خبرگزاری تسنیم |
2 ماه پیش

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه قیمت ارز 1402 09 18 تسنیم


قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1402/09/18

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۴۵۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

- اخبار بازار -

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد،قیمت طلای 18 عیار هر گرم 2 میلیون و 456 هزار تومان،قیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح قدیم 25 میلیون و 800 هزارتومان وقیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 29 میلیون و 250 هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز 1402/09/18

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 15 میلیون و 400 هزارتومان،ربع سکهبهار آزادی 10 میلیون و 400 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 5 میلیون و 700 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 10 میلیون و 639 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هرانس طلادر بازارهای جهانی 2006 دلار است.

افزایش قیمت دلار مبادله‌ای/یورو کاهشی شد

در معاملات امروز (شنبه 18 آذر 1402) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با افزایش نسبت به روز کاری قبل به 42 هزار و 427 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 38 هزار و 570 تومان رسیده است.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به 45 هزار و 590 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 41 هزار و 454 تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناسدرهم اماراتنیز با افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته 11 هزار و 552 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 10 هزار و 502 تومان است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هادی چوپان؛ که به تازگی قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک شده است از مردم ایران حلالیت خواست.

یک ربع پیش

چوپان قهرمان بی چون و چرای آرنولد کلاسیک شد. کارتون محمدرضا میرشاه‌ولد در همین‌باره را می‌بینید.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مناطق سیل زده جنوب استان در میان اهالی روستای «سند بهرام» از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری حضور یافت .

نیم ساعت پیش

آن چیزی که باعث رنج و اذیت فوتبال ایران در تمامی این سال ها شده، بحث رعایت حرفه ای شدن تیم های لیگ برتری است.

نیم ساعت پیش

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ۸ فقره حادثه رانندگی در محور‌های بناب ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت.

نیم ساعت پیش

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: مشکلاتی که دامن‌گیر مردم جنوب استان شده است در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان اقداماتی تدبیر شده که در دست اجرا است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در آموزش ۶۰ هزار و ۷۲۶ نفر دوره آموزشی، ۵۵ درصد آن توسط مراکز دولتی و ۴۵ درصد آن توسط آموزشگاه‌های غیردولتی انجام شده است.

نیم ساعت پیش

قهرمانی هادی چوپان در آرنولدکلاسیک آمریکا برای اولین بار در تاریخ به عنوان یک بدنساز ایرانی رخ داد.

یک ربع پیش

یک رسانه اماراتی اعلام کرد که مهدی قایدی بعد از جدایی فرهاد مجیدی از اتحاد کلبا ساز جدایی کوک کرده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...