خبرگزاری میزان |
۲ هفته پیش

مدیر غیر انقلابی نباید پستی را اشغال کند resize

خبرگزاری میزان - حجت‌الاسلام‌والمسلمینعلی شیرازینماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران - در نظام دینی، مدیر باید انقلابی باشد. تلاش بی وقفه در به کار گیری موثر و کنترل فعالیت‌های افراد، مبتنی بر مبارزه در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی، نظامی، دفاعی، اقتصادی و اجتماعی با نیت الهی، جهت نیل به اهداف والای انقلاب اسلامی و رفع موانع موجود، مدیریت انقلابی نام دارد.

رهبر معظم انقلاب در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ فرمودند: ما جز کا جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه بخش‌ها، کمربسته بودن مثل یک جهادگر لازم است؛ این اگر بود، کار‌ها راه می‌افتد؛ این اگر بود، بن بست‌ها باز می‌شود، شکافته می‌شود؛ (یعنی) کار فراوان، پرحجم و باکیفیت و مجاهدانه و انقلابی.

معظم له در ۲۵ آذر ۱۳۸۲ فرمودند: (مدیر) باید انقلابی باشد؛ روحیه و نشاط و امید و قوت و روحیه انقلابی در او وجود داشته باشد تا بتواند راه‌هایی را که به نظر بن بست می‌رسد، بشکافد و پیش برود.

ایشان در ۷ مرداد ۱۳۷۱ فرمودند: در نظام اسلامی، همه جا، کسی که دارای روحیه حزب اللهی است بر کسی که دارای روحیه حزب اللهی نیست، ترجیح دارد.

آن رهبر حکیم در همان سخنرانی فرمودند: حزب اللهی بودن، یعنی آماده کار بودن برای انجام تکلیف الهی. این، یک ارزش است؛ یک ارزش انقلابی است.

رهبر حکیم انقلاب در ۸ آبان ۱۳۸۰ فرمودند: اگر کسی در نظام جمهوری اسلامی در مسئولیتی مشغول کار است، ولی آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی را آنگونه که امام بزرگوار ترسیم کرده است و در قانون اساسی تجسم پیدا کرده، در دلش قبول ندارد، اشغال آن پست برای او حرام شرعی است.

آن رهبر عزیز و هوشمند در ۱۸ خرداد ۱۳۶۸ فرمودند: مسئولان در سطوح مختلف و هر کس که کاری در دستش است، این نکته را حدیث نفس خود کند و پیمان ببندد که راه امام را ادامه دهد و به سمت هدف‌های او حرکت کند.

ایشان در ۲۴ آذر ۱۳۷۱ فرمودند: امروز راه علی و فاطمه و ائمه، همان راه امام خمینی است. اگر کسی این را نداند و نفهمیده باشد، باید در بصیرت خودش تجدید نظر کند.

معظم له در ۱۲ مرداد ۱۳۶۸ فرمودند: خطی که امام برای انقلاب ترسیم کردند ... خط عظمت اسلام و مسلمین و دفاع از محرومان و مستضعفان در سراسر عالم است. خط و راهی است که ملت ایران را در دنیا، به صورت یک ملت زنده و سرافراز و مستقل‌ترین و زنده‌ترین و فعال‌ترین ملت‌های دنیا در آورده و ما را از حالت ملت عقب افتاده وابسته مرده، خارج ساخته است. خطی است که ایمان و محبت و عشق مردم به اسلام را بر انگیخته و آن‌ها را در این راه، به فداکاری‌های اعجاب انگیز و بی نظیر واداشته است. این خط، زندگی و همه هستی و هویت ملی و انقلابی ماست.

آن رهبر فرزانه در ۱۸ خرداد ۱۳۶۸ فرمودند: ما همان راهی را که آن بزرگوار رفت، ادامه خواهیم داد؛ زیرا برتر و والاتر و شیرین‌تر و مقدس‌تر و شایسته‌تر از آرمان‌های او سراغ نداریم.

معظم له در ۲۷ شهریور ۱۳۷۸ فرمودند: اگر کسی برای این کشور، دنبال عزت و شخصیت و هویت ملی است و فکر می‌کند که بایستی این کشور، هویت ملی پیدا کند تا بتواند به همه اهدافش برسد، بایستی خط امام را دنبال کند.

ایشان در ۱۴ خرداد ۱۳۸۷ فرمودند: امروز قوای ثلاثه و مسئولان گوناگون کشور - اعم از نظامی و غیر نظامی و سیاسی و اجتماعی و خدماتی - باید دستور العمل کار خود را همین وصیت نامه امام و راهنمایی‌های امام قرار بدهند. عزت ملت ایران، امنیت پایدار ملت ایران، رشد و توسعه مادی ملت ایران، اعتلاء معنوی و اخلاقی ملت ایران، در گرو عمل کردن به این توصیه‌ها است.

