خبرگزاری رضوی |
1 سال پیش

شهدا نباید مظلوم واقع شوند رضوی

شهدا نباید مظلوم واقع شوند
به گزارشخبرگزاری رضوی، سردار منصور عزتی شامگاه دیروز (۱۰ مهرماه) در یادواره شهید مهدی پیرمحمدی که در ، ضمن تبریک هفته دفاع‌مقدس و گرامی‌داشت نام و یاد شهدا، اظهار کرد: جنگ حادثه خوب و شیرینی نیست و ایران نیز از این دست حوادث بسیار داشته است.
وی افزود: با بهانه‌های مختلفی بارها به خاک این کشور تجاوز شده و در طول ادوار، ایران حوادث تلخ و سختی را تجربه کرده است.
فرمانده هشت سال دفاع‌مقدسبا با بیان اینکه جان شیرین است و شهدا در راه بزرگ و مقدسی از جان خود گذشتند، تصریح کرد: داستان جنگ تحمیلی به اندازه کافی سهمگین بود و اتفاقات تلخی به وقوع پیوست که به راحتی نمی‌توان آن‌ها را به زبان آورد.
وی با تاکید بر اینکه نقطه اوج و برجسته‌ترین اتفاق در جنگ تحمیلی، مردم بودند، ادامه داد: ارتش در آن دوران آماده جنگ نبود و در مقابل ارتش و نیروهای دشمن آماده و با تجهیزات کافی و پیشرفته‌ای حمله می‌کردند؛ رزمندگان با شرایط دشواری این آب و خاک را حفظ کردند.‌
فرمانده هشت سال دفاع‌مقدسبا بیان اینکه ما قهرمان‌های شهرمان را خوب نشناختیم، اضافه کرد: شهدا، ایثارگران و مردم قهرمان هستند و پیش از اینکه به فکر ساختن قهرمان باشیم باید قهرمان‌ها را پیدا کنیم.
وی با اشاره به اینکه افتخارآفرینی‌ها و شرایط سخت دفاع مقدس باید شناسانده و معرفی شود، بیان کرد: انگیزه‌هایی وجود دارد که یاد شهدا کمرنگ شود. جریان نفوذ قصد دارد یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود. باید به این درک برسیم که نفوذ وجود داشته و دارد.
عزتی خاطرنشان کرد: همه ما فرزندان انقلاب هستیم و باید به آن برگردیم. باید قدر رزمندگان و شهدا را بدانیم. شهدا نباید مظلوم واقع شوند و باید به آن‌ها مثل گنج نگاه کنیم.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ به مصاف هوادار می‌رود. در ویدیو تماشا میکنید سه ساعت به شروع بازی پرسپولیس هنوز خبری از هواداران و پرچم فروشان نیست.

نیم ساعت پیش

با توجه به فرم آماده سردار آزمون شانس آندره‌آ بلوتی برای حضور در ترکیب رم به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

یک ربع پیش

تمرین بارسلونا را پیش از مصاف با خیرونا تماشا کنید. بارسلونا در هفته شانزدهم رقابت‌های لالیگا مهمان شگفتی‌سازان این فصل رقابت‌ها، خیرونا، خواهد بود.

نیم ساعت پیش

به احتمال قوی سوت دربی به دکتر بیژن حیدری محول می‌شود؛ داوری که بدون شک هم استقلال را راضی خواهد کرد و هم پرسپولیس را.

نیم ساعت پیش

برنامه جهانی غذا اعلام کرد، توان ارائه نیازهای اساسی به غیرنظامیان آسیب دیده از جنگ علیه نوار غزه در آستانه فروپاشی است.

نیم ساعت پیش

دارنده دو نشان طلای وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی جهان در تمرینات تیم کشتی آزاد مازندران برای شرکت در مسابقات کشوری احساس درد کرد.

یک ربع پیش

مقایسه معنا‌دار یک عکاس از تصاویر گرفته‌شده توسط خودش در جام جهانی قطر و جنگ غزه که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

حرکات دیدنی پائولو دیبالا در ماهی که موفق به دریافت جایزه برترین بازیکن ماه رقابت‌های سری آ شد را تماشا کنید.

یک ربع پیش

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تا کنون به ۱۷۱ پرونده تخلف در حوزه حمل و نقل کالا و مسافر برون‌شهری استان در کمیسیون‌ها رسیدگی شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...