خودروتک |
۱ هفته پیش

نایب قهرمانی پرسپولیس هم به خطر افتاد

نایب قهرمانی پرسپولیس هم به خطر افتاد

در شبی که استقلال جشن قهرمانی لیگ بیست و یکم را سه هفته زودتر آغاز کرد، خطر از دست رفتن نایب قهرمانی برای پرسپولیس جدی شد.

پرسپولیس در مقطع حساس لیگ روند کسب نتایج ضعیف را آغاز کرد و شب گذشته با باخت برابر سپاهان قهرمانی متوالی ششم را از دست داد.

اما این پایان نگرانی هواداران پرسپولیس نیست، چرا که این تیم ممکن است نایب قهرمانی را هم از دست بدهد. پرسپولیس اکنون با 54 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و سپاهان با 52 امتیاز در تعقیب قرمزپوشان است.

روندی که پرسپولیس در هفته های اخیر نشان داده روند با ثباتی نبوده است و ممکن است سرخپوشان باز هم امتیاز از دست بدهند و اگر سپاهان در سه هفته پایانی نتایج بهتری بگیرد می تواند جایگاه نایب قهرمانی را به دست آورد.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاردار یونان در پی توقیف محموله کشتی تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های یونان به وزارت امور خارجه کشورمان احضار شد.

8 ساعت پیش

مرحله دوم یارانه کمک معیشتی تکمیلی پس از درخواست بازبینی سرپرستان خانوار و تجدید نظر نسبت به دهک بندی و قطع یارانه در اردیبهشت به حساب آنها واریز شد.

6 ساعت پیش

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان اسلام، ایران و انقلاب بدانند که اقدامات شرارت‌آمیز، هیچ خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ما ایجاد نمی‌کند.

8 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

7 ساعت پیش

ماجرای جوش و آکنه یک چیز است و ماجرای جای آن‌ها برای خود داستان دیگری است. آکنه‌ و جوش صورت به مرور زمان بهبود می‌یابند و ناپدید می‌شوند. امـا جای جوش و آکنه به این سادگی‌ها محو نمی‌شود و برخورد با آن‌ها دشواری‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه روش‌های درمان و بهبود جای جوش و آکنه پیشرفت زیادی داشته و امروز راهکارهای بسیاری برای حل این مشکل وجود دارد.

7 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی در نخستین سفر رسمی خود در سال 1401 وارد شهرستان طبس شد.

8 ساعت پیش

سخنگوی دولت از اعزام هیئتی فنی از سوی سازمان محیط زیست به عراق برای پیگیری مشکل گرد و غبار خبر داد.

8 ساعت پیش

بیشتر...