایرانی‌ به صفحه باشگاه اینتر پس از حذف ویدئوی معارفه مهدی طارمی که در آن از اسم PERSIAN GULF (خلیج فارس) استفاده شده بود هجوم بردند.

18 ساعت پیش

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد مشکلی برای حضور در این تیم ندارد و از هفته آینده به طور رسمی کارش را آغاز خواهد کرد.

4 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

17 ساعت پیش

باشگاه استقلال برای حضور فلاح باید مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن را پرداخت کند.

4 ساعت پیش

سردار آزمون از حضور علیرضا بیرانوند در تراکتور ابراز خوشحالی کرد.

8 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

17 ساعت پیش

شماره 10 رئال مادرید یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد.

1 ساعت پیش

پرسپولیس در جذب بازیکنان داخلی موفق عمل نکرده و قصد دارد چند بازیکن خارجی بخرد اما با محدودیت در تعداد خرید نفرات خارجی روبرو است.

11 ساعت پیش

بیشتر...