ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

مهدوی آماده رویارویی با رونالدو هستیم ورزش سه

کد خبر : 1866804 |06 بهمن 1401 ساعت 07:44 |14.5K بازدید |0دیدگاه

مهدوی:آماده رویارویی با رونالدو هستیم

سپاهان نیم فصل اول از دست ما قسر در رفت و به نظرم روی اشتباهات داوری ما را شکست داد.

مهدوی:آماده رویارویی با رونالدو هستیم

به گزارش ورزش سه قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در حالی برگزار شد که دو تیمنساجی مازندرانو آلومینیوم اراک در حالی باید به مصاف هم بروند که این بازی یادآور فینال دوره گذشته جام حذفی خواهد بود در جایی کهنساجیموفق شد با پیروزی برابر آلومینیوم اراک قهرمان این رقابت ها شود.
از همین رومحمدرضا مهدویمربی تیمنساجی مازندراندر گفتگو با خبرنگار ما در مورد این بازی گفت : تمامی ارکان باشگاه از مدیریت تا مربیان و بازیکنان همه به دنبال آن هستند تا از عنوان قهرمانی خود در جام حذفی دفاع کنند. برای ما اهمیتی ندارد که در چه مرحله ای و با چه تیمی بازی داریم. تیمی که هدفش قهرمانی است برایش فرقی ندارد با چه تیمی بازی می کند.
وی افزود : آلومینیوم تیمی خوبی است و شایستگی های خود را در این چند سال به خوبی نشان داده است. سال گذشته نیز این تیم در دیدار فینال نمایش خوبی از خود ارائه داد. چه بهتر که زودتر با یکی از سرسخت ترین حریفان خود در جام حذفی روبه رو شده ایم.
مربینساجیدر خصوص بازی این تیم با مس رفسنجان اظهار داشت: بازی خوبی را برابر این تیم انجام دادیم و تیم ما سوار بازی بود و توپ و میدان در اختیار ما بود و ما در نیمه اول به نظرم باید کار را تمام می کردیم. از طرفی نیز باید بگویم مس رفسنجان نیز یک تیم و مجموعه حرفه ای است که بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد و به طور حتم مس حریف آسانی برای هیچ یک از تیم های لیگ برتری نخواهد بود.
مهدوی در خصوص حواشی این بازی گفت : ما به تمامی تیم ها از کادرفنی تا بازیکنان احترام می گذاریم و دنبال حواشی نیستیم. از همان ابتدا سیاست حمید مطهری این بوده که کمترین توجه ای به حواشی داشته باشد و نیمکت آرامی را داشته باشیم. آقای محمد ربیعی یک مربی جوان و با دانش است اما به نظرم بیش از حد به این موضوع دامن زدند. آقای مطهری هم در نشست خبری پاسخگو اصحاب رسانه بودند. رقابت فقط در زمین بازی است و نباید اجازه دهیم این حواشی باعث شود بهم بی احترامی کنیم. کادرفنی دو تیم مجموعه ای جوان یا یک سرمربی جوان هستند که نمایش قابل قبولی در این فصل داشته اند و درست نیست که درگیر حواشی شویم.

1795153

وی در خصوص نتایج سینوسی نساجی مازندران در این فصل نیز بیان کرد: نساجی تیم با ریشه ای است و بعد از مدت ها موفق شد به لیگ برتر باز گردد. با تمام احترام به کسانی که در این باشگاه فعالیت کردند، سیاست این باشگاه حفظ این تیم در لیگ برتر بوده است. ما حالا نساجی مدافع عنوان قهرمانی در جام حذفی است و باید مقتدرانه و برای ثبات خود در جدول ظاهر شود؛ تیم در فاز هجومی در شرایط خوبی قرار دارد و به زعم کارشناسان این تیم یکی از تاکنیکی ترین تیم های لیگ است. تیمی که هجومی بازی می کند و دست به بازی دفاعی نمی زند به طور حتم در نتیجه گیری دچار نوسان خواهد شد. همچنین تعطیلی مسابقات لیگ برای جام جهانی نیز در این موضوع بی تاثیر نبوده است در حالی که ما پیش از این تعطیلی روند خوبی را داشتیم. رفته رفته به نظرم این ذهنیت برنده تاثیر خودش را روی نتایج نساجی خواهد گذاشت.
مربی نساجی در مورد حضور این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما کار سختی را در پیش خواهیم داشت. امیدوارم ابتدا تمامی مجوز ها برای حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا صادر شود تا افتخار این را داشته باشیم تا میزبان بهترین تیم ها در قائمشهر باشیم. این تیم هواداران پر شور زیادی دارد و قلب یک استان است. این نخستین تجربه این تیم در آسیا خواهد بود و ما باید در آسیا یک جایگاه ویژه را برای این تیم درست کنیم. کار سخت است ما کم تجربه هستیم و به طور حتم مشکلات زیاد خواهد بود باید دست در دست هم برای موفقیت این تیم تلاش کنیم.
مهدوی در مورد تقابل احتمالی نساجی با النصر و حضور رونالدو در ایران اظهار داشت: اول باید بگویم ما آماده رویارویی با رونالدو هستیم. مطمئنا یکی از اتفاقات خوب در تاریخ فوتبال ایران و نساجی حضور رونالدو در کشور ما خواهد بود. آن روز همه ای مازندران برای حضور وی باید جشن بگیرند و به استقبال این ستاره بروند و شبی به یاد ماندنی را برای وی رقم بزنم.
وی در پایان در خصوص تقابل حساس این تیم برابر سپاهان گفت: سپاهان نیم فصل اول از دست ما قسر در رفت و به نظرم روی اشتباهات داوری ما را شکست داد. مطمئن باشید در این بازی برنامه ویژه ای داریم و به خوبی نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کرده ایم. مطمئنا شاهد یک بازی خوب جذاب از هر دو تیم خواهیم بود.

گفتگو: محمدرضا قاسمی

محمدرضا مهدویمحمدرضا مهدوی
نساجی مازندراننساجی مازندران
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نساجی مازندراننساجی مازندران

مشاهده برنامه و نتایج نساجی مازندران، بازی بعدی نساجی مازندران و ویدئو خلاصه بازی های نساجی مازندران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...