خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

تقدیر از مشارکت گسترده مردم در مرحله دوم انتخابات ایسنا

جمال صالح‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار کرد: میزان مشارکت مردم شهرستان شادگان در مرحله دوم انتخابات به بالای ۵۰ درصد رسید و نسبت به مرحله اول که ۴۰ درصد بود، رشد خوبی داشت.

وی افزود: با توجه به حساسیت مناظره‌ها و افزایش رقابت‌ها، مردم استقبال بیشتری برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری داشتند و در نتیجه در مرحله دوم، افراد بیشتری پای صندوق‌های رای آمدند. از سوی دیگر در سطح شهرستان شادگان، عشایر و مظیف‌ها برای تشویق مردم به مشارکت در انتخابات فعال شدند که در این زمینه تاثیرگذار بود.

فرماندار شادگان گفت: همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات در این زمینه تاثیرگذار بود و موجب افزایش مشارکت مردم در انتخابات شد.

صالح‌زاده بیان کرد: از سوی دیگر با توجه به شرایط غزه، مردم بیشتر احساس مسئولیت کردند و گفتند باید نه محکمی در مقابل اسرائیل داشته باشیم، بنابراین مشارکت مردم در انتخابات گسترده‌تر شد که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

1 ساعت پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

1 ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

1 ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

1 ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

1 ساعت پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

1 ساعت پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

1 ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...