بخش هایی از مشکلات تفریحی بویین میاندشت به روایت شهروند خبرنگار all tv logo

شهروند خبرنگار اصفهان؛
بخش‌هایی از مشکلات تفریحی بویین میاندشت به روایت شهروند خبرنگار
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

یکی از امکانات تفریحی در شهر‌ها که مردم از آن استقبال می‌کنند پارک‌ها و سینما‌ها هستند، گاهی در برخی از شهر‌ها حتی این امکانات نیز فراهم نیست. به گفته شهروند خبرنگار ما شهرستان بویین میاندشت در استان اصفهان فاقد سینما است و از طرف دیگر هنگامی که اقدام به بهسازی پارک‌های شهر می‌کنند به صورت نیمه کاره رها می‌کنند.

شهروند خبرنگار ما نه تنها از کمبود امکانات تفریحی در شهرستان بویین میاندشت گلایه‌مند است بلکه از رها شدن اداره فرهنگ و ارشاد که ساخت آن از ۲۰ سال گذشته آغاز شده است نیز خبر داد.

متن پیام شهروند خبرنگار
باسلام، ساخت اداره فرهنگ ارشاد شهرستان بویین میاندشت حدود ۲۰ سال گذشته آغاز شد، اما به همان صورت نیمه کاره رها شده است. از طرفی اقدام به تخریب پارک کردند و آن را نیز نیمه کاره رها کردند. ما در شهرمان سالن سینما نداریم خواهش میکنم پیگیری کنید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس مجلس شورای اسلامی، شهید حمیدرضا الداغی را تجلی شهامت و رشادت دانست.

10 دقیقه پیش

یک توله کرگدن سوماترایی روز دوشنبه در منطقه‌ای محافظت‌شده در غرب اندونزی به دنیا آمد و به گفته مقامات در حال حاضر تعداد کمی از این گونه نادر و رو به انقراض کرگدن‌ها در جهان باقی مانده است.

یک ربع پیش

بیست و ششمین اجلاسیه کمیته فناوری نانو ایزو با حضور متخصصانی از کشورهای استرالیا، اتریش، برزیل، کانادا، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، ایران، ژاپن، ایالات متحده، کره جنوبی، مالزی، سنگاپور، سوئد، انگلستان و چین به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

10 دقیقه پیش

یوفا به اتفاقات بازی شب گذشته پاری سن ژرمن و نیوکاسل واکنش نشان داد و مسئول VAR این بازی را محروم کرد.

14 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون اطلاعات سنا آمریکا تصریح کرد، بسیار مهم است که آتش‌بس در نوار غزه ادامه یابد و رژیم صهیونیستی وجوهات فلسطین را آزاد کند.

یک ربع پیش

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان گفت: ۳۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد در حوزه "زنجیره سبز" در استان عملیاتی شد.

یک ربع پیش

رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ ردیفی اعتباری برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در نظر گرفته شده که میزان آن ۲۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. البته هنوز تخصیص داده نشده است.

یک ربع پیش

فرمانده قرارگاه نوح در دوران دفاع مقدس گفت: دشمن رادار دارد و می‌تواند در هوا و دریا هرچی هست را ببیند، ما یک قایقی استفاده می‌کنیم که با رادار دیدنش هم مشکل است و به راحتی نمی‌تواند آن را ببیند، بنابر این ما یک کاری کردیم که آنها تمام توانایی‌هایشان به صفر رسید.

14 دقیقه پیش

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: ۷۰۵ زوج نابارور هرمزگان شناسایی و با حمایت‌های استاندار هرمزگان درمان شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...