خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

شهدا نباید مظلوم واقع شوند رضوی

شهدا نباید مظلوم واقع شوند
به گزارشخبرگزاری رضوی، سردار منصور عزتی شامگاه دیروز (۱۰ مهرماه) در یادواره شهید مهدی پیرمحمدی که در ، ضمن تبریک هفته دفاع‌مقدس و گرامی‌داشت نام و یاد شهدا، اظهار کرد: جنگ حادثه خوب و شیرینی نیست و ایران نیز از این دست حوادث بسیار داشته است.
وی افزود: با بهانه‌های مختلفی بارها به خاک این کشور تجاوز شده و در طول ادوار، ایران حوادث تلخ و سختی را تجربه کرده است.
فرمانده هشت سال دفاع‌مقدسبا با بیان اینکه جان شیرین است و شهدا در راه بزرگ و مقدسی از جان خود گذشتند، تصریح کرد: داستان جنگ تحمیلی به اندازه کافی سهمگین بود و اتفاقات تلخی به وقوع پیوست که به راحتی نمی‌توان آن‌ها را به زبان آورد.
وی با تاکید بر اینکه نقطه اوج و برجسته‌ترین اتفاق در جنگ تحمیلی، مردم بودند، ادامه داد: ارتش در آن دوران آماده جنگ نبود و در مقابل ارتش و نیروهای دشمن آماده و با تجهیزات کافی و پیشرفته‌ای حمله می‌کردند؛ رزمندگان با شرایط دشواری این آب و خاک را حفظ کردند.‌
فرمانده هشت سال دفاع‌مقدسبا بیان اینکه ما قهرمان‌های شهرمان را خوب نشناختیم، اضافه کرد: شهدا، ایثارگران و مردم قهرمان هستند و پیش از اینکه به فکر ساختن قهرمان باشیم باید قهرمان‌ها را پیدا کنیم.
وی با اشاره به اینکه افتخارآفرینی‌ها و شرایط سخت دفاع مقدس باید شناسانده و معرفی شود، بیان کرد: انگیزه‌هایی وجود دارد که یاد شهدا کمرنگ شود. جریان نفوذ قصد دارد یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود. باید به این درک برسیم که نفوذ وجود داشته و دارد.
عزتی خاطرنشان کرد: همه ما فرزندان انقلاب هستیم و باید به آن برگردیم. باید قدر رزمندگان و شهدا را بدانیم. شهدا نباید مظلوم واقع شوند و باید به آن‌ها مثل گنج نگاه کنیم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی بعد از گل روزبه چشمی در دیدار مقابل ولز به شدت هیجانی شده بود.

2 ساعت پیش

مرتضی پورعلی گنجی به رهبر خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شده است.

1 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

2 ساعت پیش

از اتفاقات غیرقابل پیش بینی در جام جهانی تقابل دو دروازه بان استقلال و پرسپولیس در قطر بود.

3 ساعت پیش

ابوالفضل جلالی دفاع چپ تیم استقلال با گذشت ۱۸۰ دقیقه از حضور تیم ملی در جام جهانی هنوز نتوانسته حتی یک دقیقه هم برای این تیم به میدان برود.

3 ساعت پیش

سیدحسین حسینی که در بازی اول تیم ملی مقابل انگلیس با مصدومیت علیرضا بیرانوند از ناحیه بینی وارد میدان شده بود ۶ گل از حریف گردن کلفت تیم ملی خورد تا خیلی‌ها او را یک دروازه‌بان تمام شده توصیف کنند.

3 ساعت پیش

سیدمجید حسینی پس از اتفاقات بازی اول و برخورد صورت به صورت با علیرضا بیرانوند در شرایط سختی قرار گرفته بود.

3 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران توانست با پیروزی برابر ولز، به رتبه بیستم آسیا بازگردد اما صدر آسیا همچنان در اختیار ژاپن است.

2 ساعت پیش

سفر آبی پوشان به امارات لغو شده است و احتمالا آبی پوشان در تهران تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...