فوتبالی |
۳ هفته پیش

آخرین خبرها از سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش این خبر به روزرسانی می شود فوتبالی

آخرین خبرها از سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش/ این خبر به روزرسانی می شود

آخرین خبرها از سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش/ این خبر به روزرسانی می شود

پایگاه خبری فوتبالی- طبق آخرین اطلاعات از سانحه بالگرد وزیر ورزش و جوانان حال عمومی مسافران مساعد است.

به گزارش فوتبالی، بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان، عصر پنجشنبه هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت درحالی که نزدیک به نشستن بود سقوط کرد. بالگرد یک بار می‌نشیند و بلند می‌شود که موقع نشستنِ مجدد دچار سانحه می‌شود که علت این اتفاق در دست بررسی است.

14 مسافر این بالگرد به همراه خلبان و کمک خلبان بلافاصله بعد از این سانحه به بیمارستانی در کرمان منتقل شدند تا مراحل درمان مصدومیت‌های جزئی آنها طی شود. باوجود اینکه برخی از مسافران زخمی شده‌اند، اما حال عمومی تمام نفرات مساعد است.

بر اساس عکسی که از سانحه مشاهده می شود بخشی از بالگرد جدا شده است؛ وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس فدراسیون شمشیربازی، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، نماینده مردم شهرستان بافت و جمعی از خبرنگاران و تصویربرداران صداوسیما در این بالگرد حضور داشتند و قرار بود از طرح‌های ورزشی شهرستان بافت بازدید کنند.

مدیرکل حوزه ریاست وزیر ورزش در سانحه بالگرد درگذشت

اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست وزیر ورزش که از مصدومان سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش بوده در حادثه بالگرد درگذشت.

مصدومان حادثه در اورژانس بیمارستان خاتم الانبیای بافت/ فعلا مصدومی به آی سی یو انتقال پیدا نکرده است

پس از سقوط بالگرد وزیر ورزش و جوانان، مصدومان به بیمارستان خاتم الانبیای بافت استان کرمان منتقل شدند. پس از تماس سالار علیخواه خبرنگار فوتبالی با بیمارستان خاتم الانبیا، صلاحی سرپرستار این بیمارستان به فوتبالی گفت: مصدومان در اورژانس بیمارستان حضور دارند و کارهای درمانی روی آنها در حال انجام است و فقط یک نفر فوت شده است.

این سرپرستار به فوتبالی گفت: اورژانس بسیار شلوغ است و مصدومان فقط ضربه خورده اند و در حال درمان هستند و فعلا همه در اورژانس هستند و اگر کسی احتیاج به درمان اورتوپدی داشته باشد، به اتاق عمل خواهد رفت اما تا این لحظه کسی به آی سی یو انتقال پیدا نکرده است.

خونریزی مغزی وزیر ورزش و جوانان/ حمید سجادی به کرمان منتقل می شود!

بر اساس آخرین خبرها از کرمان، حال عمومی وزیر ورزش و جوانان خوب نیست و قرار است او سریعا به کرمان منتقل شود.

مصدومان حادثه سقوط بالگرد در بافت کرمان، در اورژانس بیمارستان خاتم الانبیای بافت، هستند اما برخی مصدومان حالشان رو به وخامت رفته است.

یکی از این مصدومان، حمید سجادی است که گفته می شود دچار ضربه مغزی شده و این ضربه منجر به خونریزی داخلی شده است.

رئیس اورژانس کرمان هم لحظاتی پیش اعلام کرد که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دچار خونریزی مغزی شده و کار انتقال وی از بافت به مراکز درمانی استان در حال انجام است و قرار است با آمبولانس به کرمان منتقل شود تا مراحل درمانی روی او به سرعت آغاز شود. برخی منابع می گویند که حمید سجادی به کما رفته و برخی به کما رفتن او را تایید نمی کنند.

حال چهار نفر از مصدومان حادثه بالگرد بافت کرمان وخیم است/ وزیر ورزش یکی از چهار مصدوم وخیم است

رئیس اورژانس کرمان لحظاتی پیش خبر داد که حال چهار نفر از مصدومین حادثه سقوط بالگرد مساعد نیست و در حال انتقال به کرمان هستند و یکی از این چهار نفر، حمید سجادی است.

او گفت:" سایر مصدومان مشکل خاصی ندارند و به صورت سرپایی یا در تختهای اورژانس، در حال مداوا هستند. البته شرایط انتقال هوایی مصدومان به کرمان میسر نشد و از راه زمینی به کرمان منتقل می شوند."

رییس اورژانس کرمان گفت:" متاسفانه وزیر ورزش خونریزی مغزی کرده و در حال انتقال به بیمارستان کرمان است. البته باید او به کرمان منتقل شود تا شرایطش به درستی بررسی شود چیزی که به ما گفته اند همین است."

حال حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، وخیم است

رئیس اورژانس کرمان لحظاتی پیش خبر داد که حال وزیر ورزش و جوانان وخیم است.

رییس اورژانس کرمان در تازه ترین مصاحبه اش گفته است:" در پی سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش، متاسفانه حمید سجادی وزیر ورزش وضعیت مناسبی ندارد و حال وی وخیم ا‌ست."

او با تایید این ماجرا که سجادی خونریزی مغزی کرده گفته است که او در حال انتقال به کرمان است تا خیلی زود جراحی و درمان تخصصی روی او انجام شود.

رییس اورژانس کرمان گفته است که از وضعیت سایر سرنشینان این بالگرد اطلاع دقیقی ندارد اما گزارشات اولیه حکایت از شکستگی دست و پای اکثر مدیران حاضر در این بالگرد دارد و اگر لازم باشد آنهایی که دچار شکستگی شده اند، به اتاق عمل خواهند رفت و توسط اورتوپدها جراحی خواهند شد.

به روزرسانی می شود...

2636#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...