خبرگزاری ایسنا |
1 سال پیش

معرفی حافظه SN850 NVMe برای PS5 ایسنا

معرفی  حافظه SN850 NVMe برای PS5

یکی از مشکلاتی که در هنگام استفاده طولانی مدت از یک کنسول با آن مواجه خواهید شد، پر شدن سریع حافظه داخلی می‌باشد. زمانی که از کنسول پلی استیشن 5 خود زیاد استفاده می‌کنید و علاقه‌مند به تجربه بازی‌های مختلف هستید، این احتمال وجود دارد که فضای یک ترابایتی حافظه داخی PS5 برای شما کم باشد و به همین دلیل نیازمند استفاده از تجهیزات سریع مانند انواع حافظه NVMe هستید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تک سیرو، شرکت سونیبا همکاریسایرشرکت‌هایتولیدکنندهحافظه مانند وسترن دیجیتالبه تازگیمحصولیرا برایکنسول هایایجادکرده که سبب افزایشحافظه داخلی کنسول می‌شود. حافظهSSD برایPS5 به شما اینامکان را می‌دهد تا یکتجربه لذت‌بخش از بازی‌ها را در اختیارداشته باشیدو دیگرنیازبه خریدنسخه‌هایفیزیکینداشته باشیدو در هزینه‌هایخود صرفه‌جوییکنید.

معرفیحافظهSSD برایPS5

شرکتوسترن دیجیتالبه عنوان یکیاز قدیمی‌ترینتولیدکنندگان هارد در جهان به شمار می‌رود که با رشد فناوریاکنون در حال کار رویحافظه‌هایSSD پرسرعت میباشد و به دلیل همکاری طولانی مدت اینشرکت با سایرکمپانی‌ها، حال وسترن با همکاریسونیتوانسته است حافظه‌هایپرسرعت مناسبیرا برایارتقا حافظه اصلیکنسول پلیاستیشن5 طراحیکند تا مشکل ذخیره‌سازیداده‌ها در اینکنسول رفع شود.

بهاینمنظور شما با خریداریکردن ماژول حافظه اصلیخود می‌توانیدارتقا هاردPS5 را به راحتیانجام دهیدو بدون نیازبه باز کردن خود کنسول و به راحتیحافظه اصلیکنسول خود را افزایشدهید. اینویژگیسبب می‌شود تا شما بتوانیدبازی‌هایمختلف و بیشتریرا در حافظه اصلیکنسول ذخیرهکنیدو دیگرنیازبه خریدبازیها به صورت فیزیکینداشته باشیدو دیگربا مشکلاتیمانند خرابیدیسک‌ها مواجه نشوید.

چراخریدحافظهSSD برایPS5 مهم است؟

کنسولپلیاستیشن5، جدیدترینمحصول سونیو به عنوان اولینسخت افزار نسل نهمیشناخته می‌شود که می‌تواند بازی‌هایخارق‌العاده و گرافیکبالاییرا اجرا کند، به همیندلیلاینبازی‌ها عمدتا نیازمن فضایزیادیبرایذخیره‌سازیهستند و به همیندلیلشما با نصب کردن چندبازیمی‌توانید فضای حافظه خود را اشغال کنید. همچنیندر هنگام بازیکردن شما می‌توانیدتصاویرو ویدیوهایمختلفیرا بدون نیازبه اتصال به شبکه‌هایابریدر کنسول ذخیرهکنیدکه می‌تواند به مرور زمان تمام فضایحافظه کنسول شما را به خود اختصاص دهد و شما مجبور هستیدبرایاستفاده از کنسول و تجربه بازی‌های جدید آنها را پاک کنید.

اماحال شرکت وسترن با طراحیحافظهSN850 NVMeبه کاربران اینکنسول اجازه می‌دهد تا با نصب کردن اینحافظه در کنسول خود، به راحتیفضایداخلیآن را افزایشدهند. اینموضوع برایافرادیکه نسخه دیجیتالاینکنسول را خریداریکرده اند بسیارمهم است، زیراآنها مجبورند برایتجربه بازی،نسخه هایالکترونیکیبازیرا خریداریکنند و سپس از طریقلانچر مخصوص سونیفایل‌هایدیتایآن را بر رویکنسول نصب کنند و اینموضوع می‌تواند سبب کاهش سریعحافظه داخلیپلیاستیشن5 شود.

معرفی  حافظه SN850 NVMe برای PS5

ویژگی‌هایحافظهSN850 NVMe

سونیبا همکاریوسترن دیجیتالیکمحصول خارق‌العاده و البته برابر با استانداردهایپلیاستیشن5 را طراحیکرده تا بتواند مشکل کمبود حافظه را در اینکنسول کاملا رفع کند. اینحافظه دارای یک ترابایت حافظه داخلیاست و به دلیلوزن کم و نبود تجهیزاتمکانیکیبه راحتیمی‌تواند داده‌ها را بینحافظه اصلیو خود جا به جا کند. به دلیلوجود سرعت بالا و نبود هیچگونه قطعه مکانیکیدر اینابزار، ایننوع حافظه ها بسیارکم صدا هستند و به همیندلیلسرعت بالاترینیزدارند و برایجلوگیریاز لودینگطولانیبازی‌ها رویکنسول پلیاستیشن5 طراحیشده‌اند.

اسلاتتوسعه نصب شده رویکنسول پلیاستیشن5 به راحتیبا اینحافظه هماهنگ است و شما با نصب کردن اینمحصول و ارتقا کنسول خود به جدیدتریننسخه سیستمعامل، میتوانیداز آن استفاده کنید. توجه کنیدکه اینحافظه وزن و ابعاد استانداردیدارد و بعد از نصب آن بر رویکنسول به راحتیمیتوانید درب کنسول خود را مانند روز اول ببندید.

همچنیناینحافظه بدون نیازبه نصب کردن درایوریابرنامه خاصیبه راحتیبا روشن کردن مجددا کنسول قابل استفاده است و می‌توانیداطلاعات خود را در آن ذخیره‌سازیکنید. به دلیلراحت‌تر شدن و همچنینامکان جا به جایی،شما می‌توانیدبه آسانیبازی‌هایقدیمیخود را رویهارد جدیدکپیکنیدو هر جا که نیازبود آن را با خود به همراه داشته باشید. با اینکاینحافظهSSD برایPS5طراحیشده است، اما شما می‌توانیدآن را به رایانهخود نیزمتصل کنید.

برای مشاهده قیمت و خرید حافظه SN850 NVMeبرای PS5می توانید به وبسایت تک سیرو مراجعه کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در چارچوب مرحله ۱/۴ نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا

۴ هفته پیش

متاسفانه وزیر ورزش و جوانان کشور امروز در حادثه سقوط بالگرد در شهر بافت کرمان از ناحیه مغز آسیب دید.

۴ هفته پیش

تیری آنری، اسطوره توپچی‌های لندنی به سوال یک مجری ورزشی پاسخی جالب داد.

۴ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۴ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۴ هفته پیش

شبیه‌سازی دیدار لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با لگو را ببینید.

۴ هفته پیش

باشگاه اتحاد کلبا اعلام کرد؛ در مورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی در پایان فصل تصیم گیری خواهد کرد.

۴ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۴ هفته پیش

بیشتر...