بخش هایی از مشکلات تفریحی بویین میاندشت به روایت شهروند خبرنگار all tv logo

شهروند خبرنگار اصفهان؛
بخش‌هایی از مشکلات تفریحی بویین میاندشت به روایت شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

یکی از امکانات تفریحی در شهر‌ها که مردم از آن استقبال می‌کنند پارک‌ها و سینما‌ها هستند، گاهی در برخی از شهر‌ها حتی این امکانات نیز فراهم نیست. به گفته شهروند خبرنگار ما شهرستان بویین میاندشت در استان اصفهان فاقد سینما است و از طرف دیگر هنگامی که اقدام به بهسازی پارک‌های شهر می‌کنند به صورت نیمه کاره رها می‌کنند.

شهروند خبرنگار ما نه تنها از کمبود امکانات تفریحی در شهرستان بویین میاندشت گلایه‌مند است بلکه از رها شدن اداره فرهنگ و ارشاد که ساخت آن از ۲۰ سال گذشته آغاز شده است نیز خبر داد.

متن پیام شهروند خبرنگار
باسلام، ساخت اداره فرهنگ ارشاد شهرستان بویین میاندشت حدود ۲۰ سال گذشته آغاز شد، اما به همان صورت نیمه کاره رها شده است. از طرفی اقدام به تخریب پارک کردند و آن را نیز نیمه کاره رها کردند. ما در شهرمان سالن سینما نداریم خواهش میکنم پیگیری کنید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دنبال مرگ مشکوک دختر و پسر جوانی در شمال تهران یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

1 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال ترکیه در نخستین دیدار خود در رقابت‌های یورو 2024 مقابل گرجستان پیروز شد.

1 دقیقه پیش

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما شاید نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی پیشرفته هستند در برداشت محصولات کشاورزی در هکتار اشکالات قابل توجهی داریم که باید اصلاح شود.

2 دقیقه پیش

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: زمان ما هم می‌گفتند که ممکن است فساد باشد و هست، اما ما با آن مقابله کردیم.

3 دقیقه پیش

به گزارش رسانه‌های عبری زبان فرار صهیونیست‌ها به کشورهای همسایه رکورد زده است در حالی که یونان و قبرس به مهمترین مقصد اسرائیلی‌ها تبدیل شده است.

3 دقیقه پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و 60 میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده است.

1 دقیقه پیش

بتسلائل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی طرحی را ارائه داده که عملا باعث نابودی اقتصاد کرانه باختری خواهد شد. این درحالی است که تشکیلات خودگردان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و در ماه جاری نیمی از حقوق ها را پرداخت خواهد کرد.

2 دقیقه پیش

رئیس کمیته روحانیون ستاد سعید جلیلی با بیان اینکه بایدن و نتانیاهو سعید جلیلی را برای خود و دنیای استکبار خطرآفرین می‌بینند گفت: سعید جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی خواهد بود.

2 دقیقه پیش

ترکیب یازده نفره تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و جمهوری چک در رقابت‌های یورو 2024 مشخص شد.

1 دقیقه پیش

بیشتر...