سوئدی ها با وجود تبلیغات منفی علاقه مند سفر به ایران هستند ایسنا

سوئدی‌ها با وجود تبلیغات منفی علاقه‌مند سفر به ایران هستند

سفیر ایران در استکهلم در توییتی در واکنش به بیانیه وزارت خارجه سوئد ‏که در آن به شهروندان سوئدی برای سفر به ایران هشدار داده است، اظهار کرد: با وجود تبلیغات منفی، شاهد افزایش چشمگیر سفر ⁧‫اتباع سوئدی‬⁩ به ⁧‫ایران‬⁩ هستیم.

به گزارش ایسنا،احمد معصومی‌فر  ادامه داد: تنها در خرداد ماه امسال ۲۹۵۷ ویزا برای اتباع سوئدی صادر شده که در تاریخ روابط دوجانبه بی‌سابقه است.

سفیر کشورمان تاکید کرد: تمام گردشگران سوئدی تحت پوشش کامل بیمه ایران قرار دارند. شهروندان  سوئدی با وجود تبلیغات منفی همچنان علاقه‌مند سفر به ایران هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مصرف شیشه چه بلایی سر بدن می آورد خبر24

5 ساعت پیش

دادستان کل کشور: تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده‌ایم

3 ساعت پیش

باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

5 ساعت پیش

گفتگو و گزارش از کنسرت بزرگ «فرزاد فرزین» به همراه سورپرایز تولد برای این خواننده مطرح و سرشناس کشورمان را با اجرای پدرام ابدان از #خبر۲۴ ببینید.

5 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

5 ساعت پیش

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

4 ساعت پیش

سخنرانی رئیس جمهور در نشست کشورهای بریکس و محتوای بیانیه پایانی این اجلاس با آنکه نمادی مهم از غیر واقعی بودن ادعاهای مربوط به منزوی بودن ایران بود، نشان داد سیاست خارجی دولت فعال است.

5 ساعت پیش

در بحبوحه تحولات اوکراین، دالیپ سینگ، معمار تحریم‌ های آمریکا علیه روسیه دولت بایدن را ترک کرد.

5 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...