خبرورزشی |
۱ هفته پیش

اعتراف تلخ کلوپ بعد از توقف لیورپول لیاقت مان همین بود

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول ارزیابی صادقانه‌ای از عملکرد مردانش در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر انگلیس داشت.

یورگن کلوپ؛ فولام - لیورپول
  • جاباما

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول پس از تساوی ۲-۲ مردانش مقابل فولام در اولین بازی از روز دوم هفته نخست لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۳-۲۰۲۲ اعتراف کرد که خوشخال است که تیمش از این بازی حداقل یک امتیاز گرفته است.

نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس در حالی از سفرش به ورزشگاه کریون کاتج یک امتیاز گرفت که در این بازی دو بار از حریف تازه صعود کرده خود عقب افتاد. به همین دلیل همسرمربی آلمان تیم از نتیجه بازی ابراز رضایت کرد.

 کلوپ در پایان بازی گفت: «بهترین چیز این بازی نتیجه‌اش بود چون ما با وجود ارائه یک بازی بسیار بد یک امتیاز گرفتیم. رویکرد بازیکنان در ابتدای مسابقه درست بود. ما می‌خواستین برای پس گرفتن توپ بجنگیم اما این کار به نظرم من خیلی‌ها هم آسان نبود. نتیجه بازی خیلی هم بد نیست به ویژه که ما لیاقت بیشتر از این یک امتیاز را هم نداشتیم. با این حال معتقدم که عملکردمان هنوز خیلی جای پیشرفت دارد.»

کلوپ در پاسخ به سؤال بعدی خبرنگاران مبنی بر اینکه بین دو نیمه به بازیکنان چه گفته‌ است نیز به شیوه‌ای غیرمستقیم اعتراف کرد که از خجالت بازیکنانش درآمده است. او اظهار داشت: «خب همیشه هم قرار نیست که شما (به عنوان مربی) بازیکنان‌تان را در آغوش بگیرید. ما معمولاً در نیمه اول مسابقه حریف بهتر بود و به چیزی که لایقش بود هم رسید. نمی‌خواهم بگویم که بازیکنان ما لیاقتش را نداشتند اما خب زمانی که شما یک بازی را خلاف طوری که برایش برنامه ریزی کرده‌اید، آغاز کنید نتیجه‌اش سخت شدن کار می‌شود. همه بازیکنان ما تحت فشار بودند. ما نتوانستیم خطوط دفاعی حریف را بشکنیم. هرگز آن لحظه سرنوشت‌ساز را برای ضرباهنگ دادن به بازی خودمان پیدا نکردیم. با توجه به موقعیت‌های خطرناک‌تریی که داشتیم می‌توانستیم بازی را هم ببریم اما چنین نتیجه‌ای از سرمان زیاد بود.»

لیورپول در حالی از بازی‌اش در خانه فولام یک امتیاز گرفت که هر دو گلش در این بازی حاصل همکاری داروین نونیس ستاره اروگوئه‌ای جدید تیم با محمد صلاح مهاجم مصری قرمزپوشان مرسی‌ساید بود.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تغییر نظام تعرفه گذاری برق در سال جاری یکی از رکن های مهم تامین برق پایدار در تابستان سال ۱۴۰۱ به حساب می‌آید.

نیم ساعت پیش

تیم سپاهان با برد برابر تیم استقلال، به رکورد ۳۰ بازی بدون شکست تیم استقلال تهران در مسابقات لیگ ایران پایان داد.

نیم ساعت پیش

دبیرکل کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت گفت: قیمت سهام عدالت به طور میانگین ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد. بنابراین از مردم می‌خواهیم سهام عدالت خود را نگه دارند و این سهام طی یکی دو سال آینده بسیار بهتر می‌شود.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خواستار تجمیع کارت‌های بانکی شد.

نیم ساعت پیش

معاون وزارت خارجه قطر در دیدار با امیرعبداللهیان بر عزم دولت این کشور برای گسترش مناسبات با ایران تأکید کرد.

نیم ساعت پیش

در حال حاضر ساینا پلاس دنده‌ای مدل 1399 حدود 215,000,000 تومان است.

نیم ساعت پیش

استاندار تهران گفت: اماکنی در شهر تهران همچون برخی کافه‌ها و رستوران‌ها که با اهدافی خاص در اطراف دانشگاه‌ها شکل گرفته‌اند و ارتباط آن‌ها با ساختارهای بیگانه رصد شده، به زودی ساماندهی می‌شوند.

نیم ساعت پیش

در شبانه روز گذشته ۳۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و ۵۵ بیمار نیز فوت کردند.

نیم ساعت پیش

دختر ۱۶ ساله ای که در کودکی با یک بستنی ربوده شده بود سرانجام خانواده واقعی اش را پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...