همه با هم برای خنثی کردن نقشه دشمن all tv logo

همه با هم برای خنثی کردن نقشه‌ دشمن
مرکزیاراک

نظری در نشست روحانیون و معتمدان، هیئت‌های مذهبی، مداحان و فعالان فرهنگی شهرستان خنداب با بیان اینکه هدف دشمن تجزیه ایران است گفت: امروز نظام مقدس ما در همه عرصه‌ها و حوزه‌ها در جایی قرار گرفته که همیشه دشمن را شکست می‌دهد.
او افزود: در طول دوران ۴۵ ساله پیروزی انقلاب اسلامی هیچ انتخاباتی به این اندازه حساس نبوده که از یک سال گذشته رهبری پیرامون آنها سخنرانی‌ها و نکته‌هایی را ایراد کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به راهبرد‌های انتخاباتی رهبر معظم انقلاب در خصوص امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت گفت: باید همه کمک کنیم تا مجلسی قوی برای ایران قوی شکل بگیرد.

نظری تاکید کرد: اکنون که به قله‌ها نزدیک شدیم خستگی معنا ندارد و با توان مضاعف با اتحاد و همبستگی این مسیر را ادامه خواهیم داد.
او افزود: مردم شهرستان خنداب همیشه در انتخابات حضور مؤثر داشته اند و این برگ زرینی است بر افتخارات این مردم ولایتمدار و ۱۱ اسفند امسال یکبار دیگر با حضور خود، پشتیبانی از نظام اسلامی را نشان خواهند داد.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد میانجی‌ها به جنبش حماس پیشنهاد دادند تعداد اندکی از اسرای صهیونیست بازداشت شده توسط گروه‌های مقاومت در نوار غزه را در مقابل آتش‌بسی چند روزه آزاد کند.

یک ربع پیش

۵۳ ماهواره با موشک «فالکون ۹» شرکت «اسپیس‌ایکس» به فضا پرتاب شدند.

14 دقیقه پیش

تعدادی از مواد طرح اصلاح قانون نظام صنفی برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

یک ربع پیش

وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای سال ۸۷۸ نقطه پرحادثه را هدف گذاری کردیم که تا کنون ۴۰۰ نقطه آن را رفع خطر کردیم.

یک ربع پیش

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی خواستار در دستور قرار گرفتن لایحه نظام جامع باشگاه‌داری در مجلس شد.

یک ربع پیش

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:مسایل منابع طبیعی و محیط زیست لاینفک هستند بنابراین امیدواریم سازمان‌های این دو حوزه ادغام شوند.

یک ربع پیش

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد ملت فلسطین از موضع یمن در این برهه تاریخی قدردانی می‌کند.

یک ربع پیش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از وقوع ۲۱۸ مورد حادثه و حریق طی بهمن ماه خبر داد.

یک ربع پیش

مجسمه‌های «اوشابتی» که به اعتقاد مصریان باستان قرار است در دنیای پس از مرگ برای متوفی کار کنند و پرتره‌های مومیایی که چهره متوفی‌ها را به تصویر کشیده‌اند، از جمله اشیائی به شمار می‌روند که به طور مدوام در مقبره‌ها و گورهای مصریان باستان کشف شده‌اند.

12 دقیقه پیش

بیشتر...