ناتینگ فون 2a رسماً ۱۵ اسفندماه معرفی می شود all tv logo

ناتینگ فون (2a) رسماً ۱۵ اسفندماه معرفی می‌شود
علمی پزشکیفناوری

شرکت ناتینگ رسماً اعلام کرد که گوشی فون (2a) در تاریخ ۵ مارس (۱۵ اسفندماه) معرفی خواهد شد و در ایالات متحده نیز به بازار خواهد آمد. درحال‌حاضر مشخصات، تصویر یا اطلاعاتی درباره قیمت این محصول ارائه نشده است.

ناتینگ در مطلبی در وب‌سایت رسمی خود از معرفی گوشی Phone (2a) در تاریخ ۱۵ اسفندماه خبر داد. بااین‌حال، در صفحه مربوط به این رویداد هیچ اطلاعات دیگری درباره این گوشی وجود ندارد.

مشخصات احتمالی ناتینگ فون ۲a

طبق شایعات، ناتینگ فون 2a با قیمت کمتر از ۴۰۰ یورو عرضه خواهد شد که احتمالاً از تراشه دایمنسیتی ۷۲۰۰ استفاده می‌کند. این محصول ۳ گلیف خواهد داشت که برای نورپردازی در قاب عقب استفاده می‌شوند.

رندر احتمالی ناتینگ فون 2a

رندر احتمالی ناتینگ فون 2a

طبق گزارش‌ها، ناتینگ فون (2a) که با اسم رمز Pacman شناخته می‌شود، در قاب عقب دوربینی دوگانه خواهد داشت که در ماژولی با چینش افقی تعبیه شده است. پیش‌تر از طریق تصاویر زنده این گوشی که افشا شده بود، شمایل کلی این طراحی را دیده بودیم.

با توجه به اینکه کنگره جهانی موبایل بارسلون از تاریخ ۷ تا ۱۰ اسفندماه برگزار می‌شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در این رویداد اطلاعات بیشتری دراین‌باره منتشر شود. بااین‌حال، رونمایی کامل و رسمی به ۱۵ اسفند موکول شده است تا این گوشی شاید بتواند توجه بیشتری را به خود جلب کند و در هیاهوی MWC 2024 نادیده گرفته نشود.

ناتینگ تاکنون دو گوشی با نام‌های فون ۱ و ۲ را روانه بازار کرده است که با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده‌اند. این محصولات با طراحی متفاوت و همان نورپردازی‌های معروف خود موفق شدند جلوه‌ای متفاوت از گوشی‌های هوشمند را به کاربران ارائه کنند. اما با افزایش قیمت ناتینگ فون ۲ نسبت به فون ۱، حالا به‌نظر می‌رسد که عرضه فون 2a می‌تواند پاسخگوی نیاز افرادی باشد که نمی‌خواهند خیلی برای خرید یک گوشی هزینه کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیفناوری#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشوراز انتخابات به عنوان رزمایش بزرگ سیاسی نام برد و گفت: حضور در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، راه حل برون رفت از مشکلات بوده و در عین حال اقتدار آفرین است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان روانسر از برآورد مشارکت ۶۰ درصدی مردم روانسر در انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

امسال انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم به صورت تمام الکترونیکی در حال برگزاری است.

7 دقیقه پیش

صندوق‌های رأی در شهرهای مختلف کشور هر لحظه شاهد سیل مردمی است که می‌خواهند سرنوشت چهارسال آینده کشور را رقم بزنند.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت مشهد گفت: ریشه این نظام مردم هستند و حلال همه مشکلات کشور، حضور، اراده و تصمیم مردمی است.

11 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۳۵ تا ۴۵ سال بیشترین سن مشارکت در انتخابات در این استان تاکنون بوده است.

یک ربع پیش

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: رأی به رأی هر شهروند امانت است و ما موظف هستیم از تمامی آراء مردم به نحو احسن مراقبت و صیانت کنیم.

یک ربع پیش

رییس هیات بازرسی انتخابات استان یزد گفت: انتخابات در استان یزد با کمترین آسیب و اشکال در حال برگزاری است و تاکنون تخلف چالش برانگیزی گزارش نشده است.

12 دقیقه پیش

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۸۴ درصد ارتباط دستگاه‌های احراز هویت از طریق APN است.

یک ربع پیش

بیشتر...