ورزش سه‌ |
2 سال پیش

ایجنت لائوتارو: چه کسی بدش می آید با مسی بازی کند

ایجنت لائوتارو: چه کسی بدش می‌آید با مسی بازی کند؟

ایجنت لائوتارو مارتینز می‌گوید او از بازی کردن در اینترمیلان راضی است ولی هیچ فوتبالیستی نیست که به بازی کردن در کنار لیونل مسی علاقه نداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه این روزها شایعات درباره انتقال لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینترمیلان به بارسلونا به اوج رسیده، مدیر برنامه‌های او در پاسخ به سوالات در این باره اعلام کرد لائوتارو از شرایط خود در اینترمیلان راضی است. البته ایجنت لائوتارو در ادامه گفت که هیچ فوتبالیستی وجود ندارد که از بازی کردن در کنار ستاره‌ای مثل مسی خوشش نیاید.

لائوتارو که در سری آ عملکرد درخشانی داشته مورد توجه چندین باشگاه بزرگ و از جمله بارسا قرار دارد و انتظار می‌رود در تابستان آتی بین چند باشگاه بزرگ اروپایی به خصوص بین بارسلونا و منچسترسیتی برای جذب او جنگی تمام‌عیار در بگیرد. ایجنت لائوتارو اما سعی کرد این گمانه‌زنی‌ها را کم‌اهمیت تلقی کند و از رضایت لائوتارو از بازی در اینتر بگوید هر چند در ادامه خاطرنشان کرد که هیچکس از بازی برای بارسا بدش نمی‌آید.

مدیر برنامه‌های لائوتارو در این باره گفت:" خیلی‌ها از اسپانیا، انگلیس و ایتالیا با من تماس گرفته‌اند. ما هم شایعات و خبرهای رسانه‌ها را می‌خواهیم ولی از این همه شایعه چیزی نمی‌دانیم. لائوتارو از وضعیت فعلی‌اش راضی است".

ایجنت ستاره آرژانتینی در ادامه اضافه کرد:" لائوتارو فقط می‌خواهد فوتبال بازی کند و گل بزند. ما تا حالا با او راجع به انتقال به باشگاهی دیگر یا قراردادش با اینتر صحبت نکرده‌ایم. البته من با نمایندگانی از تیمهای دیگر صحبت کرده‌ام که به خاطر احترام با آنها بوده ولی هیچکدام از این صحبتها رسمی نبوده. اما در مورد شایعات فقط باید این را بگویم که چه کسی دوست ندارد کنار مسی بازی کند؟ اگر باشگاه‌های بزرگ خواهان جذب لائوتارو باشند برای من عجیب نخواهد بود چون بازار هم بخشی از ذات فوتبال است".#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...