خبرورزشی |
۱ هفته پیش

روش عجیب برای انتقال یک پیام جنجالی افراد بد را تبدیل به یک قهرمان در بین مردم دنیا نکنیم

ماتیاس برادر پل پوگبا، سکوت خود را از درون زندان را شکسته و اتهامات فراوانی به ستاره فرانسوی وارد کرده است.

پل پوگبا - ماتیاس پوگبا
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

ماتیاس یکی از سه نفری بود که هفته گذشته در رابطه با توطئه اخاذی علیه برادرش پل پوگبا دستگیر شدند.

ستاره جدید بیانکونری در پی تهدیدها و تلاش‌های این گروه برای باج خواهی در ماه‌های اخیر، تحت حفاظت پلیس ایتالیا قرار گرفته است. ماتیاس پوگبا در چند هفته اخیر صحبت های عجیبی در مورد برادرش و تلاش او برای استخدام جادوگر و خراب کردن کیلیان امباپه و مواردی از این دست داشته است. حالا به نظر می‌رسد ماتیس پوگبا که در زندان است، پیام جدیدی منتشر کرده و باز هم برادر مشهورش را متهم کرده است.

ماتیس پوگبا گفت: «اگر در حال خواندن این پیام هستید، بدانید این پیام به صورت خودکار از یک ربات صادر می‌شود. در واقع رخ دادن این اتفاق به این معناست که من دیگر آزاد نیستم، چه به خاطر نیروهای حامی و بد طینت برادرم و چه به خاطر دستوری که پلیس صادر کرده است. بنابراین به نظر می‌رسد شکایت‌های تهمت آمیز برای ساکت کردن من کارساز خواهد بود. همه تعجب کردند که چرا من مستقیما افشاگری‌هایم را انجام ندادم، اما چیزی که می‌خواستم این بود که برادرم مسئولیت کارهای خودش را بپذیرد و دیگر با بی‌عدالتی‌ با کسی رفتار نکند. ما هنوز هم می‌خواهیم باور کنیم که برادری که دوستش داشتیم وجود دارد. اما وقتی این برادر زندگی یک انسان را به تمسخر می‌گیرد، حتی من به عنوان عضوی از خانواده‌اش، باید بگویم که دیگر جایی برای امیدواری در مورد این شخص برای کسی باقی نمی‌ماند. پس بیایید همه چیز را با هم قاطی نکنیم، فشار آوردن روی یک فرد بی‌گناه برای به دست آوردن چیزی، نامش باج خواهی است و من مدت زیادی است که از برادرم دیگر هیچ انتظاری ندارم. اما فشار بر یک مجرم و یک ظالم، فقط یعنی اینکه خواهان عدالت باشیم و او در ادامه مجبور به جبران خطاهایش شود. اجرای عدالت هرگز برای افراد ثروتمند و فقیر، برای انسان‌های مشهور و ناشناس یکسان نیست. بنابراین بله، قبل از اینکه دیگر نتوانم این کار را انجام دهم، او را با افشای بی‌عدالتی‌اش در جهان محکوم می‌کنم، زیرا ریاکاری او علنی شده است. بنابراین من صحبت می‌کنم، نه برای پول، بلکه برای اینکه بی‌عدالتی متوقف شود. برای اینکه افراد بد را تبدیل به یک قهرمان در بین مردم دنیا نکنیم. من صحبت می‌کنم و شما می‌توانید با من هر کاری که می‌خواهید انجام دهید، زیرا زمانی که برادرم تصمیمش را گرفته بود، من دیگر محکوم شده بودم. کسانی که واقعا می‌خواهند از ماجرا با خبر شده و همه چیز را متوجه شوند، با در نظر گرفتن اینکه همه چیزهایی که من می‌گویم درست است، فقط برای لحظه‌ای سعی کنند خودشان را جای من بگذارند تا شرایطم را درک کنند. برای گوش دادن به تمام حرف‌های من وقت بگذارید، آن وقت ممکن است بفهمید که با چه موجودی واقعا ناسالمی سر و کار دارید.»


 #‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشهد- مدیر پژوهش و توسعه علمی حوزه علمیه خراسان با بیان این که در دو سال گذشته نمایشگاه کتاب برگزار نشده است، گفت : هفتمین نمایشگاه کتاب حوزه باشکوه تر از گذشته برگزار می شود.

2 ساعت پیش

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۶۲۳ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۲۱ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۹۴ بیمار کووید نیز تایید شده است.

2 ساعت پیش

رهبرانقلاب فرمودند: برای تعطیلی دانشگاه‌ها و ناامنی خیابانها و درگیر شدن مسئولان به مسائل جدید در شمال غرب و جنوب شرق کشور، برنامه‌ریزی کرده‌اند.

1 ساعت پیش

امروز دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ نشست خبری سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی برگزار شد و ناصر کنعانی به سوالات خبرنگاران داخلی و خارجی پیرامون مسائل مختلف سیاست خارجی پاسخ داد.

2 ساعت پیش

کنعانی گفت: منتظر گزارش دقیق درباره تهدید هواپیمای ایرانی به بمب‌گذاری در حریم هوایی هند هستیم.

2 ساعت پیش

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: طراحی و اقدامات دشمنان نشان‌دهنده باطن آنها است.

1 ساعت پیش

دانیال معمار، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏ دو اقدام در ناآرامی دانشگاه شریف قابل توجه و تحسین بود: -حضور وزیر علوم میان دانشجویان و حرف زدن با آنها -کمک اساتید دانشگاه در آرام کردم فضا و خروج دانشجویان از دانشگاه

1 ساعت پیش

دانشگاه‌های مختلف تهران امروز شاهد تجمع اعتراضی دانشجویان بود با این حال این تجمعات بدون درگیری و با آرامش به پایان رسید.

2 ساعت پیش

وزیر ارشاد دولت اصلاحات بیانات رهبر انقلاب در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح را جامع، دقیق، روشنگرانه و به‌هنگام توصیف کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...