خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

بایدن خواستار رسیدگی فوری مجلس نمایندگان آمریکا به طرح کمک به اوکراین شد تسنیم


بایدن خواستار رسیدگی فوری مجلس نمایندگان آمریکا به طرح کمک به اوکراین شد

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا خواستار اقدام فوری مجلس نمایندگان به طرح کمک ۹۵ میلیارد دلاری به اوکراین و اسرائیل شد.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌المللخبرگزاری تسنیم،به دنبال چراغ سبز سنای آمریکا به تصویب نهایی لایحه کمکی 95 میلیارد و 340 میلیون دلاری برای اوکراین، اسرائیل و تایوان، جو بایدن از مجلس نمایندگان خواست تا در مورد این طرح با فوریت اقدام کند.

سناتورهای آمریکای روز گذشته با 66 رای موافق در برابر 33 رای مخالف، مانع نهایی پیش از رای گیری نهایی در مورد این لایحه را پشت سر گذاشتند. برای گذر از این مرحله به 60 رای مثبت نیاز بود. رهبران سنا امیدوارند رای گیری نهایی درباره این لایحه روز چهارشنبه انجام شود.

بایدن امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای با اشاره به روسیه اعلام کرد: اگر ما مقابل ستمگرانی که به دنبال تسخیر یا تقسیم خاک همسایگان خودهستند، نایستیم پیامدها برای امنیت ملی آمریکا قابل توجه خواهد بود.
وی اضافه کرد:متحدان و دشمنان ما به طور یکسان حواسشان است. وقت آن رسیده که مجلس اقدام کند و این قانون دو حزبی را فوریبه میز من بفرستد تا بتوانم با امضایم آن را به قانون تبدیل کنم.

سنای آمریکا به تصویب لایحه کمک‌های مالی به اوکراین و اسرائیل نزدیکتر شد

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو، از یک حادثه در تهران منتشر شده که نشان می‌دهد به دلیل انفجار مواد آتش زا بخشی از خیابان مولوی دچار حریق شد. در خیابان مولوی تهران یک محمولۀ مواد محترقه به‌دلیل پرتاب مواد آتش‌زا در درونش منفجر شد. این حادثه وسعت گسترده‌ای نداشت و کسی هم مصدوم نشد.

نیم ساعت پیش

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.

یک ربع پیش

سر جیم رتکلیف: باید از همسایه‌های پر سر و صدایمان چیزهایی بیاموزیم. همسایه‌های دیگری هم داریم. آن‌ها در پایان دشمن ما هستند و چیزی بهتر از این نیست که منچسترسیتی و لیورپول را از جایگاه‌شان به زیر بکشم.

12 دقیقه پیش

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

یک ربع پیش

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت با سلاح سرد در غرب تهران کرده بودند، خبر داد.

نیم ساعت پیش

امروز همزمان با سفر استاندار کردستان به شهرستان دهگلان، ۴۲ واحد مسکن ملی و ۲ طرح عمرانی و خدماتی بهره برداری شد.

یک ربع پیش

مهدی ترابی در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند در دیدار بعد مقابل ذوب‌آهن گفت: یک دروازه‌بان جوان خیلی خوب داریم که شما او را ندیده‌اید. قطعا می‌تواند در آن بازی به ما کند و مطمئن باشید از عملکردش شگفت‌زده می‌شوید.  

نیم ساعت پیش

فرمانده سپاه چابهار گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای یعنی پشتیبانی از نظام و کشور است و وقتی مردم در رأی‌گیری حضور دارند؛ یعنی به این نظام اعتقاد داشته و پشتیبان کشورشان هستند برای همین حضور مردم باعث ایجاد قدرت و توسعه کشور می‌شود.

یک ربع پیش

سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند قندهای آزاد را به کمتر از 10 درصد از مصرف انرژی روزانه کاهش دهید، اما بین قند طبیعی که در عسل، شربت، و آب میوه موجود است، با آنهایی که توسط منابع دیگر تولید می‌شود، تفاوتی نمی‌گذارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...