رهبر حکیم انقلاب در ۱۰ خرداد ۱۳۸۴ فرمودند: امروز سعادت کشور ما در ادامه راه امام است.

مدیر انقلابی با پیروی از خط امام و تدابیر حکیمانه ولی فقیه زمان، روحیه انقلابی می‌گیرد و با همان روحیه، و با کار انقلابی مشکلات کشور را حل می‌کند و به کشور عزت می‌بخشد و به مردم آبرو می‌دهد.
 
انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از مخلوط مواد شیمیایی مانند جوهر نمک و جرم‌بر با فرآورده‌های سفید کننده به دلیل تولید بخارات و گازهای بسیار سمی و خفه کننده، جداً خودداری کنید.

نیم ساعت پیش

فرماندار اندیکا با بیان اینکه ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده در شهرستان راه‌اندازی شده است، گفت: ۱۸۰ واحد مسکونی شهری و ۸۰۰ واحد روستایی و عشایری در شرایط احداث کامل هستند و ۲ هزار واحد مسکونی نیز نیاز به تعمیر دارند.

1 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها خدمات بیمه‌ای ناچیزی ارائه می‌دهند و اگر فردی با دفترچه بیمه‌ای خود وارد این بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها شود تنها این بیمه، کفاف یک قرص استامینوفن را داده و هر دارویی که خاص و یا مقداری هزینه‌بر باشد را معمولاً جزو بیمه قلمداد نمی‌کنند.

1 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها نشان داده‌اند که هرچند اقدام نظامی مستقیم برای آن‌ها کار سختی شده است، اما هیچ‌گاه دست از توطئه و دشمنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برنخواهند داشت.

1 ساعت پیش

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام «ناصر، علی محمد و مسعود خودسیانی» گفت: این اسوه صبر و مقاومت همواره الگویی درخشان برای مادران این مرز و بوم خواهد بود.

2 ساعت پیش

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفع همه تحریم‌های آمریکا علیه ایران ضروری است، گفت: موضع دولت سیزدهم در عرصه سیاست خارجی تاکنون بسیار عزتمندانه بوده است و ادامه این روند باعث می‌شود که غربی‌ها از اعمال فشار و تحریم بر ایران به مرور دست بردارند.

3 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

اتّحاد مسلمانان یک فریضه‌ قطعیِ قرآنی است؛ این یک چیز دلبخواه نیست؛ این را به عنوان یک وظیفه باید نگاه کنیم.

6 ساعت پیش

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: رتبه بندی معلمان اگر با همین روند در مجلس جلو برود، بار مالی سنگینی خواهد داشت که کسی از پس آن برنمی آید.

9 ساعت پیش

دبیر کنفدراسیون صادرات ایران اظهار داشت: اگر ما ریل اقتصادی خود را تغییر ندهیم و تولیدات ما سوددهی بالایی نداشته باشند، سیر تورمی ادامه خواهد داشت. اقتصاد ما سالیان سال در مسیر سفته‌بازی حرکت کرده و سودهای کلانی در سفته‌بازی وجود داشته است اگر این مسیر تغییر نکند تورم را به صورت پایدار در آینده هم خواهیم داشت که مشکلات اقتصادی بسیار زیادی را برای کشور ایجاد می‌کند. اقتصاد ما باید تولیدمحور و صادرات‌محور باشد و نقدینگی به سمت تولید و خدمات برود و از مسیر سفته‌بازی خارج شود.

9 ساعت پیش

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه ای به رییس جمهوری خواستار برگزاری جلسه فوری برای رفع مشکلات استان اصفهان شد.

9 ساعت پیش

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه ممنوعیت واردات فرصتی برای ارتقای سطح کیفی تولیدات لوازم خانگی‌ است، گفت: برخی از تولید‌کنندگان در تولید کالاهای خود از قطعات درجه دو یا سه استفاده می‌کنند، اما قیمت کالای درجه یک را از مشتری اخذ می‌کنند.

9 ساعت پیش

صنعت‌ تلویزیون در یکی دو دهه اخیر نام‌ها و سری‌های مختلفی را به خود دیده است. LCD، LED و QLED بخشی از این نام‌ها هستند که هر کدام طی سال‌های مختلف به بازار سرگرمی‌های خانگی عرضه شدند و قابلیت‌ها و فناوری‌های جدیدی را در دسترس تماشاگران جعبه‌های جادویی گذاشتند.

9 ساعت پیش

بیشتر...