خبرگزاری میزان |
۲ هفته پیش

سفرهای استانی رئیس جمهور به اتخاذ تصمیمات کاربردی تر در هیئت دولت می انجامد resize

محمدحسن قدیری ابیانهدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به سفر‌های استانی رئیس جمهور به استان‌های مختلف کشور گفت: سفر‌های رئیس جمهور و وزرا به استان‌های مختلف کشور باعث می‌شود تا از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند.

قدیری ابیانه عنوان کرد: آیت الله رئیسی در زمان ریاست بر دستگاه قضا نیز به استان‌های مختلف کشور سفر می‌کردند اما این بار از موضع بالاترین مسئول اجرایی کشور سفر می‌کند. سفرهای استانی رئیس جمهور به اتخاذ تصمیمات بهتر و کاربردی‌تر در هیئت دولت کمک می‌کند. 

سفیر پیشین ایران در استرالیا گفت: البته در سفر‌ها مصوباتی انجام می‌گیرد که درآنها باید وضعیت اقتصادی کشور  و درآمد‌های دولت مدنظر باشد و رسانه‌ها نیز تصمیمات را طوری اطلاع رسانی کنند که توقعات از دولتی معقول باشد. 

وی با اشاره به وجود تحریم‌ها و شرایطی که بیماری کرونا برای حوزه های مختلف کشور ایجاد کرده است، خاطرنشان کرد: اینکه  رئیس‌جمهور و وزرا سفرهای استانی خود را از استان‌های محروم کشور شروع کردند، اقدام مبارکی است و  منجر به جلب اعتماد بیشتر مردم به دولت می‌شود.

سفیر پیشین ایران در استرالیابا بیان اینکه لازمه هرگونه پیشرفت در کشور اعتماد متقابل و صحیح دولت و ملت به هم است، تصریح کرد: رئیس‌جمهور این ظرفیت را دارد که اعتماد مردم را جلب کند  و تا حد زیادی در این راه موفق بوده است. 
 
قدیری ابیانه عنوان کرد: رئیس جمهور در اجرای امورات مربوطه و نیز جلب اعتماد عمومی، در دوره کوتاه فعالیت خود تا حدود زیادی موفقبوده چنانچه کسانی هم که به او رای نداده بودند، از انتخابش خوشحال هستند. 
 
وی با تاکید بر اینکه مصوبات سفرهای استانی باید پیگیری شوند، گفت: کسانی باید در این مسیر همراه رئیس جمهور باشند که به تصمیمات و مسیر انتخابی او اعتقاد کامل داشته باشند.


  • بیشتر بخوانید: 
  • استاندار خوزستان: پیش‌نویس طرح ۲ ساله توسعه استان به‌زودی به دولت ارائه می‌شود/ تشکیل کارگروه‌هایی برای پیگیری مصوبات سفر استانی اخیر رئیس‌جمهور
 
انتهای پیام/ 


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسین حیدری (داماد زاکانی) به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری‌های نوین و نوآوری شهری منصوب شد.

یک ربع پیش

عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف ایران، گفت: سرمایه در گردش واحدهای صنفی کاهش شدید پیدا کرد به‌نوعی که کفاف ادامه کار و تأمین معیشت آن‌ها را نمی‌دهد درنتیجه ترمیم وضعیت موجود و شرایط بد اقتصادی اصناف زمان‌بر خواهد بود.

نیم ساعت پیش

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از مخلوط مواد شیمیایی مانند جوهر نمک و جرم‌بر با فرآورده‌های سفید کننده به دلیل تولید بخارات و گازهای بسیار سمی و خفه کننده، جداً خودداری کنید.

1 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها خدمات بیمه‌ای ناچیزی ارائه می‌دهند و اگر فردی با دفترچه بیمه‌ای خود وارد این بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها شود تنها این بیمه، کفاف یک قرص استامینوفن را داده و هر دارویی که خاص و یا مقداری هزینه‌بر باشد را معمولاً جزو بیمه قلمداد نمی‌کنند.

1 ساعت پیش

قرعه کشی بیست و پنجمین مرحله پیش فروش محصولات ایران خودرو با حضور نهاد‌های نظارتی برگزار شد.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: این سازمان برای مأموریت رصد، پایش، دفاع غیرنظامی و مقاوم‌سازی زیرساخت‌های کشور در مقابل تهدیدات تشکیل شده است.

2 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها نشان داده‌اند که هرچند اقدام نظامی مستقیم برای آن‌ها کار سختی شده است، اما هیچ‌گاه دست از توطئه و دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برنخواهند داشت.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یکی از اهداف اصلی از اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۱ این است که جداول و توافقنامه‌ها به گونه‌ای تنظیم شود که استان‌ها و دستگاه‌ها در برابر منابع و اختیارات پاسخگو باشند.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام «ناصر، علی محمد و مسعود خودسیانی» گفت: این اسوه صبر و مقاومت همواره الگویی درخشان برای مادران این مرز و بوم خواهد بود.

3 ساعت پیش

­وزیر امور اقتصادی و دارایی شائبه فروش گسترده اوراق بدهی دولتی در مهرماه و اعمال فشار به بانک‌ها و صندوق‌های بانک‌ها جهت تامین بودجه را تکذیب کرد.

3 ساعت پیش

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری پرواز بندرعباس به دبی خبر داد.

3 ساعت پیش

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفع همه تحریم‌های آمریکا علیه ایران ضروری است، گفت: موضع دولت سیزدهم در عرصه سیاست خارجی تاکنون بسیار عزتمندانه بوده است و ادامه این روند باعث می‌شود که غربی‌ها از اعمال فشار و تحریم بر ایران به مرور دست بردارند.

4 ساعت پیش

نرخ ارز بین‌بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که ۲۰ ارز با افزایش قیمت روبه‌رو شدند.

4 ساعت پیش

سفیر پیشین ایران در فرانسه گفت: هرچند که ما آماده مذاکره هستیم، ولی اینکه محتوای مذاکرات چه باشد، پیچیدگی‌هایی دارد که باید با سعه‌صدر و عبور از برخی از مطالبات غیرواقعی غربی‌ها، شکل و شرایطی واقعی انجام مذاکرات را فراهم کند.

5 ساعت پیش

کارشناس صنعت سیمان گفت: دخالت در قیمت‌گذاری باعث می‌شود تولیدکنندگان آن‌چنان وارد بازار نشوند همچنین وزارت بازرگانی نیز شبکه توزیع آن‌چنانی ندارد که توزیع را انجام دهد که این باعث ایجاد تفاوت قیمت می‌شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